IwonaAloesowa
IwonaAloesowa
  25 marca 2017 (pierwszy post)

Jak dbamy o swoje zdrowie.

dywersantka
dywersantka
  25 marca 2017

Prowokacja?! Ty jesteś zwyczajnie za tępa na to, żeby coś sensownego z ciebie wydusić po to, byś coś w miarę ogarniętego w którymkolwiek temacie napisała. O dyskusji z tobą to trzeba zapomnieć, bo twoja wiedza ogranicza się do bycia szczurem w tym wyścigu.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie ja mogę rodzić drugie zło?

Bezpodstawnie obrazasz obcych Ci ludzi. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: prawie że niemal jednakowe.

Tak jakbys chodzil na pogrzeby jak na zakupy do biedronki w niedziele, ze wyciagasz takie wnioski. :ninja:
Fakt, tam nikt nie zrwaca uwagi na to czy kompozytor - muzyk w Twoim wydaniu, ma muzyczny sluch. Cos dla Ciebie.
Konto usunięte
Konto usunięte: wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak sam siebie zagłusza w tym współczesnym świecie. Dbać o siebie, to nie zarobek na innych, tak się siebie traci...

Wyjdz jutro na miasto i pobaw sie w psychologa, ratuj to spoleczenstwo!!!!!! :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To byś nie szukała do związku drugiej kobiety. :(

Co Ty mozesz o mnie wiedziec. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wolałem jednak dementować.

Przyrody nie oszukasz. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Prowokacja?! Ty jesteś zwyczajnie za tępa na to, żeby coś sensownego z ciebie wydusić po to, byś coś w miarę ogarniętego w którymkolwiek temacie napisała. O dyskusji z tobą to trzeba zapomnieć, bo twoja wiedza ogranicza się do bycia szczurem w tym wyścigu.

Zgadzam sie z Toba, z kazdym slowem wychodzacym spod Twoich paluszkow. Wygralas - masz calkowita racje.
Wystarczy? :ziober2:

Szukaj oklasku gdzies indziej.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Bezpodstawnie obrazasz obcych Ci ludzi.

Jak bezpodstawnie jak wciska kit innym ludziom? Za parę groszy do tego.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tak jakbys chodzil na pogrzeby jak na zakupy do biedronki w niedziele, ze wyciagasz takie wnioski. Fakt, tam nikt nie zrwaca uwagi na to czy kompozytor - muzyk w Twoim wydaniu, ma muzyczny sluch. Cos dla Ciebie.


Chodziło mi tylko o to, że pory roku mają wiele barw a pogrzeb tylko jedną. Tylko stąd taki komentarz. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wyjdz jutro na miasto i pobaw sie w psychologa, ratuj to spoleczenstwo!!!!!!


Społeczeństwo do tego jeszcze nie dorosło. Szybciej umrę niż ono dowie się czegokolwiek o sobie samych. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co Ty mozesz o mnie wiedziec.


Tylko tyle ile chcesz o sobie powiedzieć? Logiczne, nie? :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przyrody nie oszukasz.


Przeginasz niegrzeczna dziewczynko. :fakju:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bezpodstawnie jak wciska kit innym ludziom? Za parę groszy do tego.


No wlasnie - INNYM. To jest kluczowe slowo w tym wszystkim, jaka Matka Teresa sie z Ciebie zrobila. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło mi tylko o to, że pory roku mają wiele barw a pogrzeb tylko jeden. Tylko stąd taki komentarz.
Powiedzmy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Społeczeństwo do tego jeszcze nie dorosło. Szybciej umrę niż ono dowie się czegokolwiek o sobie samych.

Wazne, ze Ty jestes tego swiadomy. Ciesz sie chociazby z tego faktu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko tyle ile chcesz o sobie powiedzieć? Logiczne, nie?

Fikcja jest modna. Powiedziec to ja sobie moge :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeginasz niegrzeczna dziewczynko.

Ojej, jaki poirytowany. Mrrr :zakochany:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No wlasnie - INNYM. To jest kluczowe slowo w tym wszystkim, jaka Matka Teresa sie z Ciebie zrobila.

Zawsze chciałem być księdzem, jednak tam za dużo przepychu i zakłamania. Nie mogłem wejść w takie coś jednak. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wazne, ze Ty jestes tego swiadomy. Ciesz sie chociazby z tego faktu.


