Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Domisia94
wpis jest ukryty
RadekKaminski
Posty: 8 (po ~33 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
RadekKaminski
  30 maja 2016

Dobra maść do smarowania tatuażu

dominoMMz
dominoMMz
  30 maja 2016

Alantan Plus

FiIip
FiIip
  7 czerwca 2016

Co uwazacie o kolczykach w miejscu intymnym? Szczerze, ja tego nie nawidze.

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  23 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, ja tego nie nawidze.

Dlaczego?
FiIip
FiIip
  23 lipca 2016

Jest to obrzydliwe.

izunia5656
Posty: 3 (po ~100 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
izunia5656
  12 sierpnia 2016

Hej potrzebuje tatuazysty ktory moglby mipoprawic tatuaz i ktory mieszia we wroclawiu

izunia5656
Posty: 3 (po ~100 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
izunia5656
  12 sierpnia 2016

Hej mam pytanie czy znajde tu kogos jakiegos dobrego tatuazyste ktory mieszka we wroclawiu i jtory bd mi w stanie dokojczyc badz tez poprawic tatuaz??

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  2 września 2016

ach ta moda... podczas następnej wojny będzie sporo materiału na kozackie abażury :mrgreen:

dominoMMz
dominoMMz
  4 września 2016

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.. pierwsze to porównanie do tego co robili kozacy a drugie na swoim przykładzie wiem że nie wszyscy podążają za modą. Miałem 12 lat gdy chciałem tatuaż mając 16 zrobiłem pierwszy a teraz mając 25 powoli dostrzegam że coraz mniej miejsca na mojej skórze(długo trwa ta moda). Więc nie mierz wszystkich jedną miarą bo stosunkowo płytko myślisz.

silentiumuniversi
wpis jest ukryty
StrefaCieniaTattoo
StrefaCieniaTattoo
  10 listopada 2016

Cześć zapraszam miłośników tatuażu zamieszkałych w Trójmiescie na Tatuaż mojego wykonania
Moje prace możecie zobaczyć na moim funpage na Facebooku o nazwie Strefa Cienia Tattoo
Zainteresowani pisać na Priv Bardzo przyzwoite ceny, inwidualne projekty i Zapewniam fajny klimat
Pozdrawiam Krzysiek

sandruss98
sandruss98
  24 marca 2017

Poszukuję Pana, który jest w stanie wykonać tatuaż w kwietniu w przyzwoitej cenie. BYDGOSZCZ

WalSieToMojSwiat
WalSieToMojSwiat
  30 marca 2017

Hej , pytanko studio tattoo , nie za miliony monet , i terminy nie za rok ani nie za miesiac tak na dniach /Wrocław pomocy ,chodzi mi o mala różyczke i na łodydze literka A

Darkrianna
Darkrianna
  30 maja 2017

Hej wszystkim! Szukam mega inspiracji jeśli chodzi o piercing oraz tatuaże (szczególnie interesują mnie takie mroczne klimaty a jeśli chodzi o kolczyki to całe comba, byle było ich dużo :D), byłabym wdzięczna jakby ktoś chciał mi podesłać parę obrazków (mogą być z neta nawet) które są w tej tematyce na PW. ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.