aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  19 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: gdybym miała faceta bez prawa jazdy jak najszybciej bym go wysłała na nie, bo wstyd żeby facet był zależny od babki.

no tak bo to przecież najważniejsze, tak żeby jeszcze mial duży dom. Widać czym się kierujesz przy wyborze faceta.
Panthera
Panthera
  19 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: no tak bo to przecież najważniejsze, tak żeby jeszcze mial duży dom. Widać czym się kierujesz przy wyborze faceta


wyraznie napisala o prawku a ty pierdzielisz ze jeszcze duzy dom xd z toba nie da sie normalnie dyskutowac.
Sarna
Sarna
  19 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SkromnyJaa
SkromnyJaa: no tak bo to przecież najważniejsze, tak żeby jeszcze mial duży dom. Widać czym się kierujesz przy wyborze faceta.

Dopisujesz słowa, które w żaden sposób nie przedstawiają mojego myślenia, nie chciałabym faceta który ma wszystko, a ja weszłabym w gotowiznę i udawała Panią domu, nie jestem księżniczką z bajki, która czekała na księcia całe życie, w tych czasach młodzi się wspólnie dorabiają, biorą kredyty chodzą razem do pracy, kupują dom, ja nie wiem z jakiego wy świata pochodzicie.
Facet musi być przede wszystkim zaradny, a sama bym nie chciała wozić ciapy w aucie, który boi się nim prowadzić.
Nikt też nie ma domu na zawołanie, bo nie każdy ma ustawionych rodziców żeby dali na wesele, na dom itd..
Ale jak kobieta weźmię sobie ciapę pod dach, który wiecznie był pod skrzydłami rodziców, a rodziców kiedys zabraknie i dawac przestaną, przyjdą na swiat dzieci, zaczyna się prawdziwe życie i uwierz sama miłość nie wystarczy na przetrwanie.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: kiedyś nie było aut i tez ludzie sie przemieszczali kilometrami a teraz to wielkie panny musza mieć wszystko pod nosem a faceta ze wszystkim samochodem, domem,samolotem by jeszcze wszystko co materialne a jakim jest nie ważne bo przecież bez tych rzeczy to nie facet


no własnie, kiedyś były konie, dziś auta, ciesz się, że kobieta od ciebie nie wymaga konia bo to znacznie droższa zabawa niż samochód :-)
a tak na serio to te tematy już są nudne... ile można te same rzeczy wałkować.
Sarna
Sarna
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to te tematy już są nudne... ile można te same rzeczy wałkować.

te tematy są tu powielane od wielu lat, nie było chyba tu pytań, na które nie było odpowiedzi.
Najwięcej tematów miłosnych powstaje, często komu coś nie wychodzi próbuje sie usprawiedliwić, nasze życie to odpowiednik naszych decyzji, więc jak ktos jest samotny bardzo bardzo długo i mu z tym źle, to nie chodzi o to czy ma auto i czy jest przystojny, niech sobie sam zada pytanie czemu kolega czy sąsiad który nie ma super fury czy wyglądu ma rodzinę i jest szczęśliwy a nie ja.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tematy już są nudne... ile można te same rzeczy wałkować.

W nieskończoność. Ewentualnie do śmierci fotki. Przewijać się tu będą nowi ludzie, którzy przyjdą z tymi samymi problemami. Dzięki temu może poznasz je z różnych stron :D
Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  19 kwietnia 2017

Jako że autor i jemu podobni, którzy mu przyklaskują, ledwo potrafią się wypowiedzieć, to podejrzewam że raczej w tym jest problem niż w ich statusie materialnym.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak na serio to te tematy już są nudne... ile można te same rzeczy wałkować.

to wyjdź stad i nie pisz, ktoś ci kaze tu odpisywać? Po za tym nie mój temat wiec nie pisz w moim kierunku
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: to wyjdź stad i nie pisz, ktoś ci kaze tu odpisywać? Po za tym nie mój temat wiec nie pisz w moim kierunku

konia sobie lepiej spraw d83dde1d to nie było do ciebie, tylko ogólne przemyślenie wrzucone w jedną wypowiedź bo dla kogoś takiego nie bede robił drugiej oddzielnej wiadomości!
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017

poza tym w każdym temacie tego typu płaczesz, więc dlaczego mam nie pisać? Za dużo jest gadania na forum a czynów, nawet nie jest za mało ale jest totalny ich brak!

CuteNinja
CuteNinja
  19 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie pisz w moim kierunku

A ja mogę?
Panthera
Panthera
  19 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: to wyjdź stad i nie pisz, ktoś ci kaze tu odpisywać? Po za tym nie mój temat wiec nie pisz w moim kierunku


kazdy ma tu z ciebie beke frustracie nienawidzacy kobiet :D
nic nie robisz tylko placzesz na kobiety zamiast wziac sie w garsc.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 kwietnia 2017

Panthera jesli chodzi o beke to widzialem ze cie laski cisna :D:D a temat stary jak swiat bo z natura nie wygrasz.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 kwietnia 2017

" To nie jest żadna oznaka bogactwa, facet bez jakiegokolwiek auta to sorry ale co to za facet?
Chcecie byc głowami rodziny, a swoje rodziny chcecie wlec autobusami? rowerem? "

Widze ze znalazlas kolezanke na forum a dodatkowo przyklasnela temu reszta glupkow xd

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  19 kwietnia 2017
Panther
Panther: kazdy ma tu z ciebie beke frustracie nienawidzacy kobiet :D nic nie robisz tylko placzesz na kobiety zamiast wziac sie w garsc.

z ciebie o wiele wieksza beke, wiec z czym ty do mnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.