Nigdy jestem niepocieszony z faktu, że tłamsi innych ludzi. Widzisz ile we mnie mesjanizmu i światła? :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Fikcja jest modna. Powiedziec to ja sobie moge


Teraz sama przeczysz swojej wiarygodności czy co? :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ojej, jaki poirytowany. Mrrr


Zawsze tak na mnie działasz!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze chciałem być księdzem, jednak tam za dużo przepychu i zakłamania. Nie mogłem wejść w takie coś jednak. :(

O, kolejni co zarabiaja na glupocie innych. Jakos ich nikt tak glosno nie krytykuje.
Szkoda.
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz ile we mnie mesjanizmu i światła?

Masz tak zawsze czy to do Cibie przychodzi i odchodzi, ze wczesniej tego nie zauwazylam? :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz sama przeczysz swojej wiarygodności czy co?

Dla rozmowy nie jest Ci potrzebna wiedza o mnie. :ziober2:.
Jak to niedawno taki jeden mesjonista mi napisal: jaki z tego profit dla mnie? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze tak na mnie działasz
Uwazaj, bo sie zakochasz. :ninja:
Takie silne uczucie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: O, kolejni co zarabiaja na glupocie innych. Jakos ich nikt tak glosno nie krytykuje. Szkoda.

Przewodzą sporym skupiskiem ogłupionych ludzi, to co się dziwić. :ziober2:
Tam, gdzie wiele ludu, tam spory dostęp do władzy...
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Masz tak zawsze czy to do Cibie przychodzi i odchodzi, ze wczesniej tego nie zauwazylam?


Nie, Ty jako jednostka ludzka widzisz tylko tyle ile możesz zobaczyć. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dla rozmowy nie jest Ci potrzebna wiedza o mnie. . Jak to niedawno taki jeden mesjonista mi napisal: jaki z tego profit dla mnie?


Jak nie jest, może z powodu konfliktów poglądowych lepiej to zakończyć? :mrgreen:

Zło dobrem zwyciężaj. To zawsze profit. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Uwazaj, bo sie zakochasz. Takie silne uczucie.


Irytacja nie jest zdrowa. Odrzucam takie silne zakochiwanie. :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przewodzą sporym skupiskiem ogłupionych ludzi, to co się dziwić.

To jest jeszcze wiekszy gang niz Ci od kosmetykow, wiec nie rozumiem Twojego oburzenia lepszym zlem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, Ty jako jednostka ludzka widzisz tylko tyle ile możesz zobaczyć.

Jaki niedostepny sie zrobil, patrzcie na niego! A idz, nie chce nic wiedziec. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie jest, może z powodu konfliktów poglądowych lepiej to zakończyć? Zło dobrem zwyciężaj. To zawsze profit.

Koncz. Mam nadzieje nie wszystko tak szybko sie konczy u Ciebie. :mrgreen:
Hahaha, pamietasz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Irytacja nie jest zdrowa. Odrzucam takie silne zakochiwanie.

Nikt sie nie prosi. :fakju:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To jest jeszcze wiekszy gang niz Ci od kosmetykow, wiec nie rozumiem Twojego oburzenia lepszym zlem.

Zawsze myślałem, że zło to zło i nie ma go w stopniowaniu na poziomy. Jednych jak i drugich tak samo potępiam. Stąd też nie zostanie księdzem? :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jaki niedostepny sie zrobil, patrzcie na niego! A idz, nie chce nic wiedziec.


Nie wiem co znaczy w tym zdaniu wyrażenie "się zrobił" jak to było zawsze. Chce się rzec od wieków. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Koncz. Mam nadzieje nie wszystko tak szybko sie konczy u Ciebie. Hahaha, pamietasz.


Nadzieja matką głupich. Takie tam pogańskie powiedzenie. :ziober2:
Tak.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nikt sie nie prosi.


To dobrze, to znaczy że czasem przypominasz sobie kto nosi spodnie. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze myślałem, że zło to zło i nie ma go w stopniowaniu na poziomy. Jednych jak i drugich tak samo potępiam. Stąd też nie zostanie księdzem? :(

Ja mam inne pojecie zla. U mnie dzieli sie na jednostki ludzkie i ich ilosc tworzacych to zlo.
Przykro mi, to byloby dla Ciebie najlepszym wyjsciem. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co znaczy w tym zdaniu wyrażenie "się zrobił" jak to było zawsze. Chce się rzec od wieków.

Od wiekow nie mialam stycznosci z Toba, wiec nie mialam mozliwosci wyrobic sobie chociaz jakiegos zdania.
Tym bardziej, ze jestem tutaj nowa i pisze od tygodnia, to i tak mnie rozczarowales teraz. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie tam pogańskie powiedzenie.

Wcale nie poczulam sie w jakikolwiek sposob urazona. Wrecz przeciwnie rozbawiles mnie zaprzeczajac mojej nadziei. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To dobrze, to znaczy że czasem przypominasz sobie kto nosi spodnie.

