aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

Oorzeeszekk
Oorzeeszekk
  20 kwietnia 2017

tak tak. faceci bez kasy i dobrego auta sa beznadziejni d83dde0f

Panthera
Panthera
  20 kwietnia 2017

Właśnie, faceci to gbury i chamy. Kasa jest ważna. Już lepiej być z bogatym chamem niż z biednym chamem d83dde0f

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 kwietnia 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Masz rację - całkowitą. To chciałeś przeczytać? Jeśli nie masz nic innego wartościowego do okazania to nie dziw się, że kobiety szukają w Tobie chociaż jakiegoś profitu.


W internecie to az gęsto od tych kobiet co " szukaja w kims jakiegos profitu " a zwlaszcza jak koles podjezdza fajnym autem to one bronią sie rękami i nogami zeby szukac czegos co by je zainteresowalo w kolesiu. A na koncu, po intensywnych wielogodzinnych staraniach i rozmowach te biedne i zmanipulowane kobiety wsiadaja do tego auta.
Uzylas bardzo dobrego slowa - profit. Nie bez powodu prostytucja jest jednym z najstarszych zawodów świata :D
krzysztof51
krzysztof51
  20 kwietnia 2017

kasa to nie wszystko czy ford i komora ważne jest kto czym reprezentuje

krzysztof51
krzysztof51
  20 kwietnia 2017

co z tego że się ma fure łaski są tak powiększone że szal.. a gdzie miłość niechce takiej łaski co będzie lecieć na mojego leksusa

krzysztof51
krzysztof51
  20 kwietnia 2017

chce kaskę taka co będzie lecieć na mojego krokodyla a potem może powtarzam może dam przejechać się moim leksusem

krzysztof51
krzysztof51
  20 kwietnia 2017

a łaski bez oleju w główce to są jakie

krzysztof51
krzysztof51
  20 kwietnia 2017

jak nie będę dziecię miały oleju w glowie to rządem facet was niebedzie chcidl bo my lubimy mądre i seksi łaski a nie głupie i puste

DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  21 kwietnia 2017

Wydaje mi sie ze w dzisiejszych czasach wiekszosc kobiet bardziej skupia uwage na wygladzie a dopiero pozniej na innych rzeczach no i woli faceta w typie macho. Trudno juz dzis poznac fajna dziewczy przez internet a zwlaszcza tutaj na fotce.

Panthera
Panthera
  21 kwietnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: kobiet co " szukaja w kims jakiegos profitu " a zwlaszcza jak koles podjezdza fajnym autem to one bronią sie rękami i nogami zeby szukac czegos co by je zainteresowalo w kolesiu. A na koncu, po intensywnych wielogodzinnych staraniach i rozmowach te biedne


dla kurfiarza kazda kobieta to kurfa.
ja bym do auta wsiadla ale tylko sie przejwchac. Nie polecialabym na wlasciciela.
Panthera
Panthera
  21 kwietnia 2017
DaM080987
DaM080987: Wydaje mi sie ze w dzisiejszych czasach wiekszosc kobiet bardziej skupia uwage na wygladzie a dopiero pozniej na innych rzeczach no i woli faceta w typie macho. Trudno juz dzis poznac fajna dziewczy przez internet a zwlaszcza tutaj na fotce


ja na takich nie lece :)
alem juz zajeta :D
Panthera
Panthera
  21 kwietnia 2017
krzysztof51
krzysztof51: co z tego że się ma fure łaski są tak powiększone że szal.. a gdzie miłość niechce takiej łaski co będzie lecieć na mojego leksusa


a ja nie chce miec faceta co nie umie pisac D:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: kobiet co " szukaja w kims jakiegos profitu " a zwlaszcza jak koles podjezdza fajnym autem to one bronią sie rękami i nogami zeby szukac czegos co by je zainteresowalo w kolesiu. A na koncu, po intensywnych wielogodzinnych staraniach i rozmowach te biednedla kurfiarza kazda kobieta to kurfa. ja bym do auta wsiadla ale tylko sie przejwchac. Nie polecialabym na wlasciciela.


Hahahaha no właśnie o to chodzi hahaha :D na auto bys poleciala ale na kolesia nie. Boze jaka Ty jestes pusta dziewczyno nie wierze :D :D :D :D Juz rozumiem dlaczego kiedy jest taki temat to Ty sie w nim pojawiasz. Po prostu za wszelka cene chcesz przekonac wszystkich ze to co robisz jest dobre :D Pewnie bardzo Cie to boli bo nie mozesz pogodzic tego co robisz z tym jaka bys chciala byc :D
DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  21 kwietnia 2017

Panthera, To bardzo sie ciesze ale wiekszy procent kobiet znajdujacych sie tutaj jest jednak inny niz ty.

Panthera
Panthera
  21 kwietnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Boze jaka Ty jestes pusta dziewczyno nie wierze :D :D :


ja pusta?? Ja?
ja nigdy nie bylam nie jestem i nigdy nie bede pusta!
wiesz co to jest pusta laska?
bez zaintetrsowan pasji tylko moda uroda sex i dyskoteki a wiedzy zero
ja taka nie jesten
jestem inteligentna, madrs i wyksztalcona
na kase nie lece wiec to juz mnie dyskwalifikuje jako pusta.
auto to auto, jak jest ladne sportowe i zapewni duzo wrazen to sie nim przejade ale debilu skonczony nie jest to "lecenie na auto"!!
boze widzidz i nie grzmisz
pustakiem to jestes ty skoro wmawiasz mi na co lece
sam jakbys zobaczyl lambo prujace na ulicy to bys pomyslal "ale cacko przejechal bym sie nim" i obejrzal bys sie za nim na ulicy. Ale nie , ty bys byl normalny, a ja gdybym zrobila to samo to juz pustal lecacy na auto. Palnij ty sie w ten durny leb.
puste laski leca na wlascicieli takich aut bo wiedza ze maja kase i im obciagaja na tylnym siedzeniu
a ja bym sie tylki przejechala zobaczyc jak sie tym jezdzi i wysiadla i tyle.
mylisz pojecia dziecko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.