Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12345678910Następna
aleksrpietrzak71
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 0
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia, o 08:37 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

BabaxJaga
Reputacja: -1439 | BluzgometrTM: 12
BabaxJaga
  17 kwietnia, o 11:50
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: wiesz ja z oczów

swoje oczęta mam wrzucić? jak znajdę na dysku to wrzucę, sorry, ale nie dzisiaj, za dużo grzebania

aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: mogę wszystko powiedzieć o charakterku

jesteś wróżbitą? powróżysz mi?

aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: może na fb.wejdziemy?

wolę Fotkę, nie lubię Fejsa

aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: na pewno nie masz tak piszą wszystkie

no comment

Mów do dupy to cię osra (prawa autorskie Balbina company i spółka)

Sarna
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 1
Sarna
  17 kwietnia, o 11:51
BabaxJaga
BabaxJaga: Balbina, nie mędrkuj, głową rodziny jest matka i ojciec, wolisz być wożona i niekochana czy wleczona i uwielbiana?

jestem wożona i sama też wożę, niestety dla mnie takie podstawy w życiu mają znaczenie.
Przychodziła kiedys do mnie taka matka nie samotna, żebym dziecko zawiozła jej do lekarza, no dobra serce jakies posiadam zawiozę ich, i skończyło sie to tak ze zaczęła przychodzić nawet wtedy jak na zakupy chciała jechać, po 3 razie musialm spławić natręta, zaczęła to wykorzystywać, odczepiłam się, wyobraziłam sobie że jakbym ja była tak zależna od kogoś.
------ --- - - - - -- - - - - -
Panowie nie bądźcie pipkami róbcie prawko.

bardzo życiowy wpis forumowy.

Sarna
Sarna
  17 kwietnia, o 11:57

praca->prawko-> i auto nie super nowe dla lansu, takie podstawy w życiu to nie żadne wielkie osiagniecie to tak jak nie skończyć podstawówki, można jej nie mieć można żyć, ale po pierwsze trochę wstyd a po drugie to utrudnienie w życiu.

BabaxJaga
BabaxJaga
  17 kwietnia, o 12:05
Sarna
Sarna: jestem wożona i sama też wożę

pytałam co wybierasz? uczucie czy dobrobyt materialny?

Sarna
Sarna: niestety dla mnie takie podstawy w życiu mają znaczenie.

nic tylko współczuć, w życiu są ważniejsze priorytety, jednym z nich (oczywiście w mojej ocenie jest szacunek i lojalność, fundamenty każdej relacji), kasy nie da się kochać, z niej się tylko korzysta

Sarna
Sarna: Przychodziła kiedys do mnie taka matka nie samotna, żebym dziecko zawiozła jej do lekarza, no dobra serce jakies posiadam zawiozę ich, i skończyło sie to tak ze zaczęła przychodzić nawet wtedy jak na zakupy chciała jechać, po 3 razie musialm spławić natręta,

podobno miękkię serce wymaga twardej dupy, wystarczy asertywnośc i jasne postawienie sprawy, że się na to nie godzisz,
jeżeli nie dociera to każesz jej zamknąć drzwi z drugiej strony i po problemie, niewielka doza egoizmu zawsze wskazana, wyznacza granice twojego terytorium

Sarna
Sarna: wyobraziłam sobie że jakbym ja była tak zależna od kogoś

no właśnie i co wtedy? płaszczysz się i pochylasz grzecznie główkę czy tracisz i zadzierasz nos do góry?

Sarna
Sarna: Panowie nie bądźcie pipkami róbcie prawko

e tam, samce zdecydowanie lepiej wyglądają na hulajnodze, my możemy sobie pośmigać na drodze

BabaxJaga
BabaxJaga
  17 kwietnia, o 12:07
Sarna
Sarna: praca->prawko-> i auto nie super nowe dla lansu, takie podstawy w życiu to nie żadne wielkie osiagniecie to tak jak nie skończyć podstawówki, można jej nie mieć można żyć, ale po pierwsze trochę wstyd a po drugie to utrudnienie w życiu.

Balbina to ty?

ok, nie wnikam,

Sarna
Sarna
  17 kwietnia, o 12:20
BabaxJaga
BabaxJaga: pytałam co wybierasz? uczucie czy dobrobyt materialny?

dzwiny przykład, nie rozumiem czasem ich.
BabaxJaga
BabaxJaga: nic tylko współczuć, w życiu są ważniejsze priorytety, jednym z nich (oczywiście w mojej ocenie jest szacunek i lojalność, fundamenty każdej relacji), kasy nie da się kochać, z niej się tylko korzysta

Oczywiście, ze szacunek i cała reszta to podstawa z związku, nie byłabym z gburem co mnie nie szanuje, ale ja nie wybieram pomiędzy jednym a drugim, bo nie muszę.
BabaxJaga
BabaxJaga: podobno miękkię serce wymaga twardej dupy, wystarczy asertywnośc i jasne postawienie sprawy, że się na to nie godzisz, jeżeli nie dociera to każesz jej zamknąć drzwi z drugiej strony i po problemie, niewielka doza egoizmu zawsze wskazana, wyznacza granice twojego terytorium

Pomimo twarzy czasem oschłej baby, okazuje się człowieczeństwem, kobieta wyszła dosyć nerwowa po odmowie, od tamtego czasu nie mówi cześć i oburzona chyba do dzisiaj.
No bywa.. specjalnie mnie to nie rusza, bo nie mam z nią większych kontaktów.
BabaxJaga
BabaxJaga: no właśnie i co wtedy? płaszczysz się i pochylasz grzecznie główkę czy tracisz i zadzierasz nos do góry?

