Komentarze (26)
Účet je odstraněn
1 září 2010
super goryczka ;D
Účet je odstraněn
8 dubna 2010
naaaajleeepszee!:D
Účet je odstraněn
8 dubna 2010
takie sobie
Účet je odstraněn
5 února 2010
piwo ktore kocham
Účet je odstraněn
4 února 2010
Dębowe mniam xD
Účet je odstraněn
3 února 2010
Najlepsze piwo na świecie! ;D
Účet je odstraněn
8 prosince 2009
Debowe Mocne,tylko dzla dzikow:))) He he Moje ukochane piffko:D
Účet je odstraněn
26 srpna 2009
dębowe dobre ;d :))
Tatek
26 srpna 2009
kozak piwkoo ;D ;D
Účet je odstraněn
22 srpna 2009
wczoraj miałem go az za duzo... a zaraz ide sobie przypomniec jak smakuje :D
Účet je odstraněn
3 srpna 2009
mniam.....
kukus123
1 srpna 2009
kocham
Účet je odstraněn
30 července 2009
Najlepszee ;* ;]
Účet je odstraněn
23 července 2009
najlepsze piwo na swiecie;)
Účet je odstraněn
22 července 2009
Nowa wersja 10,5:D Na kazda pore dnia..:)
Účet je odstraněn
16 července 2009
najlepsze co może być
Účet je odstraněn
16 července 2009
to jest best piwko na swiecie
Účet je odstraněn
16 července 2009
Długo ważone xD
ZordonWielki
15 července 2009
THE BEST!!!!!!!!!
Účet je odstraněn
15 července 2009
DĘBOWE MOCNE JEST NAJLEPSZE !! ;) SCHŁODZONE MMMMNIAM
Účet je odstraněn
15 července 2009
Moje ulubione :):) mniam :):piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::):)
Účet je odstraněn
15 července 2009
Ma kopa. =ddd Uwielbiam x33
Účet je odstraněn
15 července 2009
dzwonek324 kiedy stawiasz??;>:D
Účet je odstraněn
15 července 2009
Debowe rzadzi najlepsze piwko stawiam kazdemu ^^ :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:
Účet je odstraněn
15 července 2009
piwko dobre i daje tez ostro na głowe :)
aniula17
15 července 2009
No i takie zdjęcie to ja rozumiem :) Dębowe Najlepsze :*
