Bejbe6666
Bejbe6666
  10 czerwca 2019 (pierwszy post)

Pyt

MallinaDym
MallinaDym
  12 czerwca 2019

Lubie jak dobrze odjanduje się w kuchni

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  21 czerwca 2019

Jak nie żądają głupich pytań.
Chociaż jakby na to nie spojrzeć to nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie.

F0X
F0X
  15 lipca 2019

Lubię jak kobieta jest kobietą, jak potrafi dbać o siebie i gdy uśmiecha się.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie żądają głupich pytań. Chociaż jakby na to nie spojrzeć to nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie.

W myśl porzekadła "Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  20 lipca 2019

O! Tego to nie znałem.
Chociaż, moja wersja lepsza.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  20 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O! Tego to nie znałem. Chociaż, moja wersja lepsza.


Obie są do przyjęcia. Moja ładniej brzmi d83dde0f

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019

To jak o siebie dba ale bez przesadzeństwa, gdy ładnie się nosi ale bez szpanowania metkami fajnie jak ma swój uniwersalny styl ubierania, gdy kocha zwierzęta, potrafi zagospodarować sobie czas, nie zrzędzi, zanim coś powie to pomyśli przynajmniej z 3 razy XD, gdy odnajduje się w kuchni i w obsłudze sprzętów RTV AGD XD, I gdy śpi to nie chrapie, i co najważniejsze nie boli ją głowa :P

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak o siebie dba ale bez przesadzeństwa, gdy ładnie się nosi ale bez szpanowania metkami fajnie jak ma swój uniwersalny styl ubierania, gdy kocha zwierzęta, potrafi zagospodarować sobie czas, nie zrzędzi, zanim coś powie to pomyśli przynajmniej z 3 razy XD, gdy odnajduje się w kuchni i w obsłudze sprzętów RTV AGD XD, I gdy śpi to nie chrapie, i co najważniejsze nie boli ją głowa :P


Jakże piękne snujesz marzenia.....d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: Jakże piękne snujesz marzenia.....

Czyli to tylko marzenia bo takich kobiet nie ma kurcze przynajmniej 50% z tego to już chyba jakiś sukces by był :P
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: Jakże piękne snujesz marzenia..... Czyli to tylko marzenia bo takich kobiet nie ma kurcze przynajmniej 50% z tego to już chyba jakiś sukces by był :P

To trzeba było uściślić, że wystarczy CI 50 %, : kocham zwierzęta, potrafię zagospodarować sobie czas i nie chrapię, rzadko zrzędzę, to chyba się połowa zebrała....d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: nie chrapię

Tego nie wiesz bo śpisz XD
więc nie pełne 50% XD
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: nie chrapię Tego nie wiesz bo śpisz XD więc nie pełne 50% XD

Jeśli nie wierzysz na słowo to trudno, więc dorzucę jeszcze że ładnie się noszę d83dde1c (no staram się) Pasuje?

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: Jeśli nie wierzysz na słowo to trudno, więc dorzucę jeszcze że ładnie się noszę (no staram się) Pasuje?

hehe czuje się jak bym kupował coś na OLX :P " A przesyłka będzie w cenie zazwyczaj od tego zaczynam :P Targowanie
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: Jeśli nie wierzysz na słowo to trudno, więc dorzucę jeszcze że ładnie się noszę (no staram się) Pasuje? hehe czuje się jak bym kupował coś na OLX :P " A przesyłka będzie w cenie zazwyczaj od tego zaczynam :P Targowanie


A ja nie powiedziałam że się na cokolwiek zgadzam, chciałam Ci tylko powiedzieć że lista Twoich wymagań jest co najmniej za długa d83dde03 50% powinno w zupełności wystarczyć do pełni szczęścia. Cechy można spokojnie zamieniać. Bo jedna ma to druga tamtod83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.