aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

CuteNinja
CuteNinja
  17 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nissana

Mam Nissana, mogę Ci dać nim trochę pohulać d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: piszesz

Nie nie, ja nie pisałam. Facet jest facetem zarówno z autem, jak i bez auta. Ja napisałam tylko o tym, że sercem faceta nie można nigdzie zajechać.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  17 kwietnia 2017

A ja na to jak na lato :nutki:

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widze ladne auto to sie obejrze wiadomo ale nie wypinam sie xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Naturalny odruch chyba niie? :D


Natura bywa przewrotna. Niektóre kobiety chętnie wypną się na widok fajnego samochodu. I naiwny ten, kto myśli, że blachara to nazwa zawodu :D
Podejmujesz wyzwanie?
tibauld
tibauld
  17 kwietnia 2017

Wielu ludzi zapomina, że uczucia powinny prowadzić do sacrum, nie profanum. Nie powinno do nich dochodzić przez czynniki materialne.
A facet powinien jednak coś posiadać. Nie chodzi tu o bycie milionerem czy biznesmenem, jednak pieniądze czy samochód są już jakąś dogodnością w życiu.

ksawiera
ksawiera
  17 kwietnia 2017
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: Kobieta to stworzenie boże więc powinna stać w oborze lecz ze względu na kształt dupy chłop wprowadził do chałupy


Z takim podejściem to ja życzę powodzenia. Nie dość, że gołodupiec, echo zęby wybija, to jeszcze ze skłonnościami do sadyzmu. Nic tylko brać
Sarna
Sarna
  17 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: etk

Po twoich tekstach które czytam, stwierdzam ze to nie auto jest problemem w braku miłości, często tak jest jak ktos jest spierdzielony to winnych wokół szuka, następny przypadek który się potwierdza.(nie nie jestem wredna, mogłam może delikatniej się wyrazić, ale nawet najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa)
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 kwietnia 2017

Banda idiotek,nic tylko kopac po tych karynskich ryjach a zwlaszcza takie jak sarna i im podobne z roszczeniowym podejsciem do zycia tfu

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Ja mam tylko dwa roszczenia, zeby kochal mnie najbardziej na swiecie i byl wierny. :(((

Radoslao
Radoslao
  17 kwietnia 2017

sprawa jest prosta jak masz kase to się tego nie okazuje tzn nie kupujesz wypas fury chyba że chce się szpanować to co innego ale to prostactwo kase się inwestuje a dziewczynę poznaje się przed dorobieniem bądź z poza twoich okolic choć jak się ma już kasę to same się nagle interesują tobą wiec trzeba robić pozory ze się jej nie ma

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  18 kwietnia 2017
AmongUs
AmongUs: Banda idiotek,nic tylko kopac po tych karynskich ryjach

To przykre... Tak czytam i zastanawiam się, jak bardzo musiał Cie los pokrzywdzić, iż teraz przemawia przez Ciebie taka nienawiść. :rotfl:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  18 kwietnia 2017

Normalnie muszę stwierdzić, że te tematy są już nudne. Xd
Nie każda kobieta leci na hajs i samochód. Nie każda to materialistka. Sądzę, że jest wiele kobiet, dla których liczy się coś więcej niż pieniądze. Większość to nie wszystkie. Moim zdaniem ważniejsze jest to co kto ma w głowie, a nie to ile ma w portfelu. No, ale to jest tylko moje zdanie.. wasze może być zupełnie inne. Jednak szczerze napiszę, że pieniądze szczęścia nie dają. Bo za to co kupujesz musisz płacić. Miłości nie kupisz, szczęścia nie kupisz. Możesz kupić co tylko zechcesz, ale "uczucia" ze strony osoby zaślepionej rządzą pieniędza nie są prawdziwe. A po co nam coś co nierealne i sztuczne? Wymuszone..
Lepiej cieszyć się z małych rzeczy, ale tym co prawdziwe i szczere.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  18 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: facet bez jakiegokolwiek auta to sorry ale co to za facet?


kiedyś nie było aut i tez ludzie sie przemieszczali kilometrami a teraz to wielkie panny musza mieć wszystko pod nosem a faceta ze wszystkim samochodem, domem,samolotem by jeszcze wszystko co materialne a jakim jest nie ważne bo przecież bez tych rzeczy to nie facet
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  18 kwietnia 2017
AmongUs
AmongUs: Banda idiotek,nic tylko kopac po tych karynskich ryjach a zwlaszcza takie jak sarna i im podobne z roszczeniowym podejsciem do zycia tfu


wzorujesz się na Rafale Piaseckim, byłym pisowskim radnym z Bydgoszczy? to twój guru?

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/policja-zbada-spraw%c4%99-radnego-kt%c3%b3ry-mia%c5%82-zn%c4%99ca%c4%87-si%c4%99-nad-%c5%bcon%c4%85/ar-BBzZdNV?li=BBr5MK7

jego prawnik znęcanie się nad żoną nazwał, Uwaga! wołaniem o miłość, "oł siet", to się chyba nazywa gorrrące uczucie.
a sam"bohatyrny" Rafciu przyznaje, że jego podejście do bliskich wynika z tego, że pochodzi "z tradycyjnej rodziny,
gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje". no po prostu miodzio.

przyjemnej lektury i słuchania nagrania

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
wpis jest ukryty
Panthera
Panthera
  18 kwietnia 2017
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: Gruby portfel wystarczy i odrazu miłość będzie


nie pykło ci z kobietą? HAHA

Konto usunięte
Konto usunięte: Kasa, samochód, mieszkanie, ciało, umięśniony, wygląd = Miłość.


boli cie ze ładne laski wolą równych sobie a nie byle kogo? :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.