StayStrong96
StayStrong96
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Choroba 21 wieku ? Czy ktoś z waszych bliskich chorował ? Tak dużo osób choruje na to gówno. Nigdy bym nie podejżewała, że moja koleżanka z pracy, którą znam już od dwóch lat właśnie choruje na depresję. Choroba wróciła po 10 latach ! Jak z tym wygrać skoro psychiatra wypisze receptę na antydepresanty, nafaszeruje się człowiek tym gównem, niby wszystko okej a jak odstawisz to wszystko wraca. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą chorobą ?

blues
blues
  19 maja 2017
Panthera
Panthera: Więcej słońca, więcej witaminy D, więcej witaminy C czyli też i świeże owoce, i powinno być lepiej, a nie jakieś antydepresanty powodujące problemy z koncentracją i niszczenie wątroby.
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

a to dziwne, bo u mnie radosc przynosi noc, puste ulice i chlod, moze byc snieg lub deszcz.

Ksawiera
Ksawiera
  19 maja 2017

Nocny bar, jest jak Atlantyda łez :) Nigdy nie powiem Ci, jak to jest, kiedy nocą włóczę się .....:)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

i zespół Wilki, jakoś mnie to nie dziwi. Wymyślona piosenka na miejscu? :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

zresztą zespół Demono też by wyglądał podejrzanie...

Ksawiera
Ksawiera
  19 maja 2017

Czytam Twój formowy opis i jedna myśl.... człowiek wypalony

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

może i wypalony, raczej odczuwam beznadzieje

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

dobrze, że nie napisałaś że domena Troli że nie lubią światła i zamnieniaja sie w kamień. :)

Ksawiera
Ksawiera
  19 maja 2017

A zmieniają się? Rozbawiłeś mnie :)

Jeśli rozkaże, to słońce wstanie, bo moc to cud
A trzebaż mocy,mocy byśmy ten pański dźwignęli świat :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

to chory świat, zadający mi dużo bólu.
Na szczeście pamiętam chwilę radosne gdy żyłem i do tego wracam. :)) Dobrego Ojca, w miarę szczęśliwą rodzinę, tych wspomnień nikt mi nie zabierze.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

Nie jestem ani trolem, ani świnią. :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

trole są złośliwe, ja nie jestem złośliwy ale dostrzegam już złośliwosci i na ile rzeczy nie mam wpływu.:)

Ksawiera
Ksawiera
  19 maja 2017

Nie wiem o czym piszesz. Nie mam zamiaru polemizować na temat hodowli zwierzyny parzystokopytnej, bo się na tym nie znam :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

Oj to kojarze, tak zwrocilas sie do GRADEK84, on sie podał za Lucyfera:), pewnie kogoś takiego nie ma ale mniejsza o to, czymś strach trzeba budzić prawda?

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  19 maja 2017

w ogóle dziwie się egzorcystom że wierzą w to co powie demon, przecież jego podstawowym narzędziem jest kłamstwo. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.