kakoluk
Posty: 1 (po ~64 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
kakoluk
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Czego chłopaki muszą zawsze zacząć rozmowę czy konwersacje

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 kwietnia 2017

Nie zawsze, choć w znacznej przewadze tak jest. Istnieje pewien prastary konwenans, wedle którego to mężczyzna zabiega o kobietę a nie na odwrót.

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  24 kwietnia 2017
kakoluk
kakoluk: Czego

DLACZEGO d83dde0f
kakoluk
kakoluk: chłopaki

"Chłopaki to są w agencjach towarzyskich, my jesteśmy młode wilki"
kakoluk
kakoluk: muszą zawsze zacząć rozmowę czy konwersacje

W zasadzie, to nie muszą. Nikt nad Tobą jak mniemam nie stoi i nie każe Ci rozpoczynać rozmowy. Ja osobiście uważam, że to mężczyzna powinien zainicjować pierwszy kontakt. Bo jest mężczyzną no.
Panthera
Panthera
  25 kwietnia 2017
kakoluk
kakoluk: Czego chłopaki muszą zawsze zacząć rozmowę czy konwersacje


czego?
"czego" to moze ci zabraknac.
pytanie tego typu zaczyna sie od "dlaczego".

i nke zawsze. Ja zaczynam rozmowe czasami pierwsza. Ale spoko ogladaj sie za plastikami i kieruj sie wylacznie stereotypami a bedziesz jeszcze wiecej razy musial pierwszy zaczynac konwersacje.
fotorelacja
fotorelacja
  25 kwietnia 2017

To mężczyźni prowadzą relację z kobietą. A nie na odwrót. Więc dlatego na mężczyznach spoczywa ten "ciężar". To ty jako mężczyzna wszystko inicjujesz, nadajesz charakter relacji.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 kwietnia 2017

A równość płci to kobiety chcą a tak to patrzą by tylko wszystko facet pierwszy zrobił. A nawet jak juz facet zrobi ten pierwszy krok to uszanować tego nie potrafią

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  25 kwietnia 2017

jednak szarmanckość to cecha, której nie posiada 99% fotkowiczów. Coraz bardziej wstydzę się być na tym portalu jako mężczyzna

Panthera
wpis jest ukryty
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  26 kwietnia 2017

Aj tam nie prawda. Nie zawsze facet musi pisać pierwszy. Niby powinien, ale nie musi.
Ja czasami piszę jako pierwsza.

Panthera
Panthera
  26 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: A równość płci to kobiety chcą a tak to patrzą by tylko wszystko facet pierwszy zrobił. A nawet jak juz facet zrobi ten pierwszy krok to uszanować tego nie potrafią


glupoty.
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  26 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: glupoty.

Widze ze jestes doswiadczona. Pewnie bylas facetem ze tak duzo o tym wiesz :zonk:

@topic
Ogolnie dziewczyna jest w lepszej sytuacji do zagadania do faceta niz facet do niej. Glownie przez kilka wzgledow:
- Dziewczyna moze miec dzieciaka albo kilka i meza (albo kilku :mrgreen:)
- Dziewczyna majac faceta zacznie automatycznie sie nim bronic: "mam faceta" czy "jestem zajeta" jakby "pojdziemy na kawe" znaczylo "chodz na seks"
- Dziewczyna nie bedac zainteresowana automatycznie urzadza szydere z chlopaka ktory do niej zagadal.
- Dziewczyny chodza stadami nawet do toalety.

Ogolnie sie utarlo ze facet ma zagadac ale to eeee "tradycja" sprzed czasu komputerow i internetu jednak logicznie myslac jesli chodzi o rozpoczecie znajomosci to dziewczyny maja kilka razy wiecej szans na pomyslne zagadanie do faceta niz na odwrot.
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  26 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Widze ze jestes doswiadczona. Pewnie bylas facetem ze tak duzo o tym wiesz


Nadal mam.

Belormoroth
Belormoroth: Dziewczyna moze miec dzieciaka albo kilka i meza (albo kilku )


Facet też może być dzieciaty.

Belormoroth
Belormoroth: Dziewczyna nie bedac zainteresowana automatycznie urzadza szydere z chlopaka ktory do niej zagadal.


W gimbazie pewnie tak, dorosłe kobiety tak się nie zachowują, mają klasę. Masz nieaktualne dane.

Belormoroth
Belormoroth: Dziewczyny chodza stadami nawet do toalety.


Ja wszędzie chodzę sama, zwłaszcza do toalety.

Belormoroth
Belormoroth: Ogolnie sie utarlo ze facet ma zagadac ale to eeee "tradycja" s


Może. Napisałam że skromny pisze głupoty gdyż ja czasem zagaduję do facetów i odpisuję na wartościowe posty.
Tzn zagadywałam jak byłam wolna. Swojego obecnego mam właśnie przez zagadanie go.
Narcissist
Narcissist
  26 kwietnia 2017

A ja powiem że nie mam żadnego problemu, by jako pierwszy zagadać. To jest o ile tego rzeczywiście chcę. Ale nawet wtedy zazwyczaj nie mam żadnych szczegòlnych intencji..

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  27 kwietnia 2017

@temat
bo jesteś brzydki i żadna nie chce sama z siebie do ciebie zagadać?

MzM
MzM
  1 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SkromnyJaa
SkromnyJaa: A równość płci to kobiety chcą a tak to patrzą by tylko wszystko facet pierwszy zrobił. A nawet jak juz facet zrobi ten pierwszy krok to uszanować tego nie potrafią


I spróbuj tutaj napisać coś sensownego

d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: jednak szarmanckość to cecha, której nie posiada 99% fotkowiczów. Coraz bardziej wstydzę się być na tym portalu jako mężczyzna


jeden 5+ za głupotę, a 2. 5- za rozsądek. Co tutaj się ocenia? oświeci ktoś? rozumiem, że im głupszy, tym lepszy?! ulala takie coś to nawet filozofom się nie śniło
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.