BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
anecia9311
anecia9311
  2 grudnia 2008

No żal...!!! dziewczyno popatrz sie na siebie a nie na innych!!!
I nie 3 lata ale 4 za 3 miechy 5 lat i to ty chyba nie wiesz co to jest milosc bo chyba jej nie doswiadczylas skoro tak piszesz!!! :lol2:
A tak po za tym H ci do tego kto z kim jest i w jaki sposob sie poznali!! ja naleze do tych osob i nie zamierzam zmienic zdania ze mozna sie przyjaznic a nawet zakochac jesli dzieli kogos duza odleglosc....wiec daruj sobie ok!!

Unattainable4U
Unattainable4U
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie 3 lata ale 4 za 3 miechy 5 lat i to ty chyba nie wiesz co to jest milosc bo chyba jej nie doswiadczylas skoro tak piszesz!!!

ty masz dopiero 15lat!! co ty mi tu pied00lisz za farmazony dziewczynko. powinnac barbie jeszcze ubierac i czesac a nie seksy uprawiac i w zwiazki sie bawic.

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak po za tym H ci do tego kto z kim jest i w jaki sposob sie poznali!! ja naleze do tych osob i nie zamierzam zmienic zdania ze mozna sie przyjaznic a nawet zakochac jesli dzieli kogos duza odleglosc....wiec daruj sobie ok!!

mowie o WSZYSTKICH "milosciach" nie tylko tych "netowych" wiec daruj jak nie wiesz :zonk:
PaatuxXx
PaatuxXx
  2 grudnia 2008

Słyszałam o tym, że wiele osób dzięki fotce znalazło swoją drugą połówkę na zawsze (chodzi o ślub ;)). Gratuluje im wszystkim i życzę wiecznej miłości....

Ja natomiast jeden jedyny raz próbowałam się umówić z chłopakiem przez fotke, ale wyszedł z tego tylko wielki niewypał... :and: o koncowce lepiej nie pisac...

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  2 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała

tak, do dziś jesteśmy razem.;-)
xxCzaaarnQxx
xxCzaaarnQxx
  3 grudnia 2008

haha... kazdy kiedys znajdzie to czego szuka..!!:) podroooo..:*****[color=violet] :skok: :zakochany: :banan:

anecia9311
anecia9311
  3 grudnia 2008

No widze ze niektorzy tutaj naprawde nie mysla albo mysla ze zwiazek opiera sie na sexsie!! Żal!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: 3lata. i co z tego?!

i nie 3 lata tylko 4 a za 2 miechy 5 no to sory...i wez sie zastanow co ty piszesz do kogo masz wonty i o co to ze ty masz takie zdanie to nie znaczy ze inni tez... a tamtej lasce zycze powodzenia bo jak wytrzymali do tej pory to dadza rade dalej i nie beda sie przejmowac jakims glupim gadaniem jak twoje....

Konto usunięte
Konto usunięte: ale okaze sie tylko mi nie dziekuj za rok czy za 2.

ja mam ci dziekowa za co wez przestan nie bede sie ponizac do twojego poziomu...
ja jestem tego zdania ze milosc na odleglosc jest mozliwa i do zrealizowania tylko trzeba w to uwierzyc...
A twoje zachowanie pokazuje wszystkim ze jestes egoistka wiec sory ale odpusc sobie...
Pozdro dla XxOoOanGelaOoOxX i jej Michalka!!! powodzenia;)):jezyk:
GangsterKalisz
GangsterKalisz
  3 grudnia 2008

czesc wszystkim szukam dziewczyny z wielkopolski moze byc z okolic

Unattainable4U
Unattainable4U
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: anecia9311

brak Ci polotu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie 3 lata tylko 4 a za 2 miechy 5 no

raz

Konto usunięte
Konto usunięte: tamtej lasce zycze powodzenia

dwa

Konto usunięte
Konto usunięte: milosc na odleglosc jest mozliwa i do zrealizowania tylko trzeba w to uwierzyc...

trzy

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdro dla XxOoOanGelaOoOxX i jej Michalka!!! powodzenia;))

cztery.

minimum 4 zdania ktore uzylas w poprzednich swoich postach w tym temacie.
poza tym:

Konto usunięte
Konto usunięte: do tej pory

jakiej pory? miesiac? ojejQ cyba sie poplacze.
o jakiej porze mowisz? chyba w swoim przypadku. miesiac to zadna pora. jeszcze pinset razy sie rozejda w ciagu najblizszych 3miesiecy.

Konto usunięte
Konto usunięte: mysla ze zwiazek opiera sie na sexsie!! Żal!!!

a na czym?:crylol: a sory. na gg i na skypie i sex kamerkach :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie bede sie ponizac do twojego poziomu...

najpierw do niego urosnij. pozniej pozwole Ci sie znizyc do poprzedniego Twojego poziomu.
i wiecej szacunku do starszej bo:

Konto usunięte
Konto usunięte: ty


Konto usunięte
Konto usunięte: ty


Konto usunięte
Konto usunięte: twoje.


Konto usunięte
Konto usunięte: ci


Konto usunięte
Konto usunięte: twojego


Konto usunięte
Konto usunięte: twoje

pisz z duzej.

bejbe masz za duze Ego. lepiej je zdepcz zanim ktos zdepcze Ciebie.
tidus106
tidus106
  5 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: milosc na odleglosc

miałem kiedyś ale już nie mam to długa historia tera mam miłość blisko siebie i się bardzo z tego ciesze :)
sylwiusia89
sylwiusia89
  5 grudnia 2008

ja swojego poznałam na czaterii i jesteśmy ze sobą od sylwestra 2006:) w sumie 31.12.2005 ale mowimy zawsze ze 01.01.2006:)
niedługo 3 lata i naprawde wierze w milosc przez neta:)

goraszka
Posty: 4 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
goraszka
  5 grudnia 2008

milosc na odleglosc jest mozliwa ale sex??????? NIE!!!!!!STANOWCZO NIE!!!!!!

angelinka512
angelinka512
  5 grudnia 2008

Hmm ja rowniez poznalam chlopaka przez neta i pisalismy ze soba pare miesiecy i jak sie spotykalismy sie z pare razy to zostalismy para bylo naprawde nam dobrze byl ode mnie starszy o 2 lata a bylismy ze soba rok i odleglosc dzielila nas 30km ale mimo malej odleglosci to widywalismy sie co tydzien w soboty czasem w niedziele ale zerwalam z nim bo mial inna laske na boku;/eh szkoda gadac...do tej pory nie wierze w zadna glupia milosc pare razy bylam raniona przez chlopakow wiec dalam juz z tym spokoj zadnych randek i zwiazkow!!;/

anecia9311
anecia9311
  5 grudnia 2008

i zastanow sie co ty w ogóle piszesz a ty sie zachowujesz jak egoistka ktora nie wierzy w milosc... wez nie wtrancaj sie kto z kim jest bo tobie to H do tego

anecia9311
anecia9311
  5 grudnia 2008

wez sie uspokój laska!!! pisze jak chce i kiedy chce wiec wara nie dla psa kielbasa!!!!
widzisz duzo osob tez tak ma jak ja wiec wez skoncz te mongolskie farmazony :mrgreen:

anecia9311
anecia9311
  5 grudnia 2008

a to ze jestes starsza to mnie bry obchodzi!!! hahaha
ja juz sie znizylam do twojego poziomu...uuuu blad;/ a twoje IQ nie dorownuje nawet malemu dziecku bo ty nie myslisz logicznie....