Erf
Erf
  2 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Cześć.

Co tam, jak tam?

Jak wam mija kwietniowy weekend?

Widział ktoś gdzieś w polsce te cuksy?


Pozdrawiam.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: A Kamyl jest coraz dziwniejszy, ostrzegam

:wtf:
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 kwietnia 2017
:rotfl:.......
:ziober2:
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  11 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: dla nich zarobek

Granice powili się przenoszą na Zachód.
Sarna
Sarna
  12 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: Tam idziesz oglądać, a nie słuchać wykładów ;D. Jeżeli lubisz samochody, a zwykle spotykasz się na ulicach tylko z tymi standardowymi, to warto Targi odwiedzić ;D. Ostatnim razem byłam na nich chyba dwa lata temu i jedyne co mnie zainteresowało to konkurs audio ;D. Ale był czad ;D.

Ja Ci powiem szczerze, ze gdyby mi nie zaproponowali taki wyjazd to nawet nie wiedziałam, ze coś takiego jest, jestem chyba typową babą, bo mój nos zaprowadził mnie jak zawsze do Cing Crossa, jak jest mecz, to też tam odbijam, bo blisko w miarę ze stadionu mogę być kierowca, mogę wszędzie jeździć, ale i tak w swoją stronę uciekam jak już jestem na miejscu.
Możliwe że na tych pokazach fajnie jest, widząc te tłumy na filmikach, tylko nigdy auta na mnie wrażenia nie robiły pewnie dlatego mnie tam specjalnie nie ciągnie.
MaqdaIena
MaqdaIena: tak bajdełej totalnie nie wiem kim jesteś ;D.

Kiedyś myślałam, że jesteś mechanikiem samochodowym :rotfl:
ciekawe czy pamiętasz kto Cię o to posądzał.;D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: Ja Ci powiem szczerze, ze gdyby mi nie zaproponowali taki wyjazd to nawet nie wiedziałam, ze coś takiego jest, jestem chyba typową babą, bo mój nos zaprowadził mnie jak zawsze do Cing Crossa, jak jest mecz, to też tam odbijam, bo blisko w miarę ze stadionu mogę być kierowca, mogę wszędzie jeździć, ale i tak w swoją stronę uciekam jak już jestem na miejscu. Możliwe że na tych pokazach fajnie jest, widząc te tłumy na filmikach, tylko nigdy auta na mnie wrażenia nie robiły pewnie dlatego mnie tam specjalnie nie ciągnie


Ja nie rozumiem jak można wybrać centrum handlowe od meczu bądź targów motoryzacyjnych :ziober2:.
No ale widocznie Ty jesteś typową babą, a ja już niekoniecznie ;D.

Skoro jesteś kierowcą to kiedyś jak mój nie będzie mógł mi tyłka zawieźć na stadion, to się odezwę :ninja:.

Sarna
Sarna: Kiedyś myślałam, że jesteś mechanikiem samochodowym ciekawe czy pamiętasz kto Cię o to posądzał.;


Kurdę było coś! Praksyda? :mrgreen:.
:ziober2:
Sarna
Sarna
  13 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja nie rozumiem jak można wybrać centrum handlowe od meczu bądź targów motoryzacyjnych . No ale widocznie Ty jesteś typową babą, a ja już niekoniecznie ;D.

meczu nawet 1 nie obejrzałam w całości, za to długi film faceta który napierdzielał ultramaraton w 50 stc, owszem... jeżdżę jako widz na triathlony, wtedy czuję ten sam dreszcz na plecach co ludzie jeżdżący na mecze. trochę się tym interesuję, nie twierdze ze jestem pasjonatką i znawczynią w tych dziedzinach, nie posiadam nawet 1/2 wiedzy na temat tego sportu.
Mecz jak dla mnie nie pokazuje tej siły i poświęcenia, te lalusie na boisku nigdy mnie nie przekonywali, próbowałam kiedyś mecz obejrzeć i nic z tego.
MaqdaIena
MaqdaIena: Skoro jesteś kierowcą to kiedyś jak mój nie będzie mógł mi tyłka zawieźć na stadion, to się odezwę


spoko, chociaż powiem Ci, ze Poznania nie znam az tak dobrze, a nie wiem czy nawigacja nie wpierdzieli mnie w rozkopy.:D
MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę było coś! Praksyda


no cos tam takiego było :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.