jedynyczlowiek
jedynyczlowiek
  4 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Wprowadzenie:
Nie rozumiałem od dziecka lub od wczesnej młodości skąd się bierze ból i cierpienie, czemu tak bardzo szukam ulgi i radości pakując się w różne rzeczy które sprawiały mi jeszcze większy ból i updolenie (zupełnie niepotrzebnie). Tak wtedy umarłem, zostałem osądzony i znalazłem się w Piekle, teraz wiem że skąd się to brało. Nie sądziłem że tamten i ten szataśki świat jest taki dziwny i zakłamany. Nie sądziłem, że jako dziecko moi rodzice mogą w pewnym momencie być demonami i mi szkodzić i kłamać, co wiecęj moja rodzina, nauczyciele wykładając kłamliwe nauki, księża itd. Ale poziom absurdu już sięga tego, że ten co kreuje tą rzeczywistości jest bardzo bezczelny dlatego zacznę od wydarzeń znanych ( na pewno szatan w kłamstwach się nie gubi):
1) 1998r. wygrana Francji w MŚ w piłce nożnej, nierealne z takimi piłkarzami,
2) 2001r zamachy terrorystyczne na Amerykę, jak mało doświedczeni piloci sterujący awionetki, nagle umieli pilotować duże maszyny pasażerskie gdzie to wymaga długiego szkolenia i obycia za takimi kokpitami. Co wiecej cudem jakby umieli pilotowąć a oni nimi jeszcze nawigowali!!! i Trafili tak precyzjnie w różne cele. NIEREALNE, nawet piloci z dużym doświadczeniem nie trafili by przy małym stopniu prawdopoboniestwa tak precyzjnie w cele i to kilka naraz, przez ronej klasy doswiadczenia ludzi. Czyli już wtedy byłem w PIekle, a co za dalszym razie nie miało nigdy miejsca lale opisze kolejne wydarzenia.
3) wygrana przez maleńką Grecje ME w piłce nożnej. Absurd.
4)wojujący islam, tego nie ma, każda religia każe za smierc i nie odslyjacie mnie do ksiazek bo tu wszystko jest kłamstwem i nie uwierzę :) DZIHAD dobre sobie :)))
5) choroby: HIV I AIDS nie ma, a co za tym idzie antykoncpecja - nie ma, Ebola- nie ma, Choroba szalonych krów- nie ma, H5N1- nie ma, choroby psychiczne( schizofrenia - nie ma, depresja - nie ma, nerwica - nie ma).
6) narkotyków, nie piszcie mi że w tych diableskich ksiazkach ktore kłamia i pewnie zmieniaja sie w zaleznosci od tego w ktorym momencie czytam.

Z technologii czego nie ma:
1) komputerów na takim poziomie i laptopów, to nie działa wbrew zasadom nauki,
2) telefonów komórkowych, no już teraz absurd z tymi telefonami dotykowymi,
3) internetu a już na pewno bez przewodowego. :)

4)

Podusmowanie:
Człowieka ufa oczom i zmysło, nie sądzi, że jest oszukiwany, a już na pewno nie przez tych którzy mają być dla Niego podporą i zaufaniem jak rodzice, a co później idzie nauczyciele, księża itd. Nie czuje złości ale w pewnym sensie ulgę ale teraz rozumiem dlaczego cierpiałem i szukałem szczęścia gdy onu Tutaj nie istnieje. Kłamca który wcielił się w węża i oszukał pierwszych ludzi, zburzył ład, harmonię, porządek, świętość, dobro, miłość i szczęście, oszukał również i mnie bez skrupółow wcielając sie w moich rodziców i innych, nie zauważyłęm że w moim domu zupełnie odwróciłi się role. Mama była Tata a a Tata złagodniał i był Mamą. :) DOBRE

Sarna
Sarna
  6 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Magdo? dobrze pamietam? Przepraszam Jezeli mi sie zapomniało imię Twoje, jakbym sie pomy


wszystko się zgadza :D
Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  6 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: wszystko się zgadza :D


