SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  18 marca 2017 (pierwszy post)

Czemu dziewczyny sa wszystkie takie same ? Potrafia dawać nadzieje a potem zaraz odbierać i olewać mimo ze facet sie stara to maja to gdzieś, a facet tez człowiek ma uczucia. Zapewne będą tu osoby przeciwko temu ok, wiec niech mi wtedy wskaze tą która jest inna z chęcią wtedy taka osobniczkę poznam.

dywersantka
dywersantka
  18 marca 2017

Tak, wszystkie takie same. Każ się zamurować za spiżową bramą i ogłoś się św męczennikiem. Tym sposobem, masz spore szanse na to, że chociaż po śmierci.... wyniosą Cię na ołtarze :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 marca 2017

Nie wszystkie sa takie same.....niektóre mają penisa :D

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 marca 2017

To ja lecę po popcorn :D

CuteNinja
CuteNinja
  18 marca 2017
Adrian3303
Adrian3303: To ja lecę po popcorn :D

No co Ty, to jak oglądanie po raz pięćdziesiąty tego samego, niskobudżetowego filmu d83dde0f
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 marca 2017

Oj tam, ja jestem dziwny, niektóre filmy oglądam i po 50 razy :D

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  20 marca 2017

Pytam się czemu?

Panthera
Panthera
  21 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Czemu dziewczyny sa wszystkie takie same


czemu ty jestes tak glupi by nie zrozumiec ze kazda jest inna?

SkromnyJaa
SkromnyJaa: Zapewne będą tu osoby przeciwko temu ok, wiec niech mi wtedy wskaze tą która jest inna z chęcią wtedy taka osobniczkę poznam.


ja doceniam starania no ale nie dziwie sie dzkewcxynom ze cie olewaja, masz tak trudne podejscie do zycia, wszystkie kobiety sa zle a ty dobry i to bardzo odrzuca a starania to nie wszystko
jak ktos z gory oczernia wszystkie kobiety to nie zasluguje na zadna.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: Pytam się czemu?


czemu co? Walnales teze ktkra nie istnieje i pytasz czemu tak jest?
to tak jakbys pytal "dlaczego wszystkie lwy sa niebieskie" :/
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 marca 2017
Panthera
Panthera: czemu co? Walnales teze ktkra nie istnieje i pytasz czemu tak jest? to tak jakbys pytal "dlaczego wszystkie lwy sa niebieskie" :/

gdybyś była na tyle mądra do post odnosi sie do tematu a nie zwierząt ze strony "przyrodniczym" komentując np jakiś artykuł :D
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: gdybyś była na tyle mądra do post odnosi sie do tematu a nie zwierząt ze strony "przyrodniczym" komentując np jakiś artykuł :D


to zdanie brzmi bez sensu.

Gdybyś był mądry wiedziałbyś że odniosłam się do twego pytania, tylko stwierdziłam, że zadajesz pytanie dlaczego istnieje jakieś zjawisko które nie istnieje, i porownałam je do tego, że to tak samo jakbyś pytał dlaczego wszystkie lwy są niebieskie, bo przecież lwy nie są niebieskie, tak samo ty pytasz dlaczego wszystkie kobiety są jakieś tam, mimo że takie nie są. Na jedno wychodzi.

Ale widać jesteś zbyt tępy by to pojąć :) Nic więc dziwnego że kobiety cie odrzucały, też bym odrzuciła kogoś z kim nie można się po ludzku dogadać.

Problemu SZUKAJ W SOBIE bo to W TOBIE on jest a nie w nas!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 marca 2017
Panthera
Panthera: SkromnyJaa: Czemu dziewczyny sa wszystkie takie sameczemu ty jestes tak glupi by nie zrozumiec ze kazda jest inna :/


Ahahahahaha :D:D:D
Kazda jest inna :D :D tylko na fotce mamy atak klonów :D
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ahahahahaha :D:D:D Kazda jest inna :D :D tylko na fotce mamy atak klonów :D


ja nie widze zadnych klonow ale ja nie jestem slepa jak ty :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 marca 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: Ahahahahaha :D:D:D Kazda jest inna :D :D tylko na fotce mamy atak klonów :Dja nie widze zadnych klonow ale ja nie jestem slepa jak ty :)


Bo Ty zyjesz w swoim idealnym świecie księżniczek i zlych mężczyzn :D:D:D
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bo Ty zyjesz w swoim idealnym świecie księżniczek i zlych mężczyzn :D:D:D


skoro meżczyzni są zli to ten swiat nie jest idealny :)

Wy zyjecie w swiecie idealnych mezczyzn i zlych kobiet :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 marca 2017

Nie Wy tylko ja jesli juz. Kolejna hipokryzja :D milego :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.