PatrykZdr18
Posty: 4 (po ~125 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
PatrykZdr18
  28 marca 2017 (pierwszy post)

Dlaczego dziewczyny nie napiszą skoro dają ci serduszko??tylko ty musisz pierwszy.. A z tego co wiem to ten portal jest randkowy

CuteNinja
CuteNinja
  28 marca 2017
PatrykZdr18
PatrykZdr18: Dlaczego dziewczyny nie napiszą skoro dają ci serduszko??tylko ty musisz pierwszy..

Też wychodzę z założenia, że to mężczyzna jako pierwszy powinien wykazać inicjatywę. Jesteś zdobywcą, to chwała i prestiż, a Ty marudzisz. Nie marudź.
Smieszeeek
Smieszeeek
  28 marca 2017

Z tym zdobywca lekko przesadzasz ;)

CuteNinja
CuteNinja
  29 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym zdobywca lekko przesadzasz ;)

A z chwałą i prestiżem nie? d83dde0f Lubię duże słowa, nic nie poradzę. To przez to, że jestem taka malutka d83dde14
Smieszeeek
Smieszeeek
  29 marca 2017

A to wszystko wyjaśnia :D

PatrykZdr18
Posty: 4 (po ~125 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
PatrykZdr18
  29 marca 2017

Oczywiście ze mężczyzna, mi się wydaje ze
kobieta nie ma na tyle odwagi bo się boi odrzucenia z drugiej strony

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  29 marca 2017

Jest prosta zasada ich one ma do w dupie nawet jak ty napiszesz cos ciekawego czy chęć poznania czy głupie "co tam" albo nie odpiszą nic albo na "spoko" sie skończy( podając tylko przykład, nawet jeśli jest bardziej interesujący) no chyba ze wyglądasz jak milion złotych wtedy może bardziej sie zainteresują i nawet pierwsze napiszą. I nie daj sie zwiesc ze na forum ci napiszą "jest inaczej" bo publicznie to chcą sie pokazać jakie to sa wspaniale a w praktyce wychodzi inaczej. Pozdrawiam

Smieszeeek
Smieszeeek
  29 marca 2017

Od dziś będę się oklejal dolarami przed zdjęciem

Panthera
Panthera
  31 marca 2017
PatrykZdr18
PatrykZdr18: Dlaczego dziewczyny nie napiszą skoro dają ci serduszko??tylko ty musisz pierwszy.. A z tego co wiem to ten portal jest randkowy


randkowy? Serio?
i czemu znowu narzekanie na kobiety?
sama dostaje serduszka i brak wiadomosci i nke przyzywam

ach ci wspolczesni faceci wiecznie czepiajacy sie kobiet...
Panthera
Panthera
  31 marca 2017
PatrykZdr18
PatrykZdr18: Oczywiście ze mężczyzna, mi się wydaje ze kobieta nie ma na tyle odwagi bo się boi odrzucenia z drugiej strony


ja mam odwage bo juz zdobylam sobie faceta.
ale z drugiej strony zdobytu facet siada na laurach i zaczyna coraz mniej robic, nie mozna dopuscic by przestal swoja kobiete doceniac (latwo przyszlo latwo poszlo) a jak sie natrudzi to doceni kobiete :)

SkromnyJaa
SkromnyJaa: Jest prosta zasada ich one ma do w dupie nawet jak ty napiszesz cos ciekawego czy chęć poznania czy głupie "co tam" albo nie odpiszą nic albo na "spoko"


no ta bo tobie nke odpisuja to nie znaczy ze innym nke odpisza.
a pozatym "co tam?" Pytasz? Serio? A co jak dziewczyna sra albo rzeglada fltke w wannie? :D albo jak nkc nie robi to co ma odpisac? Ze sie nudzi xd
albo jak ma odpisac komus jak dwa tygodnie z fotki nke korzysta a jak juz wejdzie tl nie ma sensj odpisac komus po tak dlugim czasie? Albo co jesli jest lesbijka? Albo ma zasade ze nie pisze z facetami bo ma dosc kootasow? Albo nke chce pisac z podrywaczem ktory pisze do kazdej jak leci??

SkromnyJaa
SkromnyJaa: no chyba ze wyglądasz jak milion złotych wtedy może bardziej sie zainteresują i nawet pierwsze napisz


a ty piszesz do lasek przecietnych czy tez do tych co wygladaja jak milion zlotych?
belki w swoim oku nie widzisz...

SkromnyJaa
SkromnyJaa: . I nie daj sie zwiesc ze na forum ci napiszą "jest inaczej" bo publicznie to chcą sie pokazać jakie to sa wspaniale a w praktyce wychodzi inaczej. Pozdrawiam


oczywiscie ty wiesz lepiej jakie jestesmy jak myslimy i co nam ske podoba.
ty do naszych zachowan dodajesz swoje wytlumaczenie wyssane z palca
oczywiscie ze jest insczej, nie masz prawa komus rozkazywac czy ma nam uwierzyc czy nie. Chce to uwierzy.
co ty tak jestes anty na kobiety? Znowu generalizujesz i robisz nam zla opinie przez jakies swoje widzimisie i z powodu kilku nieowodzen piszesz jakies reguly.
skoro nienawidzisz kobiet zostan gejem a jesli ci przeszkadzaja kobiety z fotki to usun konto zamiast pisac takie farmazony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od dziś będę się oklejal dolarami przed zdjęciem


tylko potem nie zdziw sie jak zdjecie trafi na wiocha.pl xD
Smieszeeek
Smieszeeek
  31 marca 2017

To okleje się euro banknotami xd

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  31 marca 2017

Tobie cos nie pasuje co inni piszą faceci i jest to zwykle prawda nic wyssanego z palca (no ale jeśli tak lubisz ssanie...) wiec to ty wyjdź z tego forum.

Panthera
Panthera
  31 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Tobie cos nie pasuje co inni piszą faceci i jest to zwykle prawda


nie.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: nic wyssanego z palca


nie

SkromnyJaa
SkromnyJaa: wiec to ty wyjdź z tego forum.


forum jest dla kazdego i bede pisac co mi sie podoba.
tak btw. Jako kobieta wiem ze nie kazda jest taka jak piszecie.
kolko wzajemnej meskiej adoracji
obrazanie i pisanie glupot na kobiety. A jak ktoras chce wyjasnic podyskutowac wyprowadzic z bledu to ma wyjsc

to tak jakby studenci fizyki nie chcieli wpuscic na sale wykladowcy, bo sami "wiedzom lepjej" :D
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  31 marca 2017
Panthera
Panthera: forum jest dla kazdego i bede pisac co mi sie podoba.


ja tez bede pisał co mi sie podoba *przytupal nogą*

Panthera
Panthera: Jako kobieta wiem ze nie kazda jest taka jak piszecie.


prawdopodobnie

Panthera
Panthera: to tak jakby studenci fizyki nie chcieli wpuscic na sale wykladowcy, bo sami "wiedzom lepjej" :D


super porównanie
CuteNinja
CuteNinja
  31 marca 2017

Rozdać noże?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.