Allekssa
Allekssa
  2 grudnia 2016 (pierwszy post)

Czasem wątpię czy istnieją jeszcze mężczyźni, starający się o kobietę i wiedzący jak się zachować w stosunku do niej, tacy jak za czasów moich dziadków..

RyP
Posty: 1 (po ~89 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
RyP
  3 grudnia 2016

Cześć :) ja myśle że są tacy ale nie dla każdej kobiety na to trzeba zasłużyć :)

Adams111
Posty: 50 (po ~193 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 16
Adams111
  3 grudnia 2016

Hej, istnieją jeszcze tacy chociaż jest ich co raz mniej :p

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem wątpię czy istnieją jeszcze mężczyźni, starający się o kobietę i wiedzący jak się zachować w stosunku do niej, tacy jak za czasów moich dziadków..

Z pewnościa gdzieś istnieja ;)

Wszystko jest kwestia wychowania i przykładu...

;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  3 grudnia 2016

Są , wiesz gdzie... za siedmioma górami za siedmioma lasami , czyli w bajkach ;p

ROME01988
ROME01988
  4 grudnia 2016

Są ... Jeszcze mnie nie znacie

tsfoto
tsfoto
  4 grudnia 2016

starający się o nią, dbający, szanujący znaczy.... tylko co, jeśli 95% dziewczyn, kobiet sama sie nie szanuje?
Kiedyś byli dżentelmeni i damy... dzisiaj coś w stylu 'damy temu, damy tamtemu', burdel na kółkach.

JPZGTB
JPZGTB
  5 grudnia 2016

...na tle wszytskich nie poprawnych mężczyzn i kobiet, odwiedzajacych chocby takie portale jak "fotka" oraz wielu innych gdzie ktoś faktyczne chciałby poznać interesująca osobowość. To szansę maleją z każdą chwilą gdy sie czyta wpisy, kometarze czy wiadomości w których nie ma niczego co mogło by zwiastować cos fajnego między kobietą a mężczyzna. Wszystko ma podłoże seksualne, chamskie, aroganckie i pozbawione wszelakich zasad moralności. Ogólnie jest to temat rzeka! Także myślę że większość ludzi co nie powinnio tutaj być, to mimo wszystko są obecni i stwarzają chorą atmosferę! Przez co cierzko jest sie zorientować kto jest kto!? By nie trafić na kogoś nie odpowiedniego! Trzeba byc świadomym tego że są jeszczę prawdziwi merzczyzni tak jak wierzę że są również prawdziwe kobiety, lecz z pewnością jest ich garstka!

didek86
didek86
  5 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem wątpię czy istnieją jeszcze mężczyźni, starający się o kobietę i wiedzący jak się zachować w stosunku do niej, tacy jak za czasów moich dziadków..

a co sama za oferujesz? czy tylko masz wymagania?
Allekssa
Allekssa
  5 grudnia 2016

Macie rację, nie tyle co mężczyzn, ale i kobiet jest niewiele takich, które byłyby wierne czułe i odpowiedzialne. Ja akurat tematyką znalezienie dobrej kandydaci na dziewczynę/żonę się nie zajmuję, ale wiadomo, że mężczyznom też nie jest łatwo.. taki świat pozbawiony manier i świadomości jak ważne są słowa i ich znaczenie

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  6 grudnia 2016

Najważniejsze jeśli ktoś tu cie zapewnia że taki jest, to oznacza tylko jedno -DESPERAT
Przykłady są wyżej

xxBzykxx
xxBzykxx
  6 grudnia 2016

Szukaj a znajdziesz ;)

Seba12
Seba12
  10 grudnia 2016

Pewnie ze sa jeszcze nie wymarlismy :)

MajamiLBN
MajamiLBN
  10 grudnia 2016

Za czasów dziadków nie było internetu, ot co.

RadoslawL
RadoslawL
  11 grudnia 2016

...jestes jeszcze mlodziutka i zapewniam Cie ze poznasz ""jednych ""i "drugich"...gdzie ci drudzy okażą sie pierwszymi i naodwrót , bo tacy są ludzie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.