Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  29 lipca 2010

Arek, jestesmy tam od 12 kwietnia :)
Gothic .... bij mnie katuj rob mi znaki :))))

Gothiclady
Gothiclady
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gothic .... bij mnie katuj rob mi znaki :))))


cholera, tego nie przewidziałam :crylol:
lipxgloss
lipxgloss
  30 lipca 2010

Hmm mam maly problem z kolczykiem w pepku. Kilka dni temu zauwazylam ze przy gornej dziurce zrobil sie tak jakby maly pecherzyk a w nim jakby byla ropa. Nie wiem co to jest czytalam juz troche o tym ale sama nie wiem czy to poczatek ziraniny czy co. nie wyglada to tak zle ale troche mnie to boli. Co mam zrobic? przemywam dziurke octaniseptem.

prinzesschen1314
prinzesschen1314
  31 lipca 2010
jestem uczulona na nikiel i stad moje pytanie czy moge miec kolczyk ze stali chirurgicznej do pepka?
lipxgloss
lipxgloss
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem uczulona na nikiel

nie nie jestem.. gdybym byla to wyszlo by to chyba juz wczesniej a nie 4 miesiace od przeklucia.. raczej..
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie jestem.. gdybym byla to wyszlo by to chyba juz wczesniej a nie 4 miesiace od przeklucia.. raczej..


Konto usunięte
Konto usunięte: jestem uczulona


czytaj ze zrozumieniem .
lipxgloss
lipxgloss
  1 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czytaj ze zrozumieniem

o nie xd nie wiem co mi sie tsalo ze zle przeczytalam xd :crylol: o nie, przepraszam moj blad.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  3 sierpnia 2010

lipxgloss wrzuc wyrazna fotke z aparatu cyfrowego, bedzie latwiej cos powiedziec

prinzesschen1314 nie nie mozesz miec kolczyka ze stali chirurgicznej na przeklucie, nawet jak wygoisz tez nie. Skoro masz uczulenie na nikiel to nie ma znaczenia kiedy chcesz ten kolczyk miec, i tak bedzie uczulal.
Tytan lub bioplast i po klopocie

Gothiclady
Gothiclady
  3 sierpnia 2010

a ja mam problem z labretem z bioplastu... wyciągam go co jakiś czas, myję wodą z mydłem w płynie i ostatnio zauwazyłam, że to płaskie co mam w środku ( kij wie jak to sie zwie) zrobiło się lekko pomarańczowe... :wtf:?

prinzesschen1314
prinzesschen1314
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: prinzesschen1314 nie nie mozesz miec kolczyka ze stali chirurgicznej na przeklucie, nawet jak wygoisz tez nie. Skoro masz uczulenie na nikiel to nie ma znaczenia kiedy chcesz ten kolczyk miec, i tak bedzie uczulal. Tytan lub bioplast i po klopocie


A na stronie Wildcat pisze, ze stal chirurgiczna 316L jest mało groźna, bo wydziela mało niklu .A czy tytan przypadkiem nie zawiera niklu ?
Owieczka
Owieczka
  3 sierpnia 2010

Zbiera mi się prawdopodobnie ropa na dolnej kulce w kolczyku. jest w trakcie gojenia, dalej stosować tylko sól fiz i octenisept?

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  4 sierpnia 2010
witam
2 dni temu zrobilam sobie kolczyk pod warga. na zewnatrz smaruje trybiotykiem a w srodku dentoseptem i blaszka w jamie ustnej wchodzi w skore i mam delikatny stopien i stad moje pytanie. czy to normalne czy moze wina kolczyka?
wydaje mi sie ze jest za krotki no ale nie mi to oceniac ma bodajze 8 mm-dlugosc precika.
co moge zrobic?
lipxgloss
lipxgloss
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lipxgloss wrzuc wyrazna fotke z aparatu cyfrowego, bedzie latwiej cos powiedziec

hmm juz mi sie wszystko zagoilo ladnie wystarczyl mi octanisept :)
Missylova
Missylova
  4 sierpnia 2010

po jakim czasie zarośnie mi język jak wyjme kolczyk?
szukałam takiego kolczyka plastikowego bez barwy ale lipa:and: mieli jedynie różowe :zonk:
bo jesli chcę go zatrzymać to musze go ukryć ale cieżko mi idą te poszukiwania kolczyka takiego bez barwy

ja wyjelam kolczyka z jakies 3 miesiace temu, i do tej pory mi nie zaroslo ;p
moge go wlozyc w kazdej chwili : D

xcbiker
xcbiker
  4 sierpnia 2010
Miałem tunele 12mm wyjąłem na tydzień, zeszło się do ok 4mm. moje pytanie brzmi:
czy rozpychać tak samo powoli jak za pierwszym razem, czy mogę nieco szybciej??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.