Wtedy musiałabym sie płaszczyć gdybym była postawiona w takiej sytuacji, np z dzieckiem, nie jeżeli chodzi o zakupy, bo bez prawka kiedyś sobie radziłam, ciężko było ale wolałam jechać rowerem zimą niż iść się komuś prosić, a jak rower się rozleciał to do szkoły 2 razy szłam z buta, żyję i mam się dobrze.
teraz mam do pracy 16 km, latem sobie rowerkiem pośmigam bo lubię, ale zimą w mrozie czy sniegu nie wyobrażam sobie jechac po nocce o 6 rano, albo na ranną zmianę na 6 rano rowerem.
Dla mnie to jest duże ułatwienie i podstawa, kiedy jadę do mamy do szpitala zawieźć jej potrzebne rzeczy, odwiedzić ją, odwiedzić rodzinę, czy nawet na spotkanie, nie wiem ja osobiście nie mogłabym żyć bez auta a jak ktos potrafi i nie jest mu potrzebne to możliwe ze można i tak.

BabaxJaga
BabaxJaga
  17 kwietnia, o 12:37
Sarna
Sarna: dzwiny przykład, nie rozumiem czasem ich.

możesz mieć 1 lub 2, suma wykluczona, więc...?

Sarna
Sarna: Oczywiście, ze szacunek i cała reszta to podstawa z związku, nie byłabym z gburem co mnie nie szanuje, ale ja nie wybieram pomiędzy jednym a drugim, bo nie muszę.

niestety są kobiety, które wolą kasę i lanie po bużce, dla mnie układ nie do zaakceptowania, ale skoro im to pasi to nie mam prawa komukolwiek meblować życia

Sarna
Sarna: Pomimo twarzy czasem oschłej baby, okazuje się człowieczeństwem, kobieta wyszła dosyć nerwowa po odmowie, od tamtego czasu nie mówi cześć i oburzona chyba do dzisiaj. No bywa.. specjalnie mnie to nie rusza, bo nie mam z nią większych kontaktów

nawet gdyby mieszkała obok ciebie ma prawo cie to nie ruszać, traktujesz jak powietrze i po problemie

Sarna
Sarna: Wtedy musiałabym sie płaszczyć gdybym była postawiona w takiej sytuacji, np z dzieckiem, nie jeżeli chodzi o zakupy

normalka

Sarna
Sarna: Dla mnie to jest duże ułatwienie i podstawa

samochód tak jak komórka niezbędny, chociaż latem to tyłek na rower sadzam, albo pomykam na rolkach, z powodu korków bywam czasami szybciej od chłopaków

Avatar użytkownika Adrian3303Adrian3303
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Adrian3303
  17 kwietnia, o 12:46

Odkąd mam kasę jestem sam, także ten... ^^

BabaxJaga
BabaxJaga
  17 kwietnia, o 12:52
Adrian3303
Adrian3303: Odkąd mam kasę jestem sam, także ten...

no proszę, mamy rodzynka, a więc panowie nie narzekajcie

kotku, podnieś na duchu współbraci, niech nie płaczą

Memory
Reputacja: -233 | BluzgometrTM: 379
Memory
  17 kwietnia, o 13:02

Taaak, najladniejsze to: nissan altima, audi a4/a6,opel insignia d83dde1d

"Na wspólną radość, na chleb powszedni,na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie,wybieram Ciebie." (Konstanty Ildefons Gałczyński)

Memory
Reputacja: -233 | BluzgometrTM: 379
Memory
  17 kwietnia, o 13:03
:))

"Na wspólną radość, na chleb powszedni,na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie,wybieram Ciebie." (Konstanty Ildefons Gałczyński)

Avatar użytkownika Adrian3303Adrian3303
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Adrian3303
  17 kwietnia, o 14:07

Brak kasy czy samochodu no najprostsza wymówka. Przyznajcie się przed sobą, że coś jest nie tak z wami i zacznijcie nad tym pracować bo takie użalanie się nad sobą i przerzucanie winy jest serio żałosne.

StayStrong96
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 1
StayStrong96
  17 kwietnia, o 15:20

Sarna ma rację. Dzisiaj bez samochodu to maskra. Ale nigdy nikogo nie skreslam tylko dlatego że nie ma samochodu, mieszkania itd. Nie szufladkuje tak facetów.

hejt
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 71
hejt
  17 kwietnia, o 15:49
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: Gruby portfel wystarczy i odrazu miłość będzie

Problem facetów jest taki, że wrzucacie wszystkie kobiety do jednego worka.

Mogłabym odwrócić sytuację: kobieta musi być szczupła, ładna, najlepiej naturalna bez makijażu, umiejąca gotować i tak dalej.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Wiadomo, że praca jest ważna. Ale jeżeli znajdziesz kobietę, która wymaga od Ciebie od razu pracy i bogactwa, a nie pomaga do tego dojść to już inna sprawa.
Zdarzają się niestety takie kobiety, którym zależy tylko na kasie, ale i zdarzają się mężczyźni, którzy myślą, że za kasę załatwią wszystko i będą mogli wszystko i wszystkich kupić.

Tak więc, moim zdaniem nie należy uogólniać. To, że kilka razy poznaliście kogoś kto leci tylko na kasę nie oznacza, że w stu procentach świat tak jest zbudowany, wartości wynosi się z domu i wszystko to jest kwestia wychowania.
Inność drażni jednakowość.
aleksrpietrzak71
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 0
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia, o 16:48

hej laleczka młoda jesteś ale rozsądnie myślisz

Poprzednia12345678910Następna