DbajoNia
Posty: 5 (po ~164 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 3
DbajoNia
  27 lutego 2017 (pierwszy post)

Co myslicie o zajetych facetach ktorzy wypisuja na fotce z laskami ? :))

ASZABENE
ASZABENE
  27 lutego 2017

Myślę to samo co o mezatkach piszących tutaj z innymi osobami . Wszystko zależy od tego o czym są te rozmowy ,luźne pogaduchy czy naganianie do zdrady .

DbajoNia
Posty: 5 (po ~164 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 3
DbajoNia
  27 lutego 2017

Czasami luźne pogaduchy koncza się niestety nie tak jak chcemy. Uwazam ze jeśli się kocha ta osobe to nie powinno szukac wrazen na portalu .. Czy się myle?

DbajoNia
Posty: 5 (po ~164 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 3
DbajoNia
  27 lutego 2017
w ogóle nie pojmuje po co osobie zajętej ten portal .. przecież wszyscy wiemy do czego on sluzy :) tak na marginesie wszyscy pisza po cos tak..
jezooo
Posty: 17484 (po ~67 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
jezooo
  27 lutego 2017
DbajoNia
DbajoNia: w ogóle nie pojmuje po co osobie zajętej ten portal

A jak założyła portal laaaataaa temu?
I np. dzięki temu poznała wielu fajnych ludzi?
Możliwe, że woli tu siedzieć niż na inwigilującym żydobooku.
Do tego może mieć kontakt ze znajomymi tylko poprzez ten portal?
Tak wiele odpowiedzi, na które nie możesz wpaść! Czyżby przez to, że Twój facet właśnie olał Ciebie i dzieciaka dla jakiejś rozpustnicy z tego portalu?
Równie dobrze i Ty powinnaś skasować konto, wszak masz już dzieciaka, jesteś zajęta macierzyństwem a nie szukaniem tatusia dla niego.

Jestem Porządny i Wstydliwy!! Porządnie daję i Wstydzę się odmówić;]

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 lutego 2017
DbajoNia
DbajoNia: Uwazam ze jeśli się kocha ta osobe to nie powinno szukac wrazen na portalu .. Czy się myle?

Nie mylisz, lecz nie wszyscy traktują fotkę jako portal randkowy. Właściwie to ponoć nawet nim nie jest, ale to już kwestia mocno dyskusyjna.

DbajoNia
DbajoNia: Co myslicie o zajetych facetach ktorzy wypisuja na fotce z laskami ? :))

Sądzę mniej więcej to co ASZABENE. Jeśli ktoś jest tutaj by po prostu poznać osoby, z którymi wymieni poglądy nie ma w tym nic złego. Jeśli natomiast ktoś ma problem z dochowaniem wierności to wcześniej czy później ją i tak podepcze. Tu, na sympatii.pl, badoo czy w życiu realnym.
Podejmujesz wyzwanie?
veni00
veni00
  27 lutego 2017

Ja tu mam konto od początku istnienia fotki, założyłem je parę lat przed ślubem. Nikogo tu nie podrywam, nie namawiam do niczego. Mam zamknąć profil dlatego, że żonaty jestem?

jezooo
Posty: 17484 (po ~67 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
jezooo
  27 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam zamknąć profil dlatego, że żonaty jestem?

Tak jak pisałem powyżej. Gościówka sparzyła się przez ten portal bo facet ją wyciulał i ma żale do całego samczego świata;]

Jestem Porządny i Wstydliwy!! Porządnie daję i Wstydzę się odmówić;]

DbajoNia
Posty: 5 (po ~164 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 3
DbajoNia
  27 lutego 2017

Nie nie chodzi o to ze olal ..
Ja porostu zadalam pytanie co ludzie sadza o a to chyba roznica tak? A ty panie jezoo nie mow dzieciaka tak nazywaj swoje dziecko :)

jezooo
Posty: 17484 (po ~67 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
jezooo
  27 lutego 2017
DbajoNia
DbajoNia: A ty panie jezoo

Zwracając się do kogoś piszemy Panie/ Panie wielką literą, a i należałoby poprawnie nick napisać, przez 3 o.
Wyraz dzieciak uraża? To może bachora miałem napisać?
Brajanek albo Dżesika się obrazili za dzieciaka? Hmmm spróbuję ładniej..to pięknie dzieciątko? Albo pomiot szatanicy...

Jestem Porządny i Wstydliwy!! Porządnie daję i Wstydzę się odmówić;]

CuteNinja
CuteNinja
  27 lutego 2017
DbajoNia
DbajoNia: Co myslicie o zajetych facetach ktorzy wypisuja na fotce z laskami ? :))

Nie mam z tym problemu, bo sama jestem zajęta. Konto założyłam jeszcze jak byłam wolna, zdążyłam poznać tu naprawdę masę ludzi, z którymi nie chciałabym tracić kontaktu, zresztą, nadal lubię poznawać nowych ludzi. Jeśli ktoś, kto ma drugą połówkę, szuka tu przygody, to nie jest fajne, nie jest miłe i nie pochwalam. Ale z drugiej strony - co mnie to obchodzi? Ich życie, ich sprawa ;>
CuteNinja
CuteNinja
  27 lutego 2017
jezooo
jezooo: Zwracając się do kogoś piszemy Panie/ Panie wielką literą

A co Ty, czyimś panem jesteś, żeby wielką literą tytułować? d83dde02
Sztumpole
Sztumpole
  27 lutego 2017
A nic w tym takiego złego , każdy może i ma prawo zagadać do innej osoby i nie wiemy o czym piszą , było by to chore jeśli ustawowo było by zakazane np zaobrączkowany Pan lub Pani nie mogli by z nikim zagadać
amarettoUK
amarettoUK
  27 lutego 2017

Myślę że tacy faceci powinni być namierzeni, prawnie ubezwłasnowolnieni i sprowadzeni na stałe do kopalń,gdzie nie będą mieli możliwości kontaktu z kobietami.d83dde04

ASZABENE
ASZABENE
  27 lutego 2017

Z tymi po 40 nie zonatymi zrobilbym to samo bo i tak kontaktu z kobietami nie mają d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.