BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: no no ja nie wnikam

Jolu zaczynasz dyskusje a teraz nie wnikasz :lol:
HardStyled83ddd0a
JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  17 kwietnia 2019

nie mam wpływu jak ty widzisz pewne rzeczy mi i tak jest trudniej zaufac i się zakochać blisko czy daleko szczególnie gdy ktoś jaja se robi

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam wpływu jak ty widzisz pewne rzeczy mi i tak jest trudniej zaufac i się zakochać blisko czy daleko szczególnie gdy ktoś jaja se robi

Jaja, to trzeba zaufać takiej osobie. Ale są takie takie pary co się poznały na odległość, przykład moja kuzynka.
HardStyled83ddd0a
JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  17 kwietnia 2019

wiem wiem ale ja nie mam szczęścia do facetow i tyle

JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  17 kwietnia 2019

wczoraj tez myslalam ze kogos fajnego poznałam a się okazało ze to kobieta okrutnie się mna zabawila

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 9 maja 8774
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj tez myslalam ze kogos fajnego poznałam a się okazało ze to kobieta okrutnie się mna zabawila

Nie ma się czym przejmować, to nie będzie pierwszy raz i ostatni. Jolu nie szukaj na odległość, poszukaj jakieś ciekawej osoby z swoich okolic.
HardStyled83ddd0a
JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  17 kwietnia 2019

no nie ja już pasuje za stara jestem na te podchody rozczarowania za bardzo bola

DorotaDa
Posty: 64 (po ~54 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 399
DorotaDa
  17 kwietnia 2019

nie o wiek chodzi tylko o podejscie do miłosci bo rycerzy na białych koniach nie ma a niektorzy na owych czekaja .nie akceptuja ludzi tylko oceniaja

MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  17 kwietnia 2019

Tak z tym sie zgodze ładna miska jeść ci nie da ,a dzis liczy sie wygląd a nie charakter dla facetów

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a dzis liczy sie wygląd a nie charakter dla facetów

To i to się liczy.
HardStyled83ddd0a
MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  18 kwietnia 2019

Nie prawda bo jeśli kobieta ma dobry charakter jest kochająca i czuła to i tak facet zdradzi bo pozna kobietę która jest szczupła ma piękne wdzięki i nie ważne że ma pusto w głowie

DorotaDa
Posty: 64 (po ~54 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 399
DorotaDa
  18 kwietnia 2019

w realnym zyciu i miłosc nie ma bajek dla dzieci ,o ksiezniczce i ksieciu na białym koniu w zyciu trzeba walczyc o miłosc jak to mowia zycie to nie bajka to bitwa i aby przetrwac trzeba walczyc

MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  18 kwietnia 2019

Dokładnie tak Dorota

JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  18 kwietnia 2019

ale uczucia to nie ring bokserski nie walcze jeśli komus nie zależy

DorotaDa
Posty: 64 (po ~54 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 399
DorotaDa
  18 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ale uczucia to nie ring bokserski nie walcze jeśli komus nie zależy

w dzisiejszych czasach trzeba o wszystko walczyc i dazyc do celu bo tylko najmocniejsi przetrwaja