Panthera
Panthera
  28 marca 2017 (pierwszy post)

Podobno istnieje przekonanie ze kobietom nie wypada pic whisky bo to raczej meski trunek. Ktos wie dlaczego tak jest?
a wy co sadzicie o kobietach lubiących whisky/whiskey?

a tak pozatym ktora jest najlepsza? Czym sie rozni whisky od whiskey i czy cena ma wplyw na smak?
gdzie dostac inne typy oprocz tych supermarketowych mieszańców? Z czym łączyć i czy w ogóle jest sens by ją z czymkolwiek łączyć?

zapraszam do dyskusji :)

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś tak czasem czytała i rozumiała pewne zwroty. Jednak nie ma co zbytnio od Ciebie oczekiwać.
nie znasz mnie a wmawiasz mi ze podarzam za zachodnia moda i wole drinki z palemka twierdzac ze "ale co ty tam wiesz" to ci odpisalam wyprowadzilam z bledu potwierdzajac ze faktycznie nic o mnke nie wiesz a teraz twierdzisz ze to ja nie rozumiem wiec pytam: Z glowa masz wszystko ok?
Konto usunięte
Konto usunięte: I chyba dobrze się stało, że nie dążysz do prokreacji. Teraz to popieram.
to kest temat o whisky a nie o prokreacji. ty jednak naprawde masz cos z glowa. trolle, wszedzie trolle.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie akurat nie musi coś smakować, wystarczy że smakuje to tabunom ludzi.
e? skoro ja pije to musi mi to smakowac a nie innym. To chyba logiczne? widac panowie czesciej maja problemy z logicznym mysleniem
Jasiek1111
Jasiek1111
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: Jasiek1111: ruda z colą albo z lodemnie przepadam xd za slodkie :)

Z lodem chyba nie :)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017

Jak można jakiś trunek przywiązywać do konkretnej płci? Wiadomo po prostu, że kobiety wolą alkohole o mniejszej "stawce procentowej", ale to stereotyp.
Ja osobiście wolę czystą, jeśli chodzi o łiski to tylko z lodem i limonką. Czasem dodaje sprite, ale to tylko w tych wypadkach gdy mi wsyd przed menszczyznami że piję bez popity. :ziober2:

Ja tam nigdy nie zauważyłam między nimi jakiejś wielkiej różnicy.. Niektóre są po prostu lagodniejsze.
Jeśli się nie mylę to roznicą jest kraj pochodzenia. :ninja:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: trolle, wszedzie trolle.

Jednego zawsze masz na wyciągnięcie ręki, stojąc godzinami przed lustrem.
Jak ja jestem głupi, to ja się dziwię że twój mózg odpowiada jeszcze za twoje oddychanie.
I na tym koniec, bo to może zaraźliwe jest, nawet przez kable.
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czasem dodaje sprite, ale to tylko w tych wypadkach gdy mi wsyd przed menszczyznami że piję bez popity.


chyba o to chodzi :)
przyjelo sie ze kobiety pija slabsze trunki wiec panowie oczekuja ze kobieta bedzie pila drinki z palemka a nia żłopała whisky bez popity.
a jak juz jakas tak pije to patrza na nia dziwnie, jak na babochlopa (a laski zazdrosnie twoerdza ze ona tylko przed nimi udaje taka twarda xd)
wyczytalam w necie gdzies fragment ze szkocka whisky tradycyjnke nke jest przeznaczona dla kobiet. A jak kobiety pija z cola czy innym sokiem (dla nich profanacja) to jeszcze bardziej zyja w takim przekonaniu

cczego sie wstydzic xd pij jak lubisz :)
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednego zawsze masz na wyciągnięcie ręki, stojąc godzinami przed lustrem. Jak ja jestem głupi, to ja się dziwię że twój mózg odpowiada jeszcze za twoje oddychanie. I na tym koniec, bo to może zaraźliwe jest, nawet przez kable


o co ci chodzi i o co sie prujesz?
za kogo mnie masz? Za pustaka co pije tylko to co modne a jak cie wyprowadzilam z bledu to jestem glupia i tepa?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017

Na mnie się nigdy nikt nie patrzył jak na babochłopa, nie o to mi chodziło że porównują mnie z mężczyznami.

