aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  1 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Nie kolo mnie he?

A po Polsku?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Pierdłem glabie ityle mam do powiedzenia na ten temat

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  1 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Pierdłem glabie ityle mam do powiedzenia na ten temat

XD Dobrze, że chociaż tyle. Samoświadomość to ważna rzecz a od czegoś trzeba zacząć. Ty dopiero stawiasz pierwsze kroki. Jak człowiek za dużo gada, to się może tylko pogrążyć.
A wszystko się sprawadza do tego, że kobiety nie chcą nieudaczników i mentalnych stulei, które nie chcą partnerki, tylko mamuśki bis, która się będzie biedaczkiem opiekować. A wszyscy inni co w te same nuty nie grają to prawiczki.
zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  2 maja 2017

Ja również mam swoje auto nie mała wypłatę i latam za moim chłopem dostając non stop kazania jaka jestem i czego źle nie robię ... Rzadko otrzymuje prezenty a sama daje często więc mam myśleć ze woli moja kasę auto i mieszkanie które mam ?
Nie znajdziecie z takim podejściem kobiety ... Żal mi facetow co tak myślą ....

KoNrAdBoR
KoNrAdBoR
  4 maja 2017

Hahaha

CamBeck
Posty: 9 (po ~257 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CamBeck
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Taaak, najladniejsze to: nissan altima, audi a4/a6,opel insignia

ha ha ha Jeszcze chyba nie widziałas ładnego auta

CamBeck
Posty: 9 (po ~257 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CamBeck
  5 maja 2017

A czym sie tu przejmowac panowie ? Nie macie auta to trafi wam sie dziewczyna a nie blachara która pójdzie w tango z innym bo ma lepszą furę hihi

Panthera
Panthera
  5 maja 2017

Nie rozumiem facetow ktorzy zamiast poszukac normalnej kobiety wolą szpanować furą by zdobyc blachare a potem narzekają że ta leci tylko na ich hajs i auto i ze kazda taka jest.

tslota
tslota
  6 maja 2017

Bo oni się widocznie samonapędzają.

MzM
MzM
  7 maja 2017
CamBeck
CamBeck: ha ha ha Jeszcze chyba nie widziałas ładnego auta


haha-ha chyba jeszcze nie widziałeś ładnego auta





Ford g***o wort, fiat jego brat. Jak już reklamujesz to coś super wystrzałowego a nie fokusika
CamBeck
Posty: 9 (po ~257 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CamBeck
  7 maja 2017

To śa samochody dla pasjonatów lub dla tych co maja przerośniętą prostatę i potrzebują przedłużenia penisa hihi
A tak na marginesie to nie fokusik tylko C-Max wersja Titanium S ha ha
Fajna jesteś i nie znasz się na samochodach,więc nie jest to dla Ciebie ważne przy wybieraniu partnera.Brawo Ty !!!

MzM
MzM
  7 maja 2017

Brawo Ty!!! Znawca po zbóju :D jeden istnieje w wersji papierowej/komputerowej i jeżeli będzie produkowany, to tylko do zadań specjalnych, bo to wersja pancerna(rządowa). Drugi zaś przechodzi testy próbne, ale jest coś co ich łączy, oba są ze znakiem PL i wyszły spod ręki polskich projektantów i właściwie tylko to mi się podoba :)

MzM
MzM
  7 maja 2017

Wersja pancerna, to ten 1szy :) gdybyś czasami nie zauważył ....i jeżeli powstanie, to tylko 1 egzemplarz z całą kolumną(która jest do niego odpowiednio dobrana i dopasowana)..... Jesteś widzę na topie :D Panie z przerośniętym penisem:D

MzM
MzM
  7 maja 2017

A tak na marginesie, to zanim się kobiety rzucicie na panów z przedłużanym na platinium penisem, to czasami rower marki rover, to połowa jego samochodu.... :) Ale samochodem szybciej, chociaż znów... jak traficie na Szurkowskiego, to was rowerem minąć może :D

Ps
Wolę z mądrym piechotą, jak z idiotą toyotą :D
Mnie się podobają motocykle :) Chociaż panicznie się ich boję :P

SydneyShaw
SydneyShaw
  7 maja 2017

niestety... przykre, ale prawdziwe:( sam ostatnio doświadczyłem takiej sytuacji, że dziewczyna wybrala tego z BMW mimo, że ze mną flirtowala wcześniej... shame!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.