Jacek82
Jacek82
  14 marca 2017 (pierwszy post)
Tak sie zastanawiam kiedy Ty mówiłeś źonie dziewczynie źe ją kochasz , dawno temu prawda ? . Tak sie zastanawiam kiedy ostatni raz mówiłaś męźowi chłopakowi źe go kochasz , dawno temu prawda ? . Przekaz jest prosty po przeczytaniu wyciągnij wnioski
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 marca 2017

Pierwsze trzeba mieć tą żonę czy tam dziewczynę. To jest portal randkowy :p

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
CuteNinja
CuteNinja
  14 marca 2017
Jacek82
Jacek82: iedy ostatni raz mówiłaś męźowi chłopakowi źe go kochasz

Rano.
gregbond
gregbond: To jest portal randkowy :p

Greg ma rację, mało kto tutaj ma żonę czy męża d83dde0f A ci, którzy mają, niekoniecznie musieli zapomnieć o wyrażaniu swoich uczuć. Nie ma co generalizować. Tym bardziej, że nie same słowa są dowodem miłości.
Jacek82
Jacek82
  14 marca 2017
To jest portal społecznościowy ale dobra miejsza z tym . Ninja dobrze ze poczułas przekaz :) a o tym trzeba powiedziec i poruszyc temat bo staje sie tak ze ludzie zapominaja o tym i nie chodzi o slowa co godzine bo to zrobi sie nie smaczne a nie o to chodzi w tym a o to by wyraźic zainteresowanie osobie z ktora jest sie . Zadalem to pytanie 10 kobietą i 10 Panom i wynik jest straszy , oczekuja tego ale źadna ze stron tego nie robi i tak mijaja dni tygodnie miesiace lata a to przeciez jest bardzo proste kocham cie kochanie a wiekszosc boi sie tego slowa . Moźe moj temat cos zmieni i po przeczytaniu tego tematu ktos wyzna milosc i powie do swojej swojego meza zony kocham i to bedzie juz sukces
IHSI
IHSI
  14 marca 2017
Jacek82
Jacek82: Tak sie zastanawiam kiedy Ty mówiłeś źonie dziewczynie źe ją kochasz
Nigdy bo nie mam :pavarotti:
Jacek82
Jacek82
  14 marca 2017
Też nie mam ale to siedzi głęboko we mnie i będę pamiętać o tym by mówić wybrance że ją kocham bo te słowa w związku są bardzo potrzebne lecz większość ludzi o tym nie wie albo wie tylko z nie wiadomych przyczyn wewnętrznej blokady nie wyrażają tego , każdy z nas Kobieta lub Mężczyzna potrzebuje usłyszeć od osoby z którą dzieli życie potrzebuje słowa które przemienia się w bardziej trwały związek , czy tak trudno powiedzieć Kocham cię nadal , Poślubiłem cię 2 5 15 czy 30 lat temu ale nadal cię kocham Panowie Panie mówcie swoim partnerom że ich kochacie
JozekZpolska
JozekZpolska
  14 marca 2017

Tylko czemu ograniczasz miłość do związków partnerskich? Równie piękna jest miłość dziecka do matki i na odwrót, miłość braterska lub siostrzana itd.

Jacek82
Jacek82
  15 marca 2017
A to już szerszy temat dyskusja , i nie chciałem rozszerzać , skupmy się na tym co jest
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  15 marca 2017
Jacek82
Jacek82: dawno temu prawda ? .

Tak d83dde13
Jacek82
Jacek82
  16 marca 2017
To trzeba to zmienić , trzeba w końcu zrobic ten krok ktory nic nie kosztuje :) i to nie jest powód do łez
GRADEK83
GRADEK83
  16 marca 2017

Liczą się czyny a nie słowa byle babie można powiedzieć i ściemniać że się ją kocha aby tylko się do niej dobrać. Laski łykają jak pelikan takie miłe słówka. Miłości nie ma jest tylko akceptacja drugiej osoby przy sobie i nic więcej. A no i jeszcze są żądze ale i one z czasem wygasają...

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  16 marca 2017
Jacek82
Jacek82: Tak sie zastanawiam kiedy Ty mówiłeś źonie dziewczynie źe ją kochasz , dawno temu prawda ? .

"Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać ."
ps:zawsze jej to mowie ..

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Jacek82
Jacek82
  16 marca 2017
To o czym mówisz to inna strona , strona słow bez znaczenia i niech kaźdy z nas w ten sposób nie oszukuje się , tak siebie bo to jest nic innego tylko oszukanie siebie i swoich uczuć , wiem ze to slowo w tych czasach nie ma znaczenia jest nie szczere pada za czesto i to trzeba zmienic przywrócić dobre znaczenie slowa kocham miłość , my sami nie chcemy by to slowo nabralo wartosci i Panowie i Panie wiem i wy wiecie co to miłość ta z serca a nie ta tylko ust
Jacek82
Jacek82
  16 marca 2017

Odpowiedz do Gredek

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.