Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  13 czerwca 2010

no ale to jest warga, tego uczyli nawet w szkole podstawowej na biologii w anatomii czlowieka, w studiach czy u nieszczesnych kosmetyczek jest blad wynikajacy z nieznajomosci budowy czlowieka to tak jakbys przedramie przyjela jak drugie ramie a tak nie jest przeciez

Jesli chodzi o zagrozenia to w przypadku gdy robi to kompetentny piercer nie masz co sie obawiac o zagrozenia (sterylne narzedzia, kolczyki, odpowiednie rekawiczki itp), robiac samodzielnie masz full wypas opcje z zagrozeniami

Stiffkick
Stiffkick
  13 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: broda


niektorym przydaloby sie takie przeklucie, aby czesciowo zalonic dupe ~~

Gothiclady
Gothiclady
  13 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niektorym przydaloby sie takie przeklucie, aby czesciowo zalonic dupe ~~


:ziober2:
lesniowska8
lesniowska8
  13 czerwca 2010
po wakacjach chcę zrobić sobie tatuaż na stopie, który będzie delikatnie przechodził na kostkę ale nie mam w ogóle pomysłu na jego wzór;( szukałam już na necie i szczerze muszę przyznać- nic mi się nie podoba, po różnych studiach chodziłam i oglądałam ich oferty, tez nic ładnego nie spotkałam:( może wy macie jakieś ładne wzory, lub stronę na której będę mogła znaleźć coś dla siebie?
pijana
pijana
  13 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: po wakacjach chcę zrobić sobie tatuaż na stopie, który będzie delikatnie przechodził na kostkę ale nie mam w ogóle pomysłu na jego wzór;( szukałam już na necie i szczerze muszę przyznać- nic mi się nie podoba, po różnych studiach chodziłam i oglądałam ich oferty, tez nic ładnego nie spotkałam:( może wy macie jakieś ładne wzory, lub stronę na której będę mogła znaleźć coś dla siebie?

Skoro nic Ci się nie podoba - poczekaj. Nie wybieraj pochopnie wzoru, bo będziesz to miała na skórze do końca życia. Ja szukałam koło roku, później kilka miesięcy przemyśleń czy na pewno tego chcę. A wzór znalazłam przypadkiem.
Sutra
Sutra
  14 czerwca 2010
Gothiclady
Gothiclady: najs :D

:zakochany:
czekam z niecierpliwością na kolor a ma być pełen odjazd: full kolor + iluminacja :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro nic Ci się nie podoba - poczekaj. Nie wybieraj pochopnie wzoru, bo będziesz to miała na skórze do końca życia

jestem tego samego zdania
gdybyś choć miała ogólny zarys tego co chcesz mieć, możnaby kombinować nad konkretnym motywem
ale tak...
lepiej się jeszcze wstrzymaj i przemyśl sprawę dokładnie
Daniellka2
Daniellka2
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: po wakacjach chcę zrobić sobie tatuaż na stopie, który będzie delikatnie przechodził na kostkę ale nie mam w ogóle pomysłu na jego wzór;( szukałam już na necie i szczerze muszę przyznać- nic mi się nie podoba, po różnych studiach chodziłam i oglądałam ich oferty, tez nic ładnego nie spotkałam:( może wy macie jakieś ładne wzory, lub stronę na której będę mogła znaleźć coś dla siebie?
Tatuaż na stopie? pierwsze słyszę, dla mnie to brzydko to wygląda zrób sobie na kostce a nie na stopie. fuu... w sumie to nie mi musi sie podobać tylko Ci, ale osoby na gorze maja racje zastanów sie i nie podejmuj pochopnie wniosków;)
Gothiclady
Gothiclady
  14 czerwca 2010
Sutra
Sutra: czekam z niecierpliwością na kolor a ma być pełen odjazd: full kolor + iluminacja :)


też czekam na finał :) i jak? temperatura była? :)
Sutra
Sutra
  14 czerwca 2010
Gothiclady
Gothiclady: i jak? temperatura była? :)
była nie za wysoka bo 37,4 i chyba nie dokładnie od tatuowania ale od osłabienia organizmu, takiego ogólnego miałam od kilku dni atak alergii i organizm musiał mocniej zawalczyć sam tatuaż nie sprawia mi jak na razie żadnych problemów, nawet zaczerwienienia ani obrzęku nie miałam, zero osocza, zero krwi, od początku wygląda właściwie jak zagojony dziś 4doba i pierwsza bez folii, spodziewam się niebawem łuszczenia i mam nadzieję, że już teraz żadne problemy się nie pojawią
Sutra
Sutra
  14 czerwca 2010

fak, gdzie jest moja interpunkcja ????? :wtf:

Brzeginka
Brzeginka
  14 czerwca 2010
Czy z punktu widzenia gojenia (jakieś osłabienie organizmu, uj wie co) nie ma przeciwwskazań aby jednego dnia wykonać kilka przekłuć ?
dominisiaaaa444
dominisiaaaa444
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuaż na stopie? pierwsze słyszę, dla mnie to brzydko to wygląda zrób sobie na kostce a nie na stopie. fuu.

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to nie mi musi sie podobać

Właśnie, to jej sprawa GDZIE robi, miejsce już wybrała. My doradzamy tylko pod względem wyboru wzoru.
Darunia511
Darunia511
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy z punktu widzenia gojenia (jakieś osłabienie organizmu, uj wie co) nie ma przeciwwskazań aby jednego dnia wykonać kilka przekłuć ?

Organizm musi sobie radzić z każdym przekłuciem, niewazne w jakim miejscu, musi się zagoić. Ja bym wolała robić po jednym..

Mój organizm ma ju dosyć..
osunia181
osunia181
  14 czerwca 2010

hm ja bym nie wyjmowala po co chcesz maskowac/ zalezy komu mi po paru miesiacach nie zarusl ;0 minimalnie moze ale po dluzszym czasie wlozylam spowrotem :)

co do pracodawcy to racja lepiej by sie nie rzucal w oczy niektorzy nie toleruja nawwt tipsow :)

Gothiclady
Gothiclady
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hm ja bym nie wyjmowala po co chcesz maskowac/ zalezy komu mi po paru miesiacach nie zarusl ;0 minimalnie moze ale po dluzszym czasie wlozylam spowrotem :)co do pracodawcy to racja lepiej by sie nie rzucal w oczy niektorzy nie toleruja nawwt tipsow :)


do kogo Ty piszesz? :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.