AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie są dzisiejsze kobiety? Większość z nich z przedziału 16 - 23. Pije, przeklina, pyskuje, zachowuje się obscenicznie. Generalnie to takie stworki-potworki, z którymi żaden wartościowy facet obcować nie chce.
Przy czym narzekanctwa na facetów nie ma końca...
Takie są panie. Małostkowe. Źdźbła się dopatruje, a belki w oku nie widzi.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nawet za rękę jeszcze nie trzymał, to co się tak gimnastykujesz tutaj na temat kobiet?:)


A co obawiasz się konkurencji?
dywersantka
dywersantka
  23 marca 2017
AIVAS
AIVAS: A co obawiasz się konkurencji?


Nie mam w zwyczaju stawać w szranki, w sprawach dla mnie oczywistych :)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  23 marca 2017
:ziew:

Teeee menszczyzna, argumenty sie skonczyly?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017

Powiem Ci tak - powtarzasz to samo któryś już temat. Jak robisz loda tak samo, jak jesteś kreatywna to nie masz czego u mnie szukać.

dywersantka
dywersantka
  23 marca 2017
AIVAS
AIVAS: jak jesteś kreatywna to nie masz czego u mnie szukać.


Czy Ty jesteś absolutnie pewny tego, co tutaj napisałeś? d83dde31 wszak przy Tobie, nuda mnie zabije :)
dywersantka
dywersantka
  23 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Teeee menszczyzna, argumenty sie skonczyly?


Nie przystoi kobiecie, nie pasuje i wręcz to potępiam wjeżdżanie na męskość facetom. Nie podoba mi się i kojarzy zawsze z zimną arogancką suką :)
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017

No i wyszło szydło z wora. A może mnie nuda zabije?

dywersantka
dywersantka
  23 marca 2017
AIVAS
AIVAS: No i wyszło szydło z wora. A może mnie nuda zabije?


Tobie z wora to wyszło, ale z pewnością nie szydło :)
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Teeee menszczyzna, argumenty sie skonczyly?Nie przystoi kobiecie, nie pasuje i wręcz to potępiam wjeżdżanie na męskość facetom. Nie podoba mi się i kojarzy zawsze z zimną arogancką suką :)

Oj tam. Typowe babskie zagrywki są typowe :) Pani ze zdjęcia jakaś wczorajsza. 99% kobiet nie zasługuje na miano kobiety.
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: AIVAS: No i wyszło szydło z wora. A może mnie nuda zabije?Tobie z wora to wyszło, ale z pewnością nie szydło :)

nuuuuuuuda
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  23 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przystoi kobiecie, nie pasuje i wręcz to potępiam wjeżdżanie na męskość facetom. Nie podoba mi się i kojarzy zawsze z zimną arogancką suką

Twoje tanie prowokacje dzialaja cuda, niestety nie w moim przypadku.
Tobie ogolnie nic sie nie podoba i zawsze masz opinie mijajaca sie z reszta ludzi. Nie moge tylko zrozumiec jaki w tym cel.

No wlasnie, facetom. Widzisz tu gdzies takich? Bo dla mnie ciiiiipka, ktora zalozyla ten temat nie jest facetem. Jedynie mensczyzna bym go nazwala, chociaz i na ten epitet nie zasluguje.

Nie uwazam sie za suke, a Twoja opinia malo mnie interesuje :-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
dywersantka
dywersantka
  23 marca 2017
AIVAS
AIVAS: Oj tam. Typowe babskie zagrywki są typowe :) Pani ze zdjęcia jakaś wczorajsza.


Nie obchodzi mnie jaka ona jest, bo to jej sprawa, ale uwagi nt mężczyzn z którymi sypiała, niech zostawi w alkowy :)
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: dywersantka: Nie przystoi kobiecie, nie pasuje i wręcz to potępiam wjeżdżanie na męskość facetom. Nie podoba mi się i kojarzy zawsze z zimną arogancką suką Twoje tanie prowokacje dzialaja cuda, niestety nie w moim przypadku. Tobie ogolnie nic sie nie podoba i zawsze masz opinie mijajaca sie z reszta ludzi. Nie moge tylko zrozumiec jaki w tym cel. No wlasnie, facetom. Widzisz tu gdzies takich? Bo dla mnie ciiiiipka, ktora zalozyla ten temat nie jest facetem. Jedynie mensczyzna bym go nazwala, chociaz i na ten epitet nie zasluguje. Nie uwazam sie za suke, a Twoja opinia malo mnie interesuje :-)

Przepraszam. Już zajmuje miejsce w szeregu. Morda w kubeł i będę dzielnie zap.ier.dalał. Kto ci amebo umysłowa daje prawo do upokarzania i osądzania kogokolwiek? Naprawdę - i piszę to bez ironii - niektórym facetom nie dziwie się, że dopuszczają się wobec was przemocy.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  23 marca 2017
AIVAS
AIVAS: Kto ci amebo umysłowa daje prawo do upokarzania i osądzania kogokolwiek?

Aaaaaaa zabolalo widze.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
dywersantka
dywersantka
  23 marca 2017

Ja się z takich "dyskusji" wypisuję. Jak dla mnie, to poziom listwy przypodłogowej d83dde0f

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.