Gdybym miala czekac na pierwszy krok od nibymenszczyzny to poszlabym w zakonnice. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja mam inne pojecie zla. U mnie dzieli sie na jednostki ludzkie i ich ilosc tworzacych to zlo. Przykro mi, to byloby dla Ciebie najlepszym wyjsciem.

Zło to zło jakie by nie było. To negatywna energia.
Jak zwykle dobrze mi życzysz.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Od wiekow nie mialam stycznosci z Toba, wiec nie mialam mozliwosci wyrobic sobie chociaz jakiegos zdania. Tym bardziej, ze jestem tutaj nowa i pisze od tygodnia, to i tak mnie rozczarowales teraz.


Przecież jakieś miałaś od zawsze, nawet od wieków.
Tak to już bywa, nie?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wcale nie poczulam sie w jakikolwiek sposob urazona. Wrecz przeciwnie rozbawiles mnie zaprzeczajac mojej nadziei.


Czym miałaś być urażona? :rotfl: Widzisz jak każdy może być zadowolony ze swojego? :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Gdybym miala czekac na pierwszy krok od nibymenszczyzny to poszlabym w zakonnice.


Możesz przejść wiele kilometrów i tak do niczego nie dojdziesz...
:rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zło to zło jakie by nie było. To negatywna energia. Jak zwykle dobrze mi życzysz.

Masz takie dziwne podejscie do wszystkiego. Zyjesz definicja i zadnych odstepow od reguly.
Wychowalismy sie w roznych wiekach :-(
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież jakieś miałaś od zawsze, nawet od wieków. Tak to już bywa, nie?

Tamto zdanie mija sie z nowowyrobionym. I to calkowicie. Albo ja bylam mloda i glupia, nie potrafilam prawidlowo Cie zrozumiec albo Ty na starosc sie zmieniles. :ziober2:
Niestety. Chcesz aby bylo mi przykro?
Konto usunięte
Konto usunięte: Czym miałaś być urażona? Widzisz jak każdy może być zadowolony ze swojego?

Nie denerwuj mnie nawet! :-D
Jak malo facet potrzebuje do szczescia. :ziew:.
:ninja: :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz przejść wiele kilometrów i tak do niczego nie dojdziesz...

Juz pisalam wyzej, ze nie planuje. :fakju:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Masz takie dziwne podejscie do wszystkiego. Zyjesz definicja i zadnych odstepow od reguly. Wychowalismy sie w roznych wiekach :-(

Jeszcze trochę i dojdziesz do wniosku, że jestem gorszy niż islamista. ;/
Kiedyś chciałem przestać być zacofanym ale jakoś się wyrobić nie mogę. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tamto zdanie mija sie z nowowyrobionym. I to calkowicie. Albo ja bylam mloda i glupia, nie potrafilam prawidlowo Cie zrozumiec albo Ty na starosc sie zmieniles. Niestety. Chcesz aby bylo mi przykro?


Podobno masz 18 lat, to dalej jesteś młoda i głupia. :ziober2:
Przykro czy nie, ważne by było prawdziwie.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie denerwuj mnie nawet! :-D Jak malo facet potrzebuje do szczescia. . :-D


Dopytuję, nie denerwuję!
Bo facet, to zawsze jest facet. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Juz pisalam wyzej, ze nie planuje.


Nie musisz nie planować bo i tak nic z tego by nie było. :and:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze trochę i dojdziesz do wniosku, że jestem gorszy niż islamista. ;/ Kiedyś chciałem przestać być zacofanym ale jakoś się wyrobić nie mogę. :(

I tak nie przestane Cie kochac.
Bo stary jestes, a swiat sie rozwija. Ciezkie to do ogarniecia. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno masz 18 lat, to dalej jesteś młoda i głupia. Przykro czy nie, ważne by było prawdziwie.

Tfu, zazdrosc przemawia emerytami. :ziober2:
Nawet sie nie przejmujesz moimi uczuciami!
Konto usunięte
Konto usunięte: Dopytuję, nie denerwuję! Bo facet, to zawsze jest facet.

Jesli znasz odpowiedz na pytanie to nie widze sensu dolewac oliwy do ognia. :ninja:

Tam gdzies nizej jest temat o kobietach, taki jeden na mnie najechal za to ze mu cos podobnego napisalam!
Idz mu to wytlumacz! :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: bo i tak nic z tego by nie było.

Skreslasz mnie na dzien dobry, to wcale nie jest mile.

Ide pograzac sie w depresji odrzucenia, nie tesknij, nie wroce. :ninja:

Czesc i czolem!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.