Rosiczka
Rosiczka
  21 lipca 2016 (pierwszy post)

Czy myślicie, że taka sukienka na wesele się nadaje? Chodzi zarówno o fason, jak i o kolor.
No bo ta biel... Niby zarezerwowana dla panny młodej i się zastanawiam...


no i plus chciala takie mniej więcej buty do tej sukienki:

Rosiczka
Rosiczka
  21 lipca 2016

Albo gdzie dostanę coś w tym stylu:







;c

Albanka
Albanka
  21 lipca 2016


jezu śliczna, ja bym wybrała tą :)
Rosiczka
Rosiczka
  22 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: jezu śliczna, ja bym wybrała tą :) Rosiczka

też mi odpowiada, ale to zdjęcie z google... nie wiem gdzie taką znaleźć żeby zamowić ;C
Albanka
Albanka
  22 lipca 2016
Rosiczka
Rosiczka: też mi odpowiada, ale to zdjęcie z google... nie wiem gdzie taką znaleźć żeby zamowić ;C


wrzuć grafikę w google, powinno coś znaleźć :)
Rosiczka
Rosiczka
  22 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: wrzuć grafikę w google, powinno coś znaleźć :) Rosiczka

Znalazłam, firma Lou, tak myślałam właśnie. Tylko, że ani na allegro ani na ich stronie już nie ma tej sukienki ;C
Rosiczka
Rosiczka
  22 lipca 2016

Nie ma możliwości kupna już :(

Albanka
Albanka
  22 lipca 2016
d83dde2d szkoda, sama bym sobie taką sprawiła :P
ZiolaProwansalskie
ZiolaProwansalskie
  22 lipca 2016

Nigdy nie ubieraj białej sukienki na wesele. Ten przywilej należy WYŁĄCZNIE do panny młodej.

Memory
Memory
  23 lipca 2016

Nie siem, mam jedynie outfit slubnego... Zareczynowego http://zszywka.pl/p/pokemon-3-19747748.html

Memory
Memory
  23 lipca 2016

Nie wiem*

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  24 lipca 2016

Dobra krawcowa Ci uszyje sukiennkę jaką tylko chcesz, tylko taka uszyta dużo więcej kosztuje niż są po sklepach i trzeba na przymiarki w trakcie szycia, a też zejdzie z uszyciem od podstaw sukienki. Można kupić podobną i przerobić na wzór tej co Ci się podoba. Oczywiście pewnie tylko raz założysz, to nie wiem czy to dobry pomysł, najlepiej gotową.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
niejadenasdm2016kr
niejadenasdm2016kr
  24 lipca 2016
Rosiczka
Rosiczka: Czy myślicie, że taka sukienka na wesele się nadaje

;pewnie ze się nadaje ale zamiast białego koloru to czarny wiem ze wesele to nie pogrzeb ale ty mala masz typ urody kobiety której kolor biały nie pasuje bardziej ci malutka pasuje kolorek czarny lub brzozowy
Memory
Memory
  24 lipca 2016
*. *
Rosiczka
Rosiczka
  25 lipca 2016

Jeszcze jakies propozycje co do sukienek na wesele?;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.