Ramona25
Ramona25
  8 czerwca 2015 (pierwszy post)

Witam wszystkich jest tu jakas osoba co robi dziary moze byc własnym sprzetam samemu skonstruowanym :D Chodzi mi o malusieńki tatuaz np w kasztalcie 3 maluskich nutek. Prosilabym o cene takiego tatuażu

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  8 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wszystkich jest tu jakas osoba co robi dziary moze byc własnym sprzetam samemu skonstruowanym :D Chodzi mi o malusieńki tatuaz np w kasztalcie 3 maluskich nutek. Prosilabym o cene takiego tatuażu

Udaj się do jakiegoś salonu tatuażu/przejrzyj zawartość online, przeważnie podane są namiary, koszta wbrew pozorom nie są ogromne, a i istotną rolę gra bezpieczeństwo, profesjonalizm, higiena.
Metaluga
Metaluga
  13 czerwca 2015

ceny w salonach tego typu tatuażu zaczynają się od stówki. jak będziesz chciala to zrobic u kogos prywatnie w domu to oczywiscie taniej. minimum 50 zł i tak czy siak :-)

razotka
razotka
  13 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wszystkich jest tu jakas osoba co robi dziary moze byc własnym sprzetam samemu skonstruowanym :D Chodzi mi o malusieńki tatuaz np w kasztalcie 3 maluskich nutek. Prosilabym o cene takiego tatuażu

tatutaże robione "własnym sprzętem samemu skonstruowanym"



tatuaże robione w salonie tatuażu



Wniosek chyba nasuwa się sam...
Poszukaj w swoim mieście lub sąsiednim mieście salonów tatuaży, poczytaj opinii na internecie o konkretnych salonach lub wśród znajomych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.