BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Tomus9710xp
Tomus9710xp
  22 marca 2017

Hejka xp

manius12
manius12
  12 kwietnia 2017

nie da się ,wiem z doświadczenia własnego

andrzejtram
andrzejtram
  22 kwietnia 2017

zapraszam dziewczyny na emocjonujaca randke do makdonalda ja stawiam ty placisz

DrWhite
DrWhite
  24 kwietnia 2017

Miałem 2miesiące taką przygode z dziewczyną z okolic pasłęka i okazało się to totalnym niewypałem. Ja wieżę w związki na odległość bo prawdziwa miłość przetrwa wszystko , jest to tylko i wyłącznie moje zdanie

Pozdrawiam d83dde0f

JLB1999
Posty: 15 (po ~42 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
JLB1999
  27 kwietnia 2017

Poznam tu dziewczyne z malopolskiego zapraszam priv

rawo
Posty: 17 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
rawo
  29 kwietnia 2017

Tez uwazam ze ciezko sie poznac w realu,po wyjsciu z neta,wiele dziewczyn po prostu pisanie z kims przez neta traktuje jako zabawe,lub forme hecy,a nie traktuje tego typu znajomosci na powaznie.

Sylwer
Sylwer
  14 maja 2017

Poznam tu dziewczyne

Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017

Cześć wszystkim.
Mam na imię Krzysiek, mam 21 lat. Pochodzę z małej wsi, uczę się w Olsztynie. Z przyjemnością popiszę z dziewczyną z warmii i mazur. Pozdrawiam serdecznie.

JustaGo
Posty: 4 (po ~113 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 52
JustaGo
  4 czerwca 2017

szukam związku na odłegość ale może kiedyś spotkanie z wawy jak by ktoś był i dojerzdał do mnie by było nam lepiej :* <3 :) chetni piszą :* :)

Dj.orzełek

AnnaKulwikowska
Posty: 4 (po ~175 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 204
AnnaKulwikowska
  7 czerwca 2017

miłość na odległość jest nie możliwa przekonałam się na sobie

bosman33
bosman33
  7 czerwca 2017

a mi całkiem sie udałopoznałem kobietę na spikieri gdzie byłem adminstratrem za mienilyśmy kilka zdani i za iskszyło miedzy nami znajoci na odległoci trwała 3 lata po 3 latach postanwilysmy o wspulnym za mieszkanu
[
Ja myślę, że przez neta można znaleźć sobie 'kogoś'
Przekonalemie saa...

DawidLubelski
DawidLubelski
  9 czerwca 2017

Ja dopiero próbuje znaleźć kogos a ze nie mam czasu to trzeba tak

tom71492
tom71492
  10 czerwca 2017
https://youtu.be/Heq7_rBDb7g
AnnaKulwikowska
Posty: 4 (po ~175 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 204
AnnaKulwikowska
  13 czerwca 2017

czytam wasze wpisy i dyskusję są głosy podzielone co do miłości na odległość moim zdaniem jest to nie możliwe owszem poznać się tak ale jest to jedno razowe spotkanie bo okazuje się że za daleko na częstsze spotkania wiem wiem co powiecie że byliście w związkach na odległość (właśnie byliście bo na dłuższą metę to nie działa ,oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat ,Ja wyraziłam swoje zdanie mam nadzieję że nikogo nie obraziłam pozdrawiam wszystkich .

Rs844
Rs844
  15 czerwca 2017

Przechodziłem przez związek na odległość i wiem co to jest. Moim zdaniem jest to nie możliwe, chyba ze dwie osoby planują w bliskim czasie zamieszkać razem albo w jednej miejscowości albo w drugiej. Czyli poznać się, spotkać kilka razy i zdecydować co dalej.
Pozdrawiam wszystkich ;)