Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  14 lipca 2015

Huhu sucze pewnie ostro wygladacie czym więcej tym d83dde0dlepiej

Lucyferka19
Lucyferka19
  10 sierpnia 2015

jest tu jeszcze ktos

dominoMMz
dominoMMz
  17 sierpnia 2015

ja..

Wierneserce
Wierneserce
  20 sierpnia 2015

tatouages addictif

Monczita86
Posty: 25 (po ~382 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Monczita86
  20 sierpnia 2015

Zawsze podobalo mi sie jak ktos ma tatuaz az w koncu sama chcialam sobie go zrobic z miesiaca na miesiac zmienialam zdanie co do jego miejsca na moim ciele az w koncu sobie go nie zrobilam, bo nasluchalam sie wielu okropnych rzeczy na temat jego robienia i okropnie boje sie igly. Moze jeszcze kiedys zdam sie na odwage i sobie go zrobie ale najpierw mam pytanie w ktorym miejscu naj mniej boli?
co do kolczykow podobaja mi sie na twarzy i kiedys myslalam nad zrobieniem sobie w brwi ale jak sie dowiedzialam ze brew u nie ktorych przez to opada zrezygnowalam i staralam zrobic sobie w nosie juz kupilam nawet kolczyk specjalny i za pierwszym razem kiedy z przyjaciolka przygotowalysmy sie dobrze do kuracjixP niestety druga warstwa nie mogla mi sie przebic wiec zrezygnowalysmy i tak minelo kilka dobrych lat ale chcialabym bardzo jeszcze kiedys to zrobic

dominoMMz
dominoMMz
  21 sierpnia 2015

Nie słuchaj i nie myśl za dużo. A tatuaż zrób tam gdzie Ci się podoba.. ból wytrzymasz więc nie dramatyzuj już z góry ;)

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  25 sierpnia 2015

Coo?? Pewnie tych bzdur naopowiadal ci ktos kto nie ma ani kolczyka ani tatuazu..
Jezeli wybierzesz profesjonalne studio nie ma takiej opcji ze cos sie stanie po przekluciu
Co do tatuazu.. bol to juz sprawa indywidualna, idzie go zniesc.
Ja mam tak ze jak czegos bardzo chce to nie straszny mi bol, i tego sie trzymaj ;)

Monczita86
Posty: 25 (po ~382 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Monczita86
  26 sierpnia 2015

no wlasnie nie;P na temat kolczyka w nosie opowiadala mi osoba ktora juz go ma chociaz jak dla mnie ten bol to nie byl bol dalo sie zniesc ale na temat tatuazy tak samo sporo osob ktore juz je maja, chociaz teraz uwazam i wrecz jestem pewna ze robily to celowo, Kolczyk w nosie moge zrobic w kazdej chwili ale jak narazie musze znow ta decyzje przelozyc na potem i obawiam sie ze bedzie trwala ona jeszcze dosc czasu ;D a co do tatuazy hmmm ( moze) sie przelamie na jakis malutki tak dla samej siebie nie na pokaz :-)

Kwazimo
Kwazimo
  19 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tatuaze i kolczyki. Czy powinny być tolerowane w miejscach pracy?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  19 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuaze i kolczyki. Czy powinny być tolerowane w miejscach pracy?

Tolerowane owszem. Jednak weź pod uwagę to, że nie tylko specyfika pracy wymaga ich zasłonięcia lub zdjęcia, ale przede wszystkim względy bezpieczeństwa i higieny pracy.
matii919
matii919
  6 grudnia 2015

Tatuaże nie są na pokaz!!!!! tak boli dość mocno odtardzam klatke barki nadgarstki zebra bo to słabe miejsca :-D

co do tolerancji tatto polska troche jest z tyłu bo wielu nie toleruje, a starsze babcie patrza jak na szataniste

dominoMMz
dominoMMz
  12 grudnia 2015

Tatuaże nie są na pokaz!!!! - masz conventy stworzone właśnie do tego ;) więc w pewnej formie są właśnie na pokaz. A co do bólu to każdy znosi go inaczej. Jak mi robili klatkę piersiową to spałem natomiast biceps od wewnątrz i lędźwie to był wyczyn. Fakt plecy jedna sesje miałem 8 godzinną więc tez byłem już na progu (swojej) wytrzymałości.

ppmm71
ppmm71
  11 marca 2016

mam przebity język i czasem jest tak ,że nie noszę go nawet kilka miesięcy, a potem zakładam... dziurka wcale sie zarosła,a kolczyk wkładam bez problemu

ppmm71
ppmm71
  11 marca 2016

zdecydowanie wolę kolczyki, są seksy

FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.