Ciesze sie niezmiernie 263a
jedynyczlowiek
jedynyczlowiek
  7 kwietnia 2017

żaden szatan bogiem dla mnie nie będzie, obojętnie jakie imiona sobie przybierzecie. To chodzące kłamstwo, zło, nienawiść, fałsz, okrucieństwo. Zabawne jak z Boga chciał zrobić w dekalogu kogoś mściwego, Bóg nie zna grzechu, jest za to sprawiedliwy. Żaden szatan nie jest miłością, tylko sobie z niej kpi. On zna święte księgi, ciekawe które? Które sam pozmieniał?
Baw się tą "rzeczywistością"? Dobre ja odkąd pamiętam czuję ból i cierpienie, tylko próbowałem to jakoś załagodzić. Teraz wiem skąd ten ból pochodził, od Złego. Kara jest ostateczna, nadzieję mam ale pewnie i ją stracę...

jedynyczlowiek
jedynyczlowiek
  7 kwietnia 2017

Bóg nie bawi się człowiekiem w przeciwieństwie do demonów/szatanów. Zadziwiające ile poczucia winy i wstydu we mnie zaszczepili, zupełnie niepotrzebnie. :)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

Kary nie ma, jedyną ,,karą,, jest nieswiadomosc ;) całego stworzenia nie pojmie sie intelektem i umysłem one nie są od pojmowania rzeczy wiecznosci, nie jest to mozliwe, a szatan jest w juryzdykcji Boga, szatan ma taką a nie inną role w wielkim tworzeniu i po prostu dobrze robi swoją robote, kiedy jednostka rozpozna jego gre i bedzie potrafiła wyniesc sie swiadomie poza jej zasieg, ciemnosc juz nie bedzie miała na jednostke zadnego wpływu, wszystko znajduje sie w umysle boga i mrok i swiatło, nic nie jest poza umysłem boga, to czcze gadanie roznego typu mas koscielnych po to by trzymac ludzi w nieswiadomosci, to ze straszy sie ich jakims piekłem, czy szatanem to tez ma słuzyc ich celom, trzymania ludzi w niskowibrującym stanie, bo własnie strach jest energią nieswiadomosci :) ;)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

z demonami miałem nie raz do czynienia, nie są to złe chłopaki, oni są po to by testowac naszą siłe w Bogu i to wszystko ;)
Jezeli strach i niepewnosc bedzie w tobie przyciagniesz do swego doswiadczenia siły demoniczne ;)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

przyciagniesz je tylko po to by sie wzmocnic nie by upasc, owszem na pewnych etapach niezrozumienia wydaje sie ludziom ze ciemnosc jest po to by oni upadali, ale ciemnosc jedt niczym innym tylko czescią tego samego medalu ktora wskazuje nam droge, to jest tylko kwestia zrozumienia, dojrzałosci duchowej :) ;)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

Kiedy wejdziesz na droge wzrastania w sile Boga wtedy bedziesz dostawał rozne sytuacje przez swoje wyzsze ja, poprzez ktore bedzie testowana siła twojej neutralnosci, siła zakotwiczania sie w tu i teraz, siła zaufania, nie wątpienia i do tego jest własnie potrzebna ciemna szkoła, tak własnie na tym poziomie doswiadczen hartuje sie nas, to czesc naszej duchowej drogi ewolucji :) ;)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

Tak miedzy innymi jest sie testowanym https://www.youtube.com/watch?v=qpIzu_OMDTU ;)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017
https://www.youtube.com/watch?v=qpIzu_OMDTU tulko sie nie bojcie ;)
Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

Bo nie chodzi o to by sie bac ;) :)

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xIZodGiIZ-w&t=89s Darek Sugier - O Piekle, diabłach i demonach (obevlog)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 kwietnia 2017

Uuu, odwolanie do ciekawego autorytetu. Niestety dla mnie Dareczek po przedawkowaniu podrozy astralnych nieco postradal rozum :)

Podejmujesz wyzwanie?
Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017

Nie mam zadnych autorytetow, sam dla siebie jestem autorytetem juz od wielu lat, sam doswiadczam badam ... tu masz moje audio https://www.youtube.com/watch?v=TgFuK9-5rig

Jestemmiloscia
Jestemmiloscia
  7 kwietnia 2017
Eldim
Eldim: Uuu, odwolanie do ciekawego autorytetu. Niestety dla mnie Dareczek po przedawkowaniu podrozy astralnych nieco postradal rozum :)


A tak poza tym kolego to raczej nie masz zielonego pojecia o czym mowisz i co sądzisz, wiec twoj osąd czego kolwiek jest oznaką zwykłej ignorancji, ale rozumiem ignorancja jest tez pewnenego rodzaju doswiadczeniem co niektorych, ja sie nie wypowiadam o kwestiach o ktorych nie mam zielonego pojecia ... czy jednak masz doswiadczenie, moze sie myle? d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.