WhiskeyLover
Posty: 4 (po ~492 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
WhiskeyLover
  20 grudnia 2016 (pierwszy post)

Cześć, mam problem z wybraniem sobie prezentu gwiazdkowego, mianowicie szukam perfum, bądź wody toaletowej. Czy spotkaliście się ostatnio z jakimś zapachem godnym polecenia? Dotychczas używałem kilku perfum Hugo Bossa, a niedawno sprawiłem sobie Terrego D'Heremes, który mi wyjątkowo odpowiadał, ze względu na dość intensywną nutę drzewną. Obecnie chciałbym coś uniwersalnego i polecanego (może jakieś opinie o Sauvage Diora?). Pytanie kieruję zarówno do panów, jak i pań, które swym mężczyznom takie prezenty sprawiają (liczę zwłaszcza na opinię pań d83dde04 )

Malini
Posty: 2 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 62
piotrekNH
Posty: 1 (po ~228 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
piotrekNH
  28 grudnia 2016

Ja tam od wielu lat niezmiennie stawiam na klasykę: Fahrenheit od Dior'a. Ale żadne Fahrenheit'y z numerkiem, czy Aqua Fahrenheit, tylko "zwykły", klasyczny, w ciemnoczerwonej, przechodzącej w brąz buteleczce... FAHRENHEIT.

WhiskeyLover
Posty: 4 (po ~492 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
WhiskeyLover
  28 grudnia 2016

No dzięki wszystkim za radę, już zdecydowałem się na Sauvage d83dde03. Fahreheit jest naprawdę spoko, ale mój ojciec ich używa, wiec uznalem, ze po prostu nie ma sensu kupowac czegos co zawsze mam pod ręką :D

maariiiaa
Posty: 1080 (po ~85 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 7
maariiiaa
  3 stycznia 2017
http://allegro.pl/venture-beyond-100ml-oriflame-i6663645594.html godny polecenia trwaly super zapach

...Wehikuł czasu to byłby cud...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.