Panthera
Panthera
  28 marca 2017 (pierwszy post)

Podobno istnieje przekonanie ze kobietom nie wypada pic whisky bo to raczej meski trunek. Ktos wie dlaczego tak jest?
a wy co sadzicie o kobietach lubiących whisky/whiskey?

a tak pozatym ktora jest najlepsza? Czym sie rozni whisky od whiskey i czy cena ma wplyw na smak?
gdzie dostac inne typy oprocz tych supermarketowych mieszańców? Z czym łączyć i czy w ogóle jest sens by ją z czymkolwiek łączyć?

zapraszam do dyskusji :)

PableiroS
PableiroS
  28 marca 2017

Wszystko jest dla ludzi, byle korzystać z tego z umiarem :) Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Która jest najlepsza? Nie wiem. Nie piję alkoholi wysokoprocentowych :)

tibauld
tibauld
  28 marca 2017

Nie kobietom a ogólnie ludziom nie wypada czy też nie należy pić w dużych ilościach alkoholu.
Kolorowe trunki są dla pedałów, normalny człowiek pije czystą.
Nie jestem znawcą alkoholu, trzeba być bardzo tępym by zastanawiać się nad trunkiem bardziej niż nad otaczającym nas światem.

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolorowe trunki są dla pedałów


co za stereotyp
facet nie moze pic bo tego co mu smakuje bo pedal?
znawcy sie znalezli xd
troche zrozumienia :)
tibauld
tibauld
  28 marca 2017

Jaki tam stereotyp, to fakt.
Od kiedy to alkohol może smakować, dziewczynko?
Rozumiem, że kolorowe trunki są dla Ciebie bardzo fajne, bo podążasz za zachodnią modą i tak rodzimy monopol wspierasz.
Chcę tylko zaznaczyć, że u nas pije się czystą ze szklanek, bez popitki ale co ja tam wiem...

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co ja tam wiem...


no wlasnie, co ty tam wiesz?
nic nie wiesz
nie wiesz co pije co mi smakuje no ale swoje mundrości wyssane z palca musisz podac :)
dlaczegi tak wielu ludzi mysli ze jest jasnowidzami i znaja swojego rozmowce mimo ze zamienili z nim pare raptem slow?

Konto usunięte
Konto usunięte: bo podążasz za zachodnią modą


no no no wrozbita maciej normalnie :D szkods tylko ze w wyobrazni :)
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: nic nie wiesz


ale za to ty wiesz wszystko, z forów internetowych na innych portalach, to po kiego tutaj pytasz o to samo co na innych?
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale za to ty wiesz wszystko, z forów internetowych na innych portalach, to po kiego tutaj pytasz o to samo co na innych?


przychodzisz tu po to by robic spam i syf?
temat jest o whisky
jak nie masz nic wartosciowego do napisania procz glupkowatych zaczepek to radze nie pisac nic :)

i oczywiscie wiem lepiej niz wy jaka jestem, co cenie u facetow i jakie trudnki mi smakuja
to takie dziwne?
przeciez nie wypowiadam ske na temat upodoban innych ludzi.
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017

Za to ty wnosisz dużo do każdego tematu....aż za dużo. Boję się że przy takiej płodności rozumu, to 500x500 będzie za mało :)

Ps

Po co komuś dyskusja z prawdą objawioną i absolutną to ja normalnie nie wiem?! Chyba tylko po to żeby innym powiedzieć, ty nic nie wiesz jesteś głupi. Jedyna mądra" tutaj to ty i na twoim miejscu tego bym się trzymała. Absolutnie. Absolut też próbowałaś? wiesz z czym to się je?! :)

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Absolutnie. Absolut też próbowałaś? wiesz z czym to się je?! :)


uwaga, trollica w natarciu!
jako ze na wiosne przypada okres godowy trolli to nic dziwnego ze jest taka agresywna i czepliwa :)
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: uwaga, trollica w natarciu!


Nic dodać nic ująć. Pasuje do ciebie jak nic. Na wszelki wypadek, podam ci definicje słowa"troll' bo po raz kolejny używasz słowa którego znaczenia widzę nie znasz, albo nie rozumiesz

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji


no przeciez ty tak robisz :)
Jasiek1111
Jasiek1111
  28 marca 2017

Każdy pije to co lubi :) ruda z colą albo z lodem... Całkiem spoko opcja. Tak ale. Koleżanko co kto lubi :)

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Jasiek1111
Jasiek1111: ruda z colą albo z lodem


nie przepadam xd
za slodkie :)
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: no wlasnie, co ty tam wiesz? nic nie wiesz

Gdybyś tak czasem czytała i rozumiała pewne zwroty. Jednak nie ma co zbytnio od Ciebie oczekiwać.
I chyba dobrze się stało, że nie dążysz do prokreacji. Teraz to popieram.
Panthera
Panthera: nie wiesz co pije co mi smakuje no ale swoje mundrości wyssane z palca musisz podac :)


Tobie akurat nie musi coś smakować, wystarczy że smakuje to tabunom ludzi.
Panthera
Panthera: dlaczegi tak wielu ludzi mysli ze jest jasnowidzami i znaja swojego rozmowce mimo ze zamienili z nim pare raptem slow?


Pewne rzeczy można wyczytać, jednak trzeba umieć patrzeć na świat a nie na ulubione trunki lub inne życiowe pierdoły. Chyba, że piszesz jedno a robisz drugie.
Panthera
Panthera: no no no wrozbita maciej normalnie :D szkods tylko ze w wyobrazni :)


Twojej, bardzo zakłamanej wyobraźni.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.