DeLiKaTnA26
DeLiKaTnA26
  1 listopada 2016 (pierwszy post)

Wiem,ze to nie portal typowo randkowy..ale moze sa jakies osoby ktore nie mysla tylko o sexie? Jacy jestescie? Wirtualnie mozna byc kim sie chce a tak na prawde? Czy istnieja jeszcze romantyczni faceci?

domis34
domis34
  1 listopada 2016

Dokladnie- chciałabym też wiedzieć?
Czy jakby przyszło co do czego w realu czy też by odgrywali takich jebakow?

madara01q
madara01q
  1 listopada 2016

Ciekawy temat , w sumie to chyba 99% myslacych ludzi jest tylko o sexie

DeLiKaTnA26
DeLiKaTnA26
  1 listopada 2016

Sex rozumiem jest wazny ale romantyzm ludzie gdzie to? Gdzie sie podziali wrazliwi ludzie? Gdzie uczucia...cokolwiek...eh... Chcialabym cofnac sie o 10 lat

bulek1
bulek1
  1 listopada 2016

ciekawie piszesz czy sa romantyczni menzczyźni a kobiety sa takie jeszcze ??

Hansirro
Hansirro
  2 listopada 2016

Mówisz, Delikatna, że jesteś już za pierwszym etapem z życia kobiety czyli "łobuz kocha najbardziej" i starasz się teraz odnaleźć w etapie drugim: "Szukam romantycznego, wrażliwego, odpowiedzialnego i dobrze ustawionego mężczyzny na ojca mojego dziecka" Powodzenia!

Wyczha
Posty: 117 (po ~135 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 33
Wyczha
  2 listopada 2016

Są romantyczni, ale oni nie interesują się szrotem z dziećmi.

Crowley666
Crowley666
  2 listopada 2016
Wyczha
Wyczha: nie interesują się szrotem z dziećmi.

Szczerość jest zazwyczaj ukrywana, bo potrafi być okrutna, ale dzięki niej, w tym przypadku zwłaszcza, mamy aż nad wyraz klarowną odpowiedź. Brutalność, lecz prawdziwość - mało kogo na to stać.
NIENAWIDZEWASSS
NIENAWIDZEWASSS
  2 listopada 2016

Fotka to portal randkowy. Ustalono, że będzie fotka.com to portal randkowy. Jak to się mówi - "Kozak w necie, piz... w świecie ". Ale co zrobić.. Dużo tu takich osób. Zwłaszcza oszustów. A jeśli mowa o facetach. No co zrobisz. Prawie większość zależy na seksie. Nie mówię oczywiście o każdym. Ale szukaj a znajdziesz. Choć to z pewnością nie będzie takie łatwe. Sex to niby dodatek do miłości. Na pierwszym miejscu według mnie powinna być miłość.

DeLiKaTnA26
DeLiKaTnA26
  2 listopada 2016

Dziekuje za ocenianie czlowieka. Hehe nie szukam tatusia dla dzieci. A pozatym to , ze ktos ma dzieci to jest inny? Widocznie jest gorszy

maciejpiekarski716
Posty: 8 (po ~79 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
maciejpiekarski716
  3 listopada 2016

Dzieci nie są niczemu winne. Trzeba też pamiętać aby nie oceniać ludzi po wyglądzie czy też materialnie. Tacy ludzie najwyraźniej nie dorośli do związku i szukają tylko przygód

Narcissist
Narcissist
  3 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jakby przyszło co do czego w realu czy też by odgrywali takich jebakow?

Coś w tym jest??? Z doświadczenia wiem że większość tego rodzaju "jebaków" to zakompleksione typy z niskim poczuciem własnej wartości.
Narcissist
Narcissist
  3 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Sex rozumiem jest wazny ale romantyzm ludzie gdzie to? Gdzie sie podziali wrazliwi ludzie? Gdzie uczucia...cokolwiek...eh... Chcialabym cofnac sie o 10 lat

Śmiem twierdzić że wiele kobiet jest gorszych w tym od mężczyzn. A co stało się z romantyzmem, pięknem, uczuciowością, wdziękiem i poczuciem własnej wartości u kobiet??? Może staroświecki już jestem, ale wszechobecna wulgarna seksualność i chęć używania wzmaga we mnie poczucie uczuciowej pustki.
DeLiKaTnA26
DeLiKaTnA26
  4 listopada 2016

Teraz juz nie ma przytulania, delikatnosci , zmyslowosci to mozemy ogladac tylko w filmachdla mnie jeszcze 10 lat temu to bylo a teraz? Moze chec zdobywania pieniedzy tak dziala ze nie ma sie czasu na nic tylko na szybko? I bez uczuc?

Mate57
Mate57
  4 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: łobuz kocha najbardziej


a później
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam romantycznego, wrażliwego, odpowiedzialnego i dobrze ustawionego mężczyzny na ojca mojego dziecka


Żenada...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.