wisniowa001
wisniowa001
  25 marca 2017 (pierwszy post)

Tak jak w temacie.

IHSI
IHSI
  25 marca 2017

Tak jest taka możliwość , i nie trzeba szukać żeby ją znaleźć sama się znajdzie w takim momencie że tego się nie spodziewasz :)

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  25 marca 2017

Nie szukaj jej daleko bo zazwyczaj jest blisko tylko jej nie dostrzegamy.

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  26 marca 2017

Kto szuka znajdzie. Jednak net to zabicie czasu nie rozwiązanie

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

wisniowa001
wisniowa001
  26 marca 2017

No właśnie wydawało mi się, że jest blisko... Ale cóż, widocznie to nie było to.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 marca 2017

samo nic się nie zrobi można tak czekać do końca świata, a trzeba od czegoś zacząć np rozmowy no ale żeby rozmawiać trzeba konwersować a nie olewać . Pozdrawiam

wisniowa001
wisniowa001
  27 marca 2017

Wydaje mi się, że ja już nie znajdę tej miłości właśnie... Są takie czasy, że jeden drugiego olewa, traktuje powierzchownie, przy byle pretekście odchodzi, mało komu tak naprawdę zależy na drugiej osobie.

Można rozmawiać, rozmawiać, a i tak jej nie znaleźć.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  27 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Można rozmawiać, rozmawiać, a i tak jej nie znaleźć.

odrazu miłości nie zbudujesz bo nie ma na czym a trzeba od czegoś zacząć żeby miłości przetrwała musi być solidny fundament,tym fundamentem musi być rozmowa-poznawanie się
annalii
annalii
  28 marca 2017

Wiśniowa tu nie znajdziesz miłości ale są różne miejsca gdzie się ludzie spotykają życzę byś poznała wartościowego człowieka i była szczęśliwa

AdrianLadnie
AdrianLadnie
  29 marca 2017

jasne że tak..ale nie zawsze musi byc wzajemnego uczucia

Graffitiismylife
Graffitiismylife
  4 kwietnia 2017

Wiśniowa mi tez się tak wydaje,że słowo kocham jest używane zbyt często co tak na prawdę powoduje,że traci na wartości i znaczeniu i często jest mylone z innym uczuciem bądź przywiązaniem do kogoś . Wielu ludzi nie wie co to znaczy kocham,ale mówi tak chyba tylko dlatego,że druga osoba na prawdę kocha. Jak się kogoś kocha to się zrobi wszystko dla kogoś.
Miłości sama cię znajdzie albo musisz otworzyć szeroko oczy. Uważam ,że taka prawdziwa miłość to ta pierwsza potemw szystko inne to już nie to samo człowiek zachowuje się inaczej ,ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.