PableiroS
PableiroS
  28 marca 2017 (pierwszy post)

Przyznaję szczerze, że od wielu dni przeglądam forum na fotce i z przykrością muszę stwierdzić, że tematy do rozmów są po prostu nudne. Konwersacje są prowadzone w niekiedy prostacki i chamski sposób, po co nam to ludzie? No to ja zacznę od siebie: mój ideał Kobiety to po prostu normalna dziewczyna, która jest przede wszystkim dobrze wychowana, nie marudzi, jest miła, cierpliwa, radosna i sympatyczna. Nie musi być nie wiadomo jaką pięknością. To tyle z mojej strony. Zapraszam Was do dyskusji :)

Memory
Memory
  29 marca 2017

Moj ideal faceta po pierwsze wierny, taki ktory nie bedzie swiata widzial poza mna (w sumie to juz tyle przytylam ze zawsze mu przyslonie go troche) nie no tak powaznie to nie jakis wiejski playboy co zmienia panny jak skarpetki tylko taki uczuciowy jakis co sie przywiaze, co da sie udomowic i nie bedzie mi latal po klubach uj wie za czym... Ktoremu ja jedna wystarcze moze tak, ewentualnie inne kobiety jakie bym reflektowala to nasze coreczki czy jego mama :d Przystojny, ja przewaznie brunetow/czarnych, jakis blysk w oku, no i z odrobinie pozytywniejszym podejsciem do zycia niz ja. Na tyle spokojny co by nie wyzywal podczas klotni tylko co najwyzej walna focha i nie odzywal sie kilka dni. Bez nalogow. Tyle.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 marca 2017

Lubiąca piłkę nożną oraz gry planszowe. Mająca pomysł na swoje życie, spokojna i ułożona, ale zdolna od czasu do czasu zrobić coś głupiego lub szalonego. Wyrozumiała i umiejąca gotować (bo ja mam dwie lewe ręce w kuchni póki co). Tyle. Dorzuciłbym jeszcze jedną cechę niepożądaną, a mianowicie bycie chorobliwie zazdrosną. Kiedyś to przerabiałem, mimo, iż nie dawałem najmniejszych powodów by mogło tak być to wiecznie wychodząc gdzieś z ziomkami martwiła się, że stado ciź się do mnie przyklei a ja wezmę wszystkie naraz. To generowało liczne napięcia.

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  29 marca 2017

Taki, który ma swoje pasje i pozwala mi mieć moje. Dający dużo przestrzeni, nie oczekujący, że będziemy wszystko robić razem, bo ja naprawdę lubię pobyć sama ze sobą. Zaradny, nie ufam facetom, którzy nie potrafią naprawić cieknącego kranu. I zabawny jeszcze. Dbający o siebie i wysportowany, żeby za mną nadążyć. I jeszcze piekielnie inteligentny. Aaaaa i wspierający, nie ma nic gorszego niż facet, który demotywuje swoją kobietę.

silentiumuniversi
wpis jest ukryty
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  29 marca 2017

Żeby nie była pusta, nie leciała na hajs, nie była materialistką oraz by cieszyła sie z małych rzeczy, umiała cos zrobić a nie bala się ze paznokcia sobie połamie. Można sobie o takiej pomarzyć.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  29 marca 2017

Wesoła, inteligentna, spontaniczna, mająca do mnie zaufanie i wyrozumiała. No i nie może być rozchwiana emocjonalnie bo moja psychika więcej tego nie zniesie ;) oprócz tego te wszyskie pierdoły co wszyscy czyli ładna, miła itp. ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.