JozekZpolska
JozekZpolska
  26 lutego 2017 (pierwszy post)

Marzy mi się świat w którym panuje prawdziwe szczęście i dobro, harmonia i ład, gdzie miłość jest wyznacznikiem każdego a uprzejmność nie jest tylko złudną fasadą.
Gdzie głowa służy do myślenia,
Gdzie nogi służą do poznawania Bożego świata,
Gdzie język jest roztropny, pokorny i miły Bogu, a nie wulgarny i rozwiązły
Gdzie ręce służą do pracy a nie zadawania bólu,
Gdzie kolana służa do oddawanie czci Najwyższemu.
Świat w którym wszystko jest prawdą, a nie zakłamaniem.

ASZABENE
ASZABENE
  27 lutego 2017

Wow Józek napisałeś całego posta i nie wspommniales o Bogu ,modlitwie ,szatanie czy bibli . Jestem pod wrażeniem . A co w tym twoim dotychczasowym zywocie jest nienormalnego iż marzy Ci się normalny "żywot poćciwego "

JozekZpolska
JozekZpolska
  27 lutego 2017

Strach to mi się nie podoba, bo mnie paraliżuje przez co nie mogę w pełni cieszyć się życiem.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 lutego 2017

Tylko siłą i krzykiem zdobywa się ten świat .

ASZABENE
ASZABENE
  27 lutego 2017

Krzyczą jedynie Ci którzy chcą być uslyszeni ,a nie za wiele mają do powiedzenia

JozekZpolska
JozekZpolska
  27 lutego 2017

"...Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność ziemię posiądą..."

ASZABENE
ASZABENE
  27 lutego 2017

I co im po tej ziemi i blogoslawienstwie Józku ?

JozekZpolska
JozekZpolska
  27 lutego 2017

To nagroda za bycie pokornym/cichym ale mogę się mylić.
Pewnie w tamtych czasach posiadanie ziemi to było coś znaczącego, dzisiaj to trochę inaczej jest odbierane.

JozekZpolska
JozekZpolska
  28 lutego 2017

Wiem gdzie jestem i to wszystko bez Boga traci sens....beznadziejne i to chyba jest najgorsze, ten brak miłości.

JozekZpolska
JozekZpolska
  2 marca 2017

a niech spłonie świat kłamstw i iluzji. Bóg i tak każde zło i cierpienie przekształci w prawdziwe DOBRO, to jest dla mnie pociechą. Pewnie jestem przegrany ale nie dbam o to. :) Ogień tylko ogień, hipnotyczny ogień :)

JozekZpolska
JozekZpolska
  2 marca 2017

Mogą mi wszystko odbierać, zabijać ale nigdy nie utracę wiary w DOBREGO BOGA. Nigdy się Go nie zaprę...chociaż kto wie bo za pewną dozę przyjemności zaprzedałem dusze w dzieciństwie diabłu :( co jest niewybaczalnym błędem ale na litość boską nie dokładajcie mi poczucia winy za coś co nigdy nie miało miejsca i było w świecie iluzji :) tego to ja nie rozumiem, wszystko jest zainfekowane złem, cały świat. Morderstwa niewiniątek, rozwody, wolny seks, ksiażki, sport, telewizja, muzyka...ale wierzę, że Pan Bóg wszystko ale to absolutnie wszystko przeistoczy w Dobro....

JozekZpolska
JozekZpolska
  2 marca 2017

nie jestem żadną świnią ani trolem :) jestem człowiekiem ulepionym z gliny w które Bóg tchnