Panthera
Panthera
  2 marca 2017 (pierwszy post)

Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.

onpogada
onpogada
  4 marca 2017

Phantera wiec wbij sobie w końcu do łba ze masz we wszystkich tematach 100% racje, faceci robią same zle rzeczy, wszelakie jakie tylko sobie wymyślisz, ale nie robią tego innym kobietom tylko właśnie TOBIE. Wiec nie uogólniaj. Inne kobiety sa kochane, szanowane i rozumiane, a nawet najlepszy i najbardziej wytrzymały mężczyzna w końcu stwierdzi ze ma do czynienia z debilem i cie oleje. Co tez wszystkim polecam, nie karmić trola tylko olac.

jacobs711
jacobs711
  4 marca 2017

dziś byłem po bułki w warzywniaku i zauważyłem że zabrakło baleronu w kwiaciarni więc poszedłem do filharmonii oglądnąć film

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017
onpogada
onpogada: Phantera z jakiegoś powodu nienawidzi mężczyzn i zakłada te durne tematy, szuka poklasku u podobnych kobiet i ma możliwość potwierdzenia swoich tez bo zazwyczaj zostaje zbesztana przez jakiegoś faceta. Kulturalne wypowiedzi zaprzeczające albo ignoruje albo nie czyta ze zrozumieniem i powtarza swoje nienawistne wierszyki jak mantrę.


chciałem ją przekonać ze z wieloma slowami jakie kieruje do facetów jest nieprawdą i pogadać z nia po ludzku jak kobieta z facetem a ta mnie zlewa juz, boi sie chyba ze prawda nie będzie po jej stronie
Memory
Memory
  4 marca 2017

Oj na fotce jest wielu zarozumialych facetow, ktorzy sami soba nic ciekawego nie reprezentuja a oczekuja od innych wszechstronnosci i masy ciekawych hobby... Szczegolnie Ci co pisza ze kobiety tylko dobre w operowaniu pedzlem do make upa. A sami co? Albo bawia sie w hejtowanie na czaciku, albo pija piwo albo graja sobie w fife czy jakies inne gry na konsoli. "Wymagajcie od siebie, chocby inni od was nie wymagali"... Najpierw od siebie, potem od reszty swiata.

JAREK6776
Posty: 100 (po ~147 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
JAREK6776
  4 marca 2017

A kto tak powiedział że nie mają??!! Ja jestem innego zdania!!

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017

Taa tylko bawienie sie pędzlem

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 marca 2017

Sa dziewczyny ktore sa tego swiadome i postrzegaja inne laski tak samo jak faceci ale i sa takie dla ktorych jest to niedopuszczalne. Mysle ze to kwestia naturalnej kobiecej cechy jaka jest egoizm a ich najlepszym przyjacielem jest lusterko :) Mam wrazenie ze Paniom wydaje sie ze sa nadludzmi i im wszystko wolno i tak sie zachowuja. Dodam jeszcze ze zgodze sie z Panami powyzej mimo tego ze ich nie znam ( i nie ugadalem sie z nimi na pw ze dzisiaj wymyslimy cos nowego na laski ) Takie sa fakty i zauwazylem dokladnie to samo. Ogolnie gadam tu w wiekszosci z kolesiami bo gada sie na lajcie i kumaja o co chodzi. Chyba najlepszym rozwiazaniem jest nauczenie sie dawac ludziom to ma co zasluguja.
Dodam ze ten post nie ma na celu obrazenie kogos kogo nie dotyczy. Pozdrawiam

UkladScalony
UkladScalony
  6 marca 2017
Panthera
Panthera: Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.


AdrianRozycki
Posty: 4 (po ~182 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianRozycki
  6 marca 2017

Bo chce być popularna na tych forach żeby więcej mężczyzn spoglądał na jej profil trudno określic czy to jej pasją jest nabijanie komentowanie wyrażanie się

jacek82j
jacek82j
  7 marca 2017

amarettoUK -dziekuje ci za dobra rade ale nie wezme jej pod uwage kolego gdyz nic o mnie nie wiesz a wydajesz opinie tylko po jednym wpisie...

JozekZpolska
JozekZpolska
  7 marca 2017

Miałem kiedyś pasje, a wszystko nie wytrzymało próby czasu i choroby. :(
Co do kobiet to cenie je nie za pasje ale za ciepło, delikatność, rezolutność które wnoszą do związku, no może jeszcze komunikatywność. :)
Fajnie też czasem pomilczeć i nie jest ona oznaką skrępowania...

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: rezolutność które wnoszą do związku, no może jeszcze komunikatywność. :) .
JozekZpolska
JozekZpolska
  7 marca 2017

Rozumiem, że to bez komentarza. :))

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 marca 2017

Nie ma sensu :D

Panthera
Panthera
  8 marca 2017
onpogada
onpogada: Phantera z jakiegoś powodu nienawidzi mężczyzn i zakłada te durne tematy, szuka poklasku u podobnych kobiet i ma możliwość potwierdzenia swoich tez bo zazwyczaj zostaje zbesztana przez jakiegoś faceta. Kulturalne wypowiedzi zaprzeczające albo ignoruje albo nie czyta ze zrozumieniem i powtarza swoje nienawistne wierszyki jak mantrę.


a nie widzisz jak wielu facetow pisze o kobietach na fotce same pogardliwe teksty i zaklada tematy wysmiewajace kobiety? Chyba mam prawo miec tego dosc?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.