Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martyrs. Skazani na strach.

O tak. Mimo hektolitrów krwi jeden z lepszych horrorów. :o

Sweet movie. :>
Hym, o tym filmie raczej nie da się powiedzieć 'podobał się'.. to dlatego, że w pewnych momentach przeraża swą obrzydliwością.
Ostatnia scena czyli orgia pokarmowo - wydalnicza zapewne nie dla każdego.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 czerwca 2011

Sezon na misia 3

...Ignorance is bliss...
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  11 czerwca 2011
pachnidło .
chłopaki też płaczą .
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
Patrishia
Patrishia
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: The Adjustment Bureau - świetny.

W ogóle filmy na podstawie powieści Philipa Dicka są dobre. Np raport mniejszości, albo Scanner Darkly. Ten drugi jest o tyle ciekawy, że został nagrany dziwną animacją, nałożoną na prawdziwą grę aktorów. Fabuła też interesująca.

Oczy Julii. Oglądałam mnóstwo filmów o niewidomych kobietach ściganych przez psychopatów, więc szczególnego wrażenia nie zrobił, ale nie był najgorszy.

Norwegian Wood- Dziwne, azjatyckie, ale w porządku. Ładna muzyka. +
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  12 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: Norwegian Wood- Dziwne, azjatyckie, ale w porządku. Ładna muzyka.


Oł.
Też ostatnio widziany. Trochęę czekałam na napisy, aż w końcu się doczekałam. :>
Film ogląda się dość przyjemnie, ale koniec końców trochę rozczarowuje. Zapewne dlatego, że widziałam inne 4 filmy tego reżysera i mam porównanie. Były o wiele lepsze, ten wypada dość słabo.
Postać Naoko od początku nie wzbudza we mnie żadnych emocji.
Może Murakami wie co robi nie pozwalając ekranizować swoich powieści. :)
Aaa. Muzyka faktycznie duży, duży plus, ale to dlatego, że wziął się za to jeden z radiogłowych. :d
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 czerwca 2011

Biała i Strzała podbijają kosmos - maraton bajkowy c.d :)

...Ignorance is bliss...
Patrishia
Patrishia
  12 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: Oł. Też ostatnio widziany. Trochęę czekałam na napisy, aż w końcu się doczekałam. :> Film ogląda się dość przyjemnie, ale koniec końców trochę rozczarowuje. Zapewne dlatego, że widziałam inne 4 filmy tego reżysera i mam porównanie. Były o wiele lepsze, ten wypada dość słabo. Postać Naoko od początku nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Może Murakami wie co robi nie pozwalając ekranizować swoich powieści. :) Aaa. Muzyka faktycznie duży, duży plus, ale to dlatego, że wziął się za to jeden z radiogłowych. :d

Kilka scen była niekoniecznie w moim guście. Byli bardzo bezpośredni trzeba przyznać :ninja:
Spodziewałam się co się stanie z Naoko, a scena gdy ta jej znajoma z ośrodka powiedziała do chłopaka "Mam do Ciebie prośbę, możesz sie ze mną przespać?" skwitowałam fejspalmem. W sumie z tych wszystkich otaczających go skrzywdzonych dziewcząt to jego mi było szkoda. Z azjatyckich filmów "tego" typu oglądałam Łuk, tam już muzyka była naprawdę genialna :))

Duma i uprzedzenie(2005). Ach! Naprawdę spodziewałam się innego zakończenia, ale uwielbiam motyw relacji męsko-damskich jaki tam zaistniał. Pan Darcy to zaiste intrygujący mężczyzna :D +
noiczegotu
noiczegotu
  12 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: poezyja!

:tak:
Po opiniach nastawiałam się, że go nie zniosę. A pomimo krwi, bólu, to bardzo smutny film i poruszył me serducho.
noiczegotu
noiczegotu
  12 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: Duma i uprzedzenie

Jak zwykle - książka o niebo lepsza :)
Patrishia
Patrishia
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zwykle - książka o niebo lepsza :)

Zapewne. Myślę teraz o wszystkich romansidłach tego typu i zamierzam obejrzeć wichrowe wzgórza, ale może zamówię sobie na jutro książkę. Hm, hm.. : )
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  12 czerwca 2011
Paul - całkiem przyjemna komedia, zwłaszcza za te smaczki w postaci nawiązań do innych filmów sf
noiczegotu
noiczegotu
  12 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: wichrowe wzgórza

BOŻE!
Moja ukochana książka :D zmuszona byłam do przeczytania na studiach, a wciągnęłam ją w kilka godzin. Ach!
Patrishia
Patrishia
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BOŻE! Moja ukochana książka :D Zmuszona byłam do przeczytania na studiach, a wciągnęłam ją w kilka godzin. Ach!

Kurde, mam dylemat. Do filmu ciągnie mnie aktor, za to moja wyobraźnia przy książce sprawdzi się o niebo lepiej.. :x
Dobra, poszukam książki :ziober2:
noiczegotu
noiczegotu
  12 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: aktor

Ciasteczko z bałaganem w oczach :ziober2:
A w książce Heathcliff Cię zauroczy po uszy, zobaczysz ;>
Patrishia
Patrishia
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciasteczko z bałaganem w oczach A w książce Heathcliff Cię zauroczy po uszy, zobaczysz ;>

Mam na myśli sir Matthew Macfadyen ;D
Nie wątpię :ninja: