Siatkówka | Fotka.com

Siatkówka

Film:

Lubisz to?
konto usunięte
:zakochany: ;**
25 Enero 2010
konto usunięte
lovV :zakochany:
27 Noviembre 2009
konto usunięte
kcccc :* :** ;] xD
21 Noviembre 2009
13.09.2009

Mamy złoto !!!

 

Polscy siatkarze zdobyli złoty medal mistrzostw Europy, w finale w tureckim Izmirze pokonując 3:1 reprezentację Francji. Polacy po raz pierwszy w historii zostali mistrzami Starego Kontynentu.

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
supeer !! oglądałam wszystkie mecze na mistrzostwach Europy ;P
25 Enero 2010
konto usunięte
Wiadomo, Placy najlepsi, trochę żal mi Antigi,bo ewidentnie był zmartwiony z 2miejsca, no ale cóż (i tak dobry z niego zawodnik) w końcu też reprezentuje drużynę polski (SKRE-najlepszą jaka może być) :))) udałłło sięę !
15 Diciembre 2009
konto usunięte
O jea ..! ;*
18 Noviembre 2009
12.09.2009

Polska w Finale !!!

 

 

Polscy siatkarze zagrają w finale rozgrywanych w Turcji mistrzostw Europy! W spotkaniu półfinałowym nasza drużyna pokonała 3:0 Bułgarię (25:19, 30:28, 25:20).

 

 

W finale Polska zagra z Francją! która wygrała z Rosja 3:2

 

finał jutro godzina 19:30 : ]

Lubisz to?
konto usunięte
oglądałaam ! ;**
25 Enero 2010
konto usunięte
i było cudnie ;*
18 Noviembre 2009
konto usunięte
Polska w Finale !!!
1 Noviembre 2009

 

 

Reprezentacja Polski wygrała po zaciętym pięciosetowym boju z Hiszpanią, aktualnym mistrzem Europy, 3:2 (18:25, 25:20, 25:18, 23:25, 17:15) w meczu grupy E mistrzostw Europy siatkarzy rozgrywanych w Turcji.

Lubisz to?
konto usunięte
supeer ! ;*
25 Enero 2010
konto usunięte
Daliśmy rade ;*
18 Noviembre 2009
konto usunięte
zwycięski horror Polaków
1 Noviembre 2009

 

Polscy siatkarze w swoim drugim spotkaniu na mistrzostwach Europy w Turcji po emocjonującym meczu pokonali Niemców 3:1! Biało-czerwoni dzięki zwycięstwu zapewnili sobie awans do drugiej rundy mistrzostw.

Lubisz to?
konto usunięte
wygrali wszytskie mecze !
25 Enero 2010
konto usunięte
Super ;]
18 Noviembre 2009
konto usunięte
Polacy rozbili Niemców xD
1 Noviembre 2009

 

 

Już dziś polscy siatkarze zagrają przeciwko reprezentacji Niemiec w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy. Trenerem naszych rywali jest dobrze znany polskim kibicom i siatkarzom Raul Lozano.

 

Argentyńczyk przez cztery lata prowadził naszą reprezentację, w czwartek stanie po przeciwnej stronie barykady. Dla Lozano będzie to szczególny mecz. Pomimo, że dla polskiej siatkówki zrobił dużo (wicemistrzostwo świata w Japonii w 2006 roku) to z biało-czerwonymi żegnał się w nie najlepszej atmosferze. Pod koniec jego kadencji w Polsce wielu go krytykowało. Lozano będzie chciał udowodnić, że nie zasługiwał na krytykę i spróbuje przechytrzyć Polaków.

 

 

godzina 16:30 .

Lubisz to?
konto usunięte
Cudnoo ;d
18 Noviembre 2009
konto usunięte
ME xD :]
1 Noviembre 2009
konto usunięte
oby tak zawsze!
20 Octubre 2009

 

 

Od zwycięstwa rozpoczęli nasi siatkarze udział w mistrzostwach Europy w Turcji. W swoim pierwszym meczu biało-czerwoni pokonali reprezentację Francji 3:1 ( 18:25, 25:17, 25:22, 25:18).

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Jea .! ;*
18 Noviembre 2009
konto usunięte
Było wiadome, że Polska wygra !!xD
11 Noviembre 2009
konto usunięte
POLSKA !
8 Noviembre 2009

 

- Nie zagram przynajmniej do końca roku. Wrócę do kadry, jeśli rzeczywiście się przydam - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej", Sebastian Świderski. Polski przyjmujący, który słynie z tego, że nigdy się nie poddaje i tym razem będzie walczył, aby pomimo poważnej kontuzji wrócić do reprezentacji i gry w siatkówkę.

 

 

Świderski odniósł kontuzję w towarzyskim meczu reprezentacji z Bułgarią. i po Mariuszu Wlazłym i Michale Winiarskim, który nie zagra ani w eliminacjach MŚ, ani w ME.

Straszliwego urazu, Świderski nabawił się najprawdopodobniej z powodu plamy potu na boisku. Nabiegając do kontrataku poślizgnął się i zerwał ścięgno Achillesa.

Lubisz to?
konto usunięte
Świdersk! fest dobry :D
20 Octubre 2009
konto usunięte
wracaj potrzebujemy ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 Septiembre 2009
konto usunięte
No Dobry Jest :-( ale pozostałym też dobrze idzie :-)
31 Agosto 2009

 

W drugim meczu Ligi światowej Polska ponownie pokonała Wenezuelę. W piątek nasi reprezentanci wygrali 3:0, tym razem oddali rywalom jednego seta i zwyciężyli 3:1. Teraz polskich siatkarzy czekają cztery mecze z Finlandią, które zdecydują o tym kto zajmie drugie miejsce w tabeli grupy D.

Lubisz to?
konto usunięte
wiadomo :)) kto jak nie MY
20 Octubre 2009
konto usunięte
supcio ;)))
30 Agosto 2009
konto usunięte
super= ]
25 Julio 2009

 

 

Dzisiaj i jutro w ramach Ligi Światowej reprezentacja Polski zmierzy się z wielką Brazylią. Początek obu meczów o 16:30.

 

Polska po czterech meczach zajmuje trzecią pozycję w tabeli grupy D. Biało-czerwoni mają 5 punktów, tyle samo co ostatnia Wenezuela, która przegrała ostatnio 2:3 z Finlandią. Finowie z 6 punktami są na drugim miejscu, w tabeli prowadzi zdecydowanie Brazylia z 11 punktami.

 

 

 

Najważniejsze dla Castellaniego są sierpniowe eliminacje do mistrzostw świata oraz wrześniowe mistrzostwa Europy. Mimo tych okoliczności, argentyński szkoleniowiec i tak uważa, że czekają nas wyjatkowe mecze z Brazylią.

Lubisz to?
konto usunięte
Brazylia jest fest najlepsza... Polacy są najlepsi w Europie ale Brazylia na Świecie
20 Octubre 2009
konto usunięte
elo :)
30 Agosto 2009
konto usunięte
Siatkówka...
18 Julio 2009
1 7 8 9 10 11 17