BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
KobeOsw
Posty: 123 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
VVyrzyk
VVyrzyk
  29 stycznia 2009

no pewnie że sie zdarzyło umówić z kims takim ja byłem nawet 2 lata z laska :)

Judytka06
Judytka06
  31 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

hmm tak ;) Tomek napisał do mnie na n-k, podałam mu gg o co mnie poprosił, pisałam z nim 2 miesiące jak był w pracy w Anglii następnie wrócił do moje miejscowości, mieszka na mojej ulicy a ja go wcześniej o dziwo nigdy nie widziałam (5lat różnicy robi swoje pewnie nie zwracałam uwagi).. spotkaliśmy się... z miesiąc czasu byliśmy jako kolega-koleżanka a po miesiącu już byliśmy parą i jesteśmy do dziś... już 8 miesięcy... umawianie się przez internet nie jest niewypałem...bynajmniej w moim przypadku xD
kotek691858
kotek691858
  31 stycznia 2009

związki na odległość nie udaja sie na dłuższą mete. na początku wydaje się że jakos sie wytrzyma bez tej drugiej osoby i bedzie luz ale to pozniej nie ma sensu widywac sie raz na miesiac. dlatego lepiej miec kogos blisko;-)

xXx19krystian08xXx
Posty: 4 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
xXx19krystian08xXx
  1 lutego 2009

elko wam co jest dziewczyny ma ktoras 12 lat xD

C.Ronaldo

xXx19krystian08xXx
Posty: 4 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
xXx19krystian08xXx
  1 lutego 2009

eee jest tam KtO JaK cOs tO PIsAc pLiZkA xD

Konto usunięte
Konto usunięte:

C.Ronaldo

xXx19krystian08xXx
Posty: 4 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
xXx19krystian08xXx
  1 lutego 2009

jak niema to spadam

C.Ronaldo

Agnieszka85M
Agnieszka85M
  1 lutego 2009

Miłosc na odległosc?he!szybko sie kończy!!!głupotka!!! :smutny:

Agnieszka85M
Agnieszka85M
  1 lutego 2009

miłośc na odłegłośc???he!!!szybko się kończy!!!!

Agnieszka85M
Agnieszka85M
  1 lutego 2009

fajne osóbki poznac mozna przez neta!!!czasem nawet i miłośc mozna znalezc!!!!fajnych ludzi poznałam!!!!ale niestety miłosci tu nie znalazłam:(pozdro.....

hiszpan2180
hiszpan2180
  1 lutego 2009

nie ma zwiazkow na odleglosc;]
przynajmniej dla mnie

paulina42222
paulina42222
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a o wiernosci i milosci w zwiazku ktory trwa miesiac mowic sory ale nie mozna.

masz racje
Wiper666
Wiper666
  2 lutego 2009

Po za tym zwiazek na odleglosc zawsze bedzie wywieral presje na jednej ze stron poprzez ciagle kontrolowanie, a to sms, telefon etc. i to troche siada na psyche... ogolnie tez nie akceptuje takich zwiazkow..

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zwiazek na odleglosc zawsze bedzie wywieral presje na jednej ze stron poprzez ciagle kontrolowanie, a to sms, telefon etc. i to troche siada na psyche...

Nie zawsze tak musi byc...
To kontrolowanie zazwyczaj jest, wtedy, kiedy dwoje ludzi nie ma do siebie do konca zaufani, av takie zwiazki z gory wczesniej czy pozniej skazane sa na rozpadnicie
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
EjChceSexu
EjChceSexu
  2 lutego 2009

Zalezy jaka to odleglosc :D:D ale liczy sie uczucie a nie droga rozniaca ich miejscowosci :)) tak jak w milosci nie wazny jest wiek tak samo nie wazna jest roznica ich miejscowosci :) od tego sa pociagi, auta, autobusy, busy hah a nawet rowery :D