Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Drogi użytkowniku AdBlocka
Dzięki reklamom podstawowa funkcjonalność serwisu jest bezpłatna.
Staramy się aby nasze reklamy były jak namniej uciążliwe.
Prosimy, wyłącz Adblocka na Fotce. Dowiedz się więcej.
Wyłącz AdBlocka
Poprzednia1234Następna
piotrus890330
piotrus890330
  30 grudnia 2007 (pierwszy post)

Chciałem kupic jakis samochod i zastanawiam sie nad sprowadzeniem BMW316 z Niemiec.. tylko czy warto? czy to sie opłaca?

WojtekK39
WojtekK39
  30 grudnia 2007
piotrus890330:
tak jade z nim nie mam nic wyszukanego jade w ciemno a jak znajde cos to sam nia bede wracał.. i zapomniałem wczesniej napisac ze chce kupic rejestracje tymczasowa

rejestracja tymczasowa to na tydzien masz, bardziej opłacalna jest laweta, ale to nie sa duże różnice
z niemiec będzie ci sie bardziej opłacać, bo w Polsce wiekszosc E36 sa w nie najlepszym stanie lub sprowadzone świeżo z Niemiec, gdzie własciciel chce zarobić te co najmniej 1.500 tysiaka
przemyśł sprawie, zreszta sam zadecydujesz jak zrobisz, ale naprawde oplaca sie
GunsAndBombs
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
GunsAndBombs
  30 grudnia 2007
piotrus890330:
czy to sie opłaca?

Gdyby sie nie opłacało to ludzie nie kupowali by tyle aut zza zachodniej granicy

Krzysztof Chochlow-Express

Corradolicious
Corradolicious
  30 grudnia 2007

no to jak juz pojedziesz to pamietaj ze samochod nie moze byc wyrejestrowany, bo nie zarejestrujesz go w Polsce. Bedziesz potrzebowal od niemca duzy i maly brief.

WojtekK39
WojtekK39
  30 grudnia 2007
Corradolicious:
no to jak juz pojedziesz to pamietaj ze samochod nie moze byc wyrejestrowany, bo nie zarejestrujesz go w Polsce. Bedziesz potrzebowal od niemca duzy i maly brief.

przyjedzie do Polski na niemieckich blachach(przynajmniej będzie miał pamiątke z tych tablic)
Corradolicious
Corradolicious
  30 grudnia 2007

tia, jesli to jest jedyny aspekt ktory widzisz w tym to ok. Bo ja widze jeszcze jedno, bez tablic niemieckich i dowodu rejestracyjnego w Polsce samochodu nie zarejestrujesz.

WojtekK39
WojtekK39
  30 grudnia 2007
Corradolicious:
o ja widze jeszcze jedno, bez tablic niemieckich i dowodu rejestracyjnego w Polsce samochodu nie zarejestrujesz.

to każdy wiem:P, rzecz oczywista, w dodatku jak by to wygladało jak by zdjął blachy u niemca, a do Polski jak by wrócił.
Corradolicious
Corradolicious
  30 grudnia 2007

na tymczasowych tablicach.

WojtekK39
WojtekK39
  30 grudnia 2007
Corradolicious:
na tymczasowych tablicach.

pisałem mu o tym wczesniej, zobacz sobie
17kratos17
17kratos17
  30 grudnia 2007
magdajulkaa:
jezeli znajdziesz w dobrym stanie to na pewno warto tam auto za kase nie przechodzi rejestracju jak u nas.

oo nowu znawca
marcineks51xD
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
marcineks51xD
  30 grudnia 2007
WojtekK39:

rejestracja tymczasowa to na tydzien masz, bardziej opłacalna jest laweta, ale to nie sa duże różnice
z niemiec będzie ci sie bardziej opłacać, bo w Polsce wiekszosc E36 sa w nie najlepszym stanie lub sprowadzone świeżo z Niemiec, gdzie własciciel chce zarobić te co najmniej 1.500 tysiaka
przemyśł sprawie, zreszta sam zadecydujesz jak zrobisz, ale naprawde oplaca sie

nie zgodze sie z tobą , ja jak bym jechal do niemiec to nie jade lawetą ... tylko jade z kims i przyjezdzam tym autem na blachach ... albo jak przejade granice to staje zakladam swoje tablice tak jak to robie z r19 i jade dalej ;) , wiec jak chcerz to jedz do Niemiec i przywieź cos przyzwoitego :P i sie pochwal!:P , jak jedziesz z handlarzem DOBRYM handlarzem to Ty cos porządnego kupisz:]

piwo to dobre paliwo niczym PB 98 do simsona:)

WojtekK39
WojtekK39
  30 grudnia 2007
marcineks51xD
marcineks51xD: ja jak bym jechal do niemiec to nie jade lawetą

kazdy robi tak jak uważa,

marcineks51xD
marcineks51xD: albo jak przejade granice to staje zakladam swoje tablice

zawsze to niesie jakies ryzyko
marcineks51xD
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
marcineks51xD
  30 grudnia 2007

eeeeeee tam :)

piwo to dobre paliwo niczym PB 98 do simsona:)

kj19871
kj19871
  30 grudnia 2007
piotrus890330:
Chciałem kupic jakis samochod i zastanawiam sie nad sprowadzeniem BMW316 z Niemiec.. tylko czy warto? czy to sie opłaca?

zależy skad i jaki ...
piotrus890330
piotrus890330
  30 grudnia 2007

z niemiec Bmw 316

xXxXxkulmenxXxXx
xXxXxkulmenxXxXx
  30 grudnia 2007
matjas1892:
moi, zdanie tak niemcy dbaja o auta serwisuja .

Ojjj.... Taaaa... na pewno... Gdybys wiedzial co oni robia z samochodami to bys sie za głowe złapal
Poprzednia1234Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.