Komentarze (12)
ewunia16e
21 sierpnia 2010
;]
Cont șters
21 sierpnia 2010
:)
Cont șters
19 sierpnia 2010
dobrze będzie się mieć Świdra w ZAKSIE :)
PinkCakex3
20 maja 2010
;))
Cont șters
27 stycznia 2010
dobry jest ;d
Cont șters
26 stycznia 2010
Uwielbiam!! :)) -13- :))
Cont șters
26 stycznia 2010
najlepszy:)
Cont șters
26 stycznia 2010
Świder najlepszyyy .;DDD
Cont șters
26 stycznia 2010
najlepszy siatkarz w reprezentacji. Uwielbiam go:)
Iggula
17 stycznia 2010
Dobrze że juz raca do zdrowia po koszmarnej kontuzji. Zdrówka Świderku :) :* Ale będzie konkurencja jak wróci do reprezentacji :D
lafee483
16 stycznia 2010
ahh ten Świderski. xD ;D
Cont șters
16 stycznia 2010
Świder :P