Michał Winiarski
Komentarze (50)
Celltic
25 Februarie 2011
Winiar !! Najlepszy !!! Na zawsze
Cont șters
24 Iunie 2010
;*
Cont șters
21 Iunie 2010
najlepszy;)
Cont șters
15 Iunie 2010
On jest Zajebisty ! ; * ; ))
ewunia16e
15 Iunie 2010
Winiar... - jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ;*;)
Cont șters
10 Aprilie 2010
; ]
Cont șters
12 Februarie 2010
wspanialy siatkarz ;]
Cont șters
12 Februarie 2010
A ja jednak sądzę że najlepszy na świecie!:] :*
Flamex3
11 Februarie 2010
Nie tylko on ^^ :*
przemko89
11 Februarie 2010
Winiar.. jesteś najlepszy na świecie !!!! :D :D
Cont șters
11 Februarie 2010
Winiarr...najlepszy!!^^;dd
Cont șters
9 Februarie 2010
< 3333333333333 .!
Iggula
20 Noiembrie 2009
Nasz skarb. Trzeba "chucac i dmuchac" żeby był zawsze zdrowy.
Cont șters
20 Noiembrie 2009
jeden z najlepszych siatkarzy świata :)
Cont șters
21 Septembrie 2009
nie lubię tego zdjecia... tylko przypomina o tym cholernym meczu ;/...
Cont șters
3 Septembrie 2009
Wychowanek naszego Chemika BDG ! :d:d:d / najlepszy siatkarz na całym świecieee x3
Cont șters
31 August 2009
szkoda szkoda,
przemko89
27 August 2009
oto najlepszy siatkarz swiata xD szkoda ze nie zagra w ME...
Cont șters
25 August 2009
boskiii ^^
Cont șters
19 August 2009
Uwielbiam ! Kocham ! Świetnie gra i do tego taki śliczny ! a oczy mmmmm :* :zakochany:
Cont șters
10 August 2009
On jest boski :D
Cont șters
2 Iulie 2009
spoko. :D
Ewcia5196
17 Iunie 2009
Najlepszy polski przyjmujacy :)
Cont șters
16 Iunie 2009
jaki on słodki:)
Cont șters
15 Iunie 2009
mmm Winiar;) ne dość że taki przystojny to jeszcze zachwyca grą noo cudo;))
Cont șters
13 Iunie 2009
najlepszy dotychczasowy siatkarz z Polski moi drodzy!
Cont șters
9 Iunie 2009
technik jakich mało, nie ma co!
Cont șters
8 Iunie 2009
jego oczy ! ahh x3
Cont șters
8 Iunie 2009
boski uroczy o pieknych oczkach i cudnym spojrzeniu same pozytywy mozna o nim powiedziec to dzieki niemu ogladam bardzo chetnie wszystkie mecze naszych siatkarzy :zakochany::zakochany:
Iggula
7 Iunie 2009
Nasz diamencik :D Czołowa postać Trentino i naszej kadry. Nie wyobrażam sobie naszej reprezentacji bez niego. I te jego oczka :D Ehhh
Cont șters
7 Iunie 2009
NIe ! Pasują do niego !
Cont șters
7 Iunie 2009
Winiar skróciłbys włoski byłbys BOSKI :d
Cont șters
6 Iunie 2009
Najlepszy polski siatkarz! xDD i nikt temu nie zaprzeczy :):)
Cont șters
4 Iunie 2009
Kocham go:P:P
xXxTylKoTwOjjxXx
4 Iunie 2009
Tak Tak :)) .. To Jest NASZ Winiar !!! :):) ....
Cont șters
3 Iunie 2009
Misiasty ! słonko moje najjaśniejsze ;)). zawodnik kompletny, świetne przyjęcie, atak, blok, zagrywka!. Ma wszystko, co potrzebne jest do wygrywania ;)). i jaki przystojny jeeest^^ ;));*.
Cont șters
2 Iunie 2009
dobry zawodnik:} oby takich wiecej :]
Cont șters
2 Iunie 2009
Świetny jest.! i ma ładne oczka hihi ^^
Cont șters
2 Iunie 2009
Uwielbiam go !.
Kocham.! :*
:zakochany:
Boski jest ! i zajebiscie gra ! :*
Kocham.! :*
:zakochany:
Boski jest ! i zajebiscie gra ! :*
Cont șters
2 Iunie 2009
jeden z najlepszych ;)
kamileqDirt
2 Iunie 2009
Winiar jest the best :)
Cont șters
1 Iunie 2009
aha .... nie poznałam go na tym zdjęciu jak on się zapuścił :D:D ;**
Cont șters
1 Iunie 2009
Świetny zawodnik
Cont șters
1 Iunie 2009
najlepszy
Cont șters
1 Iunie 2009
nom. ;P oczka ma jak diabełek ^^ :D
Cont șters
1 Iunie 2009
Lubie te zdjecie,chociaz smutne;)
Cont șters
31 Mai 2009
Mmm mój Michaś :) :** Podziwiam goo...zaje*bisty siatkarz... mmm i jaki słodki :):*
Cont șters
31 Mai 2009
;)
Cont șters
31 Mai 2009
MichaŚ The best! < 3
Cont șters
31 Mai 2009
uwielbiam jego oczy ^^