annalii
annalii
  24 marca 2017 (pierwszy post)

Od kilku dni mężczyźni zadaja mi pytanie masz czym oddychać bo mi się to nie zdarzyło a wy macie to samo

Ksawiera
Ksawiera
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I masz rację :)


Nie, nie masz racji, bo to ma się podobać użytkownikom, a nie tobie.Po kiego grzyba ją okłamujesz?Coś na tym zyskasz?
Ksawiera
wpis jest ukryty
IHSI
IHSI
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to ma się podobać użytkownikom,
Ja jestem użytkownikiem :ziew:
oj nie komentuj dalej :zonk:
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skromny jaa dlaczego? Coś może trzeba zmienić idzie wiosna będzie ciepło to będzie dużo pomysłów na nowe tematy życzę miłego dnia

no czyli was trzeba zmienić bo głównie wy olewacie
Ksawiera
Ksawiera
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: oj nie komentuj dalej


A czemuż to? Boisz się że stracisz swoją "władzę" ?:)
IHSI
IHSI
  25 marca 2017

P.S proszę nie obrażać po wyżej użytkowniczki .

Ksawiera
Ksawiera
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S proszę nie obrażać po wyżej użytkowniczki .


Piszę prawdę. Masz z nią jakiś problem?!
annalii
annalii
  25 marca 2017

Zaraz napisze do moderator i będzie spokój ja nie obrażam nikogo nie wiem w czym problem

annalii
annalii
  25 marca 2017

A jak masz problem to napisz skromny jaa na priv ja nie olewam ciebie bo ty nie piszesz do mnie

dywersantka
dywersantka
  26 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S proszę nie obrażać po wyżej użytkowniczki .


A da się ją obrazić?! Takom uconom w pismie (starosłowiańskim),taki intelekt, po tylu renomofanych ucelniach?! Dzięki niej i tobie(niech mi ktoś powie, że ludzie się nie dobierają)wiem, w które szkoły rzucać kamieniami i omijać je szerokim łukiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz napisze do moderator


Może już nic więcej nie pisz, bo profesorowie z XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie ze wstydu się pod ziemię zapadną że takom uconom głowe ze swoich murów wypuścili

Ps

Ilu tych frajerów wytępiłaś dzięki swojej "wiedzy"?! Z tego co ja widzę, to Ci "frajerzy" tępią ale ciebie, ale ty jesteś tak mundra, że nawet tego nie ogarniasz, że kpią z ciebie w żywe oczy.

Pilnuj kszesiu tych sfoich jelit, bo lepsze tutaj już raczej nie pszybendom
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 marca 2017

Lodka znowu? jak mogłaś "siostro"?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Miratpl
wpis jest ukryty
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  28 marca 2017

a wracając do tematu...
Czemu na tym forum 75% tematów zakładanych przez kobiety to próba zaistnienia jakiegoś straszliwego paszteta?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a wracając do tematu... Czemu na tym forum 75% tematów zakładanych przez kobiety to próba zaistnienia jakiegoś straszliwego paszteta?

witojcie dobrodzieju, dlaczego mocie "banana"? a ja myślałam, że tylko mnie "kochają" "ślachetne" mo/r/dy, że mam monopol na ich sssympatię

a co do twojego pytania to jestem pewna, że tyle samo procent samców też próbuje straszliwie zaistnieć, ale im to nie wychodzi tak dobrze jak nam i dlatego tak stękają jak ty

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  29 marca 2017

A to ja kiedyś stękałem albo narzekałem albo starałem się zaistnieć?
Szanowna koleżanka chyba mnie z kimś myli i to srogo :d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.