IwonaAloesowa
IwonaAloesowa
  25 marca 2017 (pierwszy post)

Jak dbamy o swoje zdrowie.

tibauld
tibauld
  25 marca 2017

Z pewnością nie twoimi specyfikami, głupia i chciwa idiotko.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017

Krzyś. :o
Skąd ta agresja?

Co do tematu : nie mogę się wypowiedzieć, bo nie dbam. :ziober2:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Krzyś. :o Skąd ta agresja?

To nie wiesz, że firmy farmaceutyczne o Ciebie nie dbają? Stąd.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: bo nie dbam.


Logiczne nawet. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017

Czy to znaczy, że trzeba mieszać z błotem obcą Ci osobę? Póki co do niczego Cię nie zachęcała i nie spychała :ziober2:
:fakju:
Jesteś o mnie złego zdania.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017

Trzeba mieszać z błotem, jakby tak każdy dbał o siebie i innych i gówna nie wciskał, to świat byłby lepszy. :ninja:

Jakoś musiałaś na to zapracować, prawda? :D

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017

Gdyby takich ludzi nie było przy najmniejszej chęci dbania o siebie nie wiedzialbyś za co się brać. :ziober2: Ojej, każdy zarabia jak może. Daj kobiecie pracować.

Nie znamy się to skąd takie wnioski ;-D

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017

Dbać o siebie przez koncerny, które też dbają tylko o siebie, ciekawe. Głupie jest powiedzenie, że żadna praca nie hańbi,

Stworzyłaś zakłamany obraz siebie i teraz mówisz, że będziesz to odkręcać? :rotfl:

dywersantka
dywersantka
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dbamy o swoje zdrowie.


W sumie ciekawy pomysł na temat, ale, nie dla mnie taki kit.... Poczekam, aż coś sensowniejszego zaproponujesz. Coś, co naprawdę jest zdrowe, nie tylko z nazwy :)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017

Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza? Oni wykorzystują naiwność tej drugiej połowy społeczeństwa więc nie rozumiem dlaczego Cię denerwuje to, że zarabiają na glupocie innych?
Srutututu, jest wiele czynników które mają wpływ na nasze życie i wybór zawodu, ale Ty dobrze o tym wiesz. I nie zawsze możesz być kim zechcesz. :ziober2:
Jeśli chodzi o mnie to mało mnie interesuje w jaki sposób ktoś zarabia, ważne żeby miał taką możliwość.

Nie chce mi się drugi raz wstawiać faka.
Przyrody nie da się odkręcić.
Myślałam, że lubisz nigrzeczne dziewczynki. :zakochany:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
dywersantka
dywersantka
  25 marca 2017

Czy mógłby jej ktoś wytłumaczyć, że za "głupotę" tych jednostek+ firm, płacą całe społeczeństwa. O ile ludzie są głupi i naiwni, to ty jesteś mądra i oświecona i co im wciskasz?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017

"Nie chce mi się z Tobą gadać".

I w dupie mam Twoje prowokacje. :ziober2:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza? Oni wykorzystują naiwność tej drugiej połowy społeczeństwa więc nie rozumiem dlaczego Cię denerwuje to, że zarabiają na glupocie innych?

Denerwuje mnie to, że jak świat może być piękny, to przez takich zostaje dewastowany. Pomijając czy to wmawianie kosmetyków czy co innego. To proponowanie zarazy.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Srutututu, jest wiele czynników które mają wpływ na nasze życie i wybór zawodu, ale Ty dobrze o tym wiesz. I nie zawsze możesz być kim zechcesz.


Zawsze chciałem być muzykiem ale nie mam muzycznego słuchu. Tworzyłbym wiele marszów pogrzebowych. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jeśli chodzi o mnie to mało mnie interesuje w jaki sposób ktoś zarabia, ważne żeby miał taką możliwość.


Miałem parę możliwości zarobku na innych i nigdy mi to jakoś do głowy nie przyszło. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie chce mi się drugi raz wstawiać faka. Przyrody nie da się odkręcić.


Skąd wiesz jaka jest przyroda, gdy na nią nie patrzysz? :mrgreen:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Myślałam, że lubisz nigrzeczne dziewczynki.


Jak widać my naprawdę się nie znamy.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Denerwuje mnie to, że jak świat może być piękny, to przez takich zostaje dewastowany. Pomijając czy to wmawianie kosmetyków czy co innego. To proponowanie zarazy.

Jakie idologie :o
Ten swiat nie moze byc piekny i ma na to wplyw wiele czynnikow i wlasnie glupota ludzi.
Walczac z jednym zlem rodzisz drugie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze chciałem być muzykiem ale nie mam muzycznego słuchu. Tworzyłbym wiele marszów pogrzebowych.
Ta kierva, a ja modelka. :ziober2:
Wlasnie o to mi chodzilo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem parę możliwości zarobku na innych i nigdy mi to jakoś do głowy nie przyszło. :(

Jestes dobrze wychowany? Masz szacunek do innych ludzi? Denerwuje Cie glupota ludzi?
Odpowiedzi moze byc wiele, co nie zmienia faktu ze to co robia inni nie jest zle. Po prostu mija sie z Twoimi przekonaniami.
Inne nie znaczy zle.
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd wiesz jaka jest przyroda, gdy na nią nie patrzysz?

Mam bujna wyobraznie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać my naprawdę się nie znamy.
Jednak nie masz dobrego humoru.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  25 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jakie idologie :o Ten swiat nie moze byc piekny i ma na to wplyw wiele czynnikow i wlasnie glupota ludzi. Walczac z jednym zlem rodzisz drugie.

Jakie ja mogę rodzić drugie zło?
:rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ta kierva, a ja modelka. Wlasnie o to mi chodzilo.


Vivaldi miał 4 pory roku, jednak pogrzeby są sobie równe, prawie że niemal jednakowe. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jestes dobrze wychowany? Masz szacunek do innych ludzi? Denerwuje Cie glupota ludzi? Odpowiedzi moze byc wiele, co nie zmienia faktu ze to co robia inni nie jest zle. Po prostu mija sie z Twoimi przekonaniami. Inne nie znaczy zle.


To nie chodzi o przekonania, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak sam siebie zagłusza w tym współczesnym świecie. Dbać o siebie, to nie zarobek na innych, tak się siebie traci...
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Mam bujna wyobraznie.


To byś nie szukała do związku drugiej kobiety. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jednak nie masz dobrego humoru.


Widziałem tam ten zabieg ale wolałem jednak dementować. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.