AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017 (pierwszy post)

Hej, dziewczyny po co wy zawracacie głowę facetowi jak nie macie zamiarów poważnych? Teksty w stylu zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie świadczą tylko o tym jak nisko niektóre już upadły bo to nie dziecko ma być najważniejsze a facet, z którym będziesz..
Pozdrawiam normalne, dobre i nie dobre też ;) dziewczyny, które wiedzą czego chcą w życiu i nie czekają na zbawcę swego pana..

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  6 marca 2017

w niezłej patoli gustujesz XD

AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w niezłej patoli gustujesz XD


A Ty zlomiarz skąd wiesz w czym gustuję? Z czego to wywnioskowałeś?
tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie

Dopóki jest 500 plus muszą to wykorzystać. Społeczeństwo coraz bardziej upada. Nawet nie dostrzega, że dziecko to nie jest tam jakaś zabawka.

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie dziecko ma być najważniejsze a facet

Jednak dziecko powinno być równie ważne. Jakoś tego sformułowania tu nie rozumiem.
AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: AhWojciech: zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie Dopóki jest 500 plus muszą to wykorzystać. Społeczeństwo coraz bardziej upada. Nawet nie dostrzega, że dziecko to nie jest tam jakaś zabawka. AhWojciech: to nie dziecko ma być najważniejsze a facet Jednak dziecko powinno być równie ważne. Jakoś tego sformułowania tu nie rozumiem.


Fakt, 500plus motywuje niektóre a później by i 500plus i alimenty.. omijać z daleka takie

A co do tego, że to nie dziecko ma być ważne a facet to chyba jasne, że nie może być ważniejsze od faceta.. choć takie modele rodzin też są i nawet się z tym zgadzam jedynie większość kobiet pomyliła kolejność dlatego traktują facetów tak a nie inaczej..
tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie dziecko ma być ważne a facet to chyba jasne, że nie może być ważniejsze od faceta.. choć takie modele rodzin też są i nawet się z tym zgadzam jedynie większość kobiet pomyliła kolejność dlatego traktują facetów tak a nie inaczej..

To dziecko ma być najważniejsze. Choć w rodzinie wszyscy powinni być równi sobie. Każda jednostka w rodzinie powinna się wspierać i być traktowana należycie. Poza tym, żadna kobieta nie powinna stawiać mężczyzny przed swoje dzieci, to niezdrowe.
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej, dziewczyny po co wy zawracacie głowę facetowi jak nie macie zamiarów poważnych? Teksty w stylu zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie świadczą tylko o tym jak nisko niektóre już upadły bo to nie dziecko ma być najważniejsze a facet, z którym będziesz.. Pozdrawiam normalne, dobre i nie dobre też ;) dziewczyny, które wiedzą czego chcą w życiu i nie czekają na zbawcę swego pana..


Ja Cię chromolę, ale masz zryty beret:) Jeżeli dla kobiety/matki kawałek twojego nędznego ogonka staje się ważniejszy od jej dziecka, to już jest kompletny upadek moralności
AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017

Poza tym, żadna kobieta nie powinna stawiać mężczyzny przed swoje dzieci, to niezdrowe.

Całkowicie się z Tobą zgadzam, dziecko ma być najważniejsze gdy jest ale jeśli jeszcze go nie ma to kobieta dla faceta i facet dla kobiety priorytetem

AhWojciech
AhWojciech
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: AhWojciech: Hej, dziewczyny po co wy zawracacie głowę facetowi jak nie macie zamiarów poważnych? Teksty w stylu zrób mi dziecko po dłuższej rozmowie świadczą tylko o tym jak nisko niektóre już upadły bo to nie dziecko ma być najważniejsze a facet, z którym będziesz.. Pozdrawiam normalne, dobre i nie dobre też ;) dziewczyny, które wiedzą czego chcą w życiu i nie czekają na zbawcę swego pana..Ja Cię chromolę, ale masz zryty beret:) Jeżeli dla kobiety/matki kawałek twojego nędznego ogonka staje się ważniejszy od jej dziecka, to już jest kompletny upadek moralności


Po pierwsze Twoja wiadomość jest nielogiczna a po drugie użyłaś nielogicznego argumentu ad persona. Poza tym gdzie tu niby napisałem o jakimś ogonku? Ty chyba nie wiesz co to relacja skoro od razu sprowadzasz wszystko do tego jednego o czym myślisz..
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017

W sumie, to nawet na dawcę spermy nie bardzo się nadajesz z tak niezdrowym podejściem do kobiet i swojego potomstwa.Instrumentalne podejście i traktowanie drugiej istoty jak coś w rodzaju martwej natury. Matko kochana gdzie was trzymają i chowają?! W jakich gettach męskich szowinistów,obozach czy jeszcze czymś innym? Ja się chyba zapłaczę xD

dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, żadna kobieta nie powinna stawiać mężczyzny przed swoje dzieci, to niezdrowe.


Idę na zabieg, bo cycki mi opadły XD wszystko to z myślą o tobie a jakżeby inaczej XD
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017

Co jeden, to coraz"mądrzejszy" zza krzoków wyskoczy haha

dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017

Co jeden, to coraz"mądrzejszy" zza krzoków wyskoczy haha Wypadałoby zacząć od tego, że twoje rozumowanie jest nielogiczne. Chyba ci się kompletnie klepki poprzestawiały:) Kompletny upadek męskiego podgatunku tutaj prezentujecie :)

dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: AhWojciech: to nie dziecko ma być ważne a facet to chyba jasne, że nie może być ważniejsze od faceta.. choć takie modele rodzin też są i nawet się z tym zgadzam jedynie większość kobiet pomyliła kolejność dlatego traktują facetów tak a nie inaczej.. To dziecko ma być najważniejsze. Choć w rodzinie wszyscy powinni być równi sobie. Każda jednostka w rodzinie powinna się wspierać i być traktowana należycie. Poza tym, żadna kobieta nie powinna stawiać mężczyzny przed swoje dzieci, to niezdrowe.


Brawo Ty. Zaliczyłeś ten test na 5+ :)
tibauld
tibauld
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo Ty. Zaliczyłeś ten test na 5+ :)

Wiele z nich oblałem, to się raz udało. Poza tym co to za zdany test, jak rozwiązuje go stary, bezdzietny teoretyk...
Ocena zawyżona jak cholera, to raz.
Świat powinien na takich podstawach się opierać, to dwa.
Niech żyje ten dobry nowy świat. Wychyliłbym za niego butelkę ale nie mogę... to trzy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.