Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Designated Survivor sezon 3 - ogólnie dalej mi się ten serial podoba, ale jedna ogromna wada tego sezonu to wciskania na siłę LGBT. Nowe postacie to geje, transy etc. Niedługo przestanę zaglądać do lodówki, bo jeszcze w niej znajdę uciskaną mniejszość.


Mnie jakoś znudziło po 12-13 odcinku 2 sezonu;/ może wrócę, na siłowni sprawdzę czy da się to oglądać

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 czerwca 2019
Ziemia
Ziemia: Why.

FP???? :lol2:
...Ignorance is bliss...
Ziemia
Ziemia
  15 czerwca 2019
RexMundi
RexMundi: FP????

xD
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 lipca 2019

Dziś Bumblebee. Fajne i myślę że będzie 2 cześć tego stwierdzając to po zakończeniu filmu :)

HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 lipca 2019
Owad
Owad: Dziś Bumblebee

z uniwersum Tramsformers:) jeszcze nie widziałem ale nadrobię :)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 lipca 2019

ja Laleczka .. przed wczoraj w kinie byłem. moim zdaniem najlepsza odsłona ostatnich lat z motywem laleczki Chucky . a kilka takich wersji było w ciągu ostatnich lat.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Laleczka

Widziałem zwiastun i zapowiadała sie laleczka bardzo ciekawie.
HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  9 lipca 2019

przed chwilką skończyłem oglądać kultowy film
Forrest Gump
https://www.filmweb.pl/Forrest.Gump

Ziemia
Ziemia
  12 lipca 2019

Gösta - zaczęłam sobie oglądać i okazało się bardzo fajne. Niestety na HBO trzeba czekać na kolejne odcinki, a jeszcze nie wyszedł cały sezon.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  20 lipca 2019

Piąstek 13 Remake :)
https://www.filmweb.pl/film/Pi%C4%85tek+13-go-2009-297047

Avatar użytkownika DespicableDespicable
Posty: 538 (po ~539 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 35
Despicable
  21 lipca 2019
Skończyłam oglądać 3-ci sezon Dom z papieru. Trochę jestem zawiedziona, trochę mam niedosyt jakoś tak mam mieszane uczucia chociaż końcówka mnie zaskoczyła. Ktoś jeszcze oglądał jestem ciekawa opinii :)
Dobrze jak nie za dobrze, a jak jest cudownie? To chyba niedobrze, bo coś się może popsuć.
oam
oam
  23 lipca 2019
Despicable
Despicable: Skończyłam oglądać 3-ci sezon Dom z papieru. Trochę jestem zawiedziona, trochę mam niedosyt jakoś tak mam mieszane uczucia chociaż końcówka mnie zaskoczyła. Ktoś jeszcze oglądał jestem ciekawa opinii :)
ooo kogo me oczy tu widza 😍 jak fajnie!
Szybka jesteś, ja jeszcze nie przebrnelam.
Ale za to obejrzalam nowy sezon stranger things, fajny, zabawny, ten dzieciak bez zębów nie przestaje mnie bawic i zaskakiwac. Koniec nie przypadl mi do gustu i nie podoba mi sie to kto zginal, no ale coz.. :-)
Pure4
Pure4
  24 lipca 2019

Spider mana nowego.
Bardzo mi się podobał. :-)

Avatar użytkownika DespicableDespicable
Posty: 538 (po ~539 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 35
Despicable
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo kogo me oczy tu widza 😍 jak fajnie! Szybka jesteś, ja jeszcze nie przebrnelam. Ale za to obejrzalam nowy sezon stranger things, fajny, zabawny, ten dzieciak bez zębów nie przestaje mnie bawic i zaskakiwac. Koniec nie przypadl mi do gustu i nie podoba mi sie to kto zginal, no ale coz.. :-)

Miałam weekend wolny, a tylko 8 odcinków dodali :) Czekam na następne :)
Dobrze jak nie za dobrze, a jak jest cudownie? To chyba niedobrze, bo coś się może popsuć.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 lipca 2019

Imię róży - serial. Film zapewne każdy zna a serial ukazał sie w tym roku i bardzo rozwija większośc wątków które były w filmie.
Polecam wszystkim którym podobał się film .
https://www.filmweb.pl/serial/Imi%C4%99+r%C3%B3%C5%BCy-2019-806994