Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Powiedzcie mi cos...

Portal nazywa sie Fotka sluzy do poznawania nowych ludzi i do oceniania (kiedys) czyjegos wygladu... :woot:

JAKI JEST CEL wrzucania zdjec swoich bahorow do profilowego? Przegladajac profile co chwile widze karyne ze zdjeciami typu "gowniak w piaskownicy" "gowniak zre kaszke" tak jakby kogos obchodzil jej bahor... :zonk:

Wielu ludzi ma dzieci i konta bez ich zdjec. Da sie? Da sie. Wiec po jaka cholere ktos wstawia sesje zdjeciowa swoich bahorow na portalu do oceny zdjec? Przeciez to glupie :zonk:

1. Co myslicie o zdjeciach bahorow na profilowym?
2. Czy naprawde nie wystarczy informacja dzieci: "juz mam" wymaga sie tez fefnastu potwierdzen? :zonk:

Do not be sad because of people...

They will all die...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  19 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Po kilku tygodniach powrotow z roboty po nocce kiedy gowniak od rana drze sie za Twoja sciana z gipsu (anglia pozdrawia) i nie mozesz spac nabierasz niebywalej nienawisci do dzieci ponizej lat 5

Zatyczki do uszu do spania polecam.
Sarna
Sarna
  19 kwietnia 2017

zatyczki dobry pomysł, sama je stosuje po nockach, bo hałas za oknem w dzień czasem, ale w aptece kupuje wygladają trochę jak plastelina, ugniata się w palcach i wciska w uszy, te zatyczki typowe, które rosną po ugniataniu jak gąbka w uszach nie są dobre i tak słychać przez nie. polecam te.

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: 1. Co myslicie o zdjeciach bahorow na profilowym? 2. Czy naprawde nie wystarczy informacja dzieci: "juz mam" wymaga sie tez fefnastu potwierdzen?

Ad. 1: Zacznijmy od tego że "bahor" piszemy przez "CH" ale do rzeczy. Nie bardzo rozumiem dlaczego kobiety chwalą się swoimi bękartami. W większości to dzieci nieślubne z wpadek, nie dość, że źle to świadczy o takiej kobiecie, to jeszcze wystawia dzieciaka na piedestał.
Ad 2: Wystarczy
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017

Takie zachowanie jest też ułatwieniem dla pedofilów, szukających matek z dziećmi niby do związku. Dziś niestety to coraz częstsze zjawisko

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ad. 1: Zacznijmy od tego że "bahor" piszemy przez "CH" ale do rzeczy. Nie bardzo rozumiem dlaczego kobiety chwalą się swoimi bękartami.

Przesadziłeś z określeniem i to mocno.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: Przesadziłeś z określeniem i to mocno.

a jak się nazywa nieślubne dziecko?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 kwietnia 2017

Jon Snow d83dde04

(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)

Podejmujesz wyzwanie?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak się nazywa nieślubne dziecko?

Założenie, że wszystkie dzieci są nieślubne...
Popisuj się dalej :-)))
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
d83dde12d83dde12d83dde12 jejku..
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Założenie, że wszystkie dzieci są nieślubne... Popisuj się dalej :-)))


ok

Konto usunięte
Konto usunięte: W większości to dzieci nieślubne


naucz się czytać ze zrozumieniem
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  19 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: naucz się czytać ze zrozumieniem

Naucz się nie czepiać stosując wygodne "gotowce" d83dde0f

P.S. Powodzenia w prowadzeniu statystyk.
Erf
Erf
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W większości to dzieci nieślubne z wpadek, nie dość, że źle to świadczy o takiej kobiecie, to jeszcze wystawia dzieciaka na piedestał.

Chyba problem jest też w samym określeniu "większość". Wiele z nich może faktycznie, ale czy większość, to chyba trudno ocenić. :D

I nie jestem pewna, czy nieślubny dzieciak z wpadki jakkolwiek o tych kobietach świadczy, bo to chyba za mało by coś o nich powiedzieć. Wpadki się zdarzają, skoro seks przedślubny to norma. A jeśli taka dziołcha zostaje z dzieciakiem sama, to już bardziej świadczy o ojcu dziecka, niż o niej. [Tak z doświadczenia przy takich rozmowach. xD Łobuz kocha mocniej to już sprawa drugorzędna, bo to samo można by powiedzieć o krzywdzonych facetach, że sami sobie tak wybrali, a to wcale nie zmienia faktu, że to ta druga osoba jest ostatecznie zła ;-)]
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ad. 1: Zacznijmy od tego że "bahor" piszemy przez "CH" ale do rzeczy. Nie bardzo rozumiem dlaczego kobiety chwalą się swoimi bękartami. W większości to dzieci nieślubne z wpadek, nie dość, że źle to świadczy o takiej kobiecie, to jeszcze wystawia dzieciaka na piedestał. Ad 2: Wystarczy


Ad1 zacznijmy od tego,że co poniektórzy powinni iśc na złom w ramach recyklingu
Ad2 wystarczy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

dareczka
dareczka
  21 kwietnia 2017

DZIECI TO NIE BACHORY GENIUSZU.. I TO NIE DZIECI WINA ,ZE RODZICE WRZUCAJA ICH ZDJ SAMA OSOBISCIE MIALAM ZDJ ZE SYNKIEM LECZ JE USUNĘŁAM PO PRZECZYTANIU TEGO ZASRANEGO POSTA Z JEDNYM SIE ZGODZE ZE TAK NIE POWINNO BYC.. ALE TROCHE PRZEGIOLES JAK POPATRZA NA CB TERAZ NORMALNE KOBIETY KTORE CIEBIE CHCIALY BY POZNAC POMYSLA UJA WARTE

dareczka
dareczka
  21 kwietnia 2017

ZLOMIARZ. Bękartem jesteś ty bez ślubnym ale wy jesteście yje.:cenzura:.i..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.