Po prostu nie chcę burzyć ich przekonań co do płci pięknej i wjeżdżać na ambicje, że ciapy mieszają z colą, a dla mnie to głupota. :mrgreen:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Po prostu nie chcę burzyć ich przekonań co do płci pięknej i wjeżdżać na ambicje, że ciapy mieszają z colą, a dla mnie to głupota.


ja tam lubie tak robic xd
jestem soba i nie robie nic na sile. Skoro lubie czysta whisky to pije czysta, nie uwazam by mieszanie z czym bylo gluoie bo lazdy pike to co lubi ale ja nie lubie mieszac i tego nie robie ;)
skoro faceci poczuja sie urazeni czy wjechalam im na ambicje i ze burze im wyobrazenia o kobietach... To trudno :) nie bede udawac "bo sobie cos pomysla"
gdzies to mam xd
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017

Młoda jesteś, buntujesz się przed światem.
Za pare lat zrozumiesz, że pewne rzeczy kobiecie nie wypada robić, tak po prostu. To wszystko kwestia wychowania, wjeżdżanie na ambicję mężczyźnie nie jest dobrym posunięciem i do niczego dobrego nie prowadzi.
Tutaj chodzi o zachowanie się w towarzystwie. Ja zawsze jestem sobą i nie tracę tej właściwości dolewając sprite do whisky.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Panthera
Panthera
  29 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Młoda jesteś, buntujesz się przed światem. Za pare lat zrozumiesz, że pewne rzeczy kobiecie nie wypada robić, tak po prostu.


niby dlaczego?
jesli cos lubie robic, lub lubie cos jest/pic bo mi smakuje to to robie. Smiesza mnie dziewczyny ktore odmawiaja sobie przyjemnosci bo sa dziewczynami i uwazaja ze im nie wypada. Dla mnie sa glupie i naiwne ale ich sprawa. Ja nie zamierzam postepowac jak one, zycie mi mile i jest za krotkie na takie glupie dylematy. Szkoda zycia by sobie cos odmawiac.
mlodosc jest od tego by probowac.
a czy zrozumiem ze cos mi nie wypada? Ja juz to rozumiem, ale to olewam. Nikt za mnie zycia nie przezyje a juz na pewno nie obroncy tego, co komu w danej plci wypada.
no bo dlaczego cos ma wypadac jednej plci a drugiej nie? Po co? Czemu? I z jakiego powodu mam to respektowac?
nie akceptuje odpowiedzi "bo tak jest i juz". Kobiety sa takie ze sie na to godza jak jest i akceptuja wszystko jak leci zamiast zawalczyc o swoje. Mezzcyzzni walcza.
z reszta rownouprawnienie jest.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja zawsze jestem sobą i nie tracę tej właściwości dolewając sprite do whisky.


a ja zawsze jestem soba pijac whisky czysta :)

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: wjeżdżanie na ambicję mężczyźnie nie jest dobrym posunięciem i do niczego dobrego nie prowadzi


nie wzjezdzam na nic nikomu. Jestem soba.
a ze facet czuje sie "ambicjonalnie zjechany", to juz nie moj problem :)
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  29 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Czym sie rozni whisky od whiskey


W liczbie destylacji i latach jej leżakowania, w produktach i ich komponentach użytych do jej produkcji

Panthera
Panthera: Z czym łączyć i czy w ogóle jest sens by ją z czymkolwiek łączyć


Z czystą wodą, najlepiej źródlaną.(absolutny zakaz podawania jej z lodem)Podawać w kieliszkach w kształcie tulipana w temp. najlepiej pokojowej około 16 st.

Panthera
Panthera: gdzie dostac inne typy


Zrób ją sobie sama :)

Ps

Powyższe informacje są dla smakoszy/koneserów, a nie tanich pijaczków z pubów :)
Panthera
Panthera
  29 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Powyższe informacje są dla smakoszy/koneserów, a nie tanich pijaczków z pubów :)


phi ;)
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: whisky/whiskey?

Lepszy burbon.
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
LockOn
LockOn: Lepszy burbon.


tez pilam :)
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: tez pilam :)

Porządny burbon powinno się trochę podgrzać aby wydobyć jego aromat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.