AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017 (pierwszy post)

Hej, dziewczyny po co wy zawracacie głowę facetowi jak nie macie zamiarów poważnych? Teksty w stylu zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie świadczą tylko o tym jak nisko niektóre już upadły bo to nie dziecko ma być najważniejsze a facet, z którym będziesz..
Pozdrawiam normalne, dobre i nie dobre też ;) dziewczyny, które wiedzą czego chcą w życiu i nie czekają na zbawcę swego pana..

tibauld
tibauld
  7 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan nie ma wrogów, a to oznacza, że o nic szczególnego pan nigdy w życiu nie walczył i wszystkie płaszczyzny poddawał pan walkowerem :) Jest pan takim miśkiem do klepania i przytulania przez wszystkich :) Jak tak,to tak, jak nie, to nie i o byle było :)

Bardzo świetnie ujęty mój profil psychologiczny. Jeszcze nikt nigdy go tak trafnie nie sprecyzował. Za taką diagnozę jestem pani dozgonnym dłużnikiem. Co ja teraz z tą wiedzą zrobię? Zdecydowanie wolałem klapki na oczach. ;/
dywersantka
dywersantka
  7 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ja teraz z tą wiedzą zrobię?


Dokładnie to samo co ja :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie wolałem klapki na oczach. ;/ dywersantka


A co chodzi z tymi klapkami na oczach, bo chyba nie rozumiem?
tibauld
tibauld
  7 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co chodzi z tymi klapkami na oczach, bo chyba nie rozumiem?

Nie widziała pani nigdy klapek na oczach?

tibauld
tibauld
  7 marca 2017

Eh. ;/

dywersantka
dywersantka
  7 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widziała pani nigdy klapek na oczach?


widziałam:) kubote, albo głupote. Brzmi podobnie,ale prawie... robi znaczną różnicę :)
Panthera
Panthera
  8 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, żadna kobieta nie powinna stawiać mężczyzny przed swoje dzieci, to niezdrowe.


ja bym tak nie umiala D:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.