Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 listopada 2013 (pierwszy post)
Plotki i Ploteczki

Zapraszam do dyskusji na tematy niezwiązane z Modą i urodą :)

d83ddc90 26142600 d83cdf34 26f5d83cdf78


Treść dowolna, najważniejsze, żeby była zgodna z zasadami.
Poprzedni temat plotkarski znajdziecie tutaj
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
dongruppenowa
dongruppenowa
  22 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Może zapychać, ogólnie jest ciężki
O kurczę, sama zdecydowana byłam kupić Colorstay, a problemów z cerą praktycznie nie mam...naczytałam się ochów i achów ale chyba jednak odpuszczę go sobie... :ninja:
pijana
pijana
  23 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: O kurczę, sama zdecydowana byłam kupić Colorstay, a problemów z cerą praktycznie nie mam...naczytałam się ochów i achów ale chyba jednak odpuszczę go sobie...

Do bezproblemowej cery wystarczy coś lekkiego na wyrównanie kolorytu moim zdaniem:-) Ale niestety nic nie polecę, bo jestem skazana na krycie.
dongruppenowa
dongruppenowa
  25 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jestem skazana na krycie.

dlaczego? trądzik?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 listopada 2013

Tez sie przerzucilem na kremm bb @mmaryja!uzywam tego http://www.azjatyckibazar.com/dr-g-brightening-balm-gowoonsesang- krem-bb/ to i beauty blender i wygladam bosko

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  25 listopada 2013

ja Revlon Colorstay odradzam - miałam po nim taki wysyp na twarzy że szok.
A co z zachwalanym niegdyś przed pijana max factorem lasting perfomance? czy jakoś tak?
Ja jeszcze nie doszłam do tego by go kupić, za to miałam z tej serii o której pijana wspominała Pierre coś tam - dla mnie ok ; )

pijana
pijana
  25 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego? trądzik?

No niestety ;/ Problemy hormonalne, nie wyleczyło go nawet Diane35, już wycofane, bo powodowało zgony ._. Także mocny zawodnik.
Konto usunięte
Konto usunięte: A co z zachwalanym niegdyś przed pijana max factorem lasting perfomance? czy jakoś tak?

Wydaje mi się, że jest lżejszy niż Colorstay :) Ale nie dla mnie, za ciemny ;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierre coś tam - dla mnie ok ; )
Jak mi się pokończą zapasy Revlonu to na pewno kupię Pierre'a coś tam'a xD
Paulinessa
Paulinessa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że jest lżejszy niż Colorstay :) Ale nie dla mnie, za ciemny ;d


To, generalnie najlepszy podkład z jakim miałam styczność, ale zaznaczam, że nie testowałam niczego z górnej półki ;)

Cześć, pamiętacie mnie jeszcze? :mrgreen:

Co słychać?
razotka
razotka
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, pamiętacie mnie jeszcze? Co słychać?

Zauważyłam Cię chyba dzisiaj na przystanku (w ostatniej chwili co prawda) ale spostrzegłam, że miałaś przepiękny płaszczyk/kurktę? :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, pamiętacie mnie jeszcze?


Tak, z romansu z Edge xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 listopada 2013
Prinz
Prinz: uzywam tego http://www.azjatyckibazar.com/dr-g-brightening-balm-gowoonsesang- krem-bb/ to i beauty blender i wygladam bosko

Not Found

The page you were looking for appears to have been moved, deleted or does not exist.

This is most likely due to:

An outdated link on another site
A typo in the address / URL

:)
dongruppenowa
dongruppenowa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety ;/ Problemy hormonalne, nie wyleczyło go nawet Diane35, już wycofane, bo powodowało zgony ._. Także mocny zawodnik.

:o Oglądałam Twoje zdj i nie widać byś miała problemową cerę :)
Konto usunięte
Konto usunięte: To, generalnie najlepszy podkład z jakim miałam styczność, ale zaznaczam, że nie testowałam niczego z górnej półki ;)

a jakiego teraz używasz? :)
Paulinessa
Paulinessa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, z romansu z Edge xD


A to wiesz, in progress xD

Konto usunięte
Konto usunięte: a jakiego teraz używasz? :)


Dłuższy czas miałam Affinitone Maybelline, teraz kupiłam Stay Matte Rimmel, ten w musie. Niby dobry, ale moja skóra chyba jest zbyt sucha na mus ;/
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A to wiesz, in progress xD


Jezeli byl Ci wierny przez te tygodnie Twojej nieobecnosci to juz nic was nie rozdzieli!
Paulinessa
Paulinessa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłam Cię chyba dzisiaj na przystanku (w ostatniej chwili co prawda) ale spostrzegłam, że miałaś przepiękny płaszczyk/kurktę? :D


Ale czarny/ą? :D
Paulinessa
Paulinessa
  26 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli byl Ci wierny przez te tygodnie Twojej nieobecnosci to juz nic was nie rozdzieli!


kurde... myślisz, że nie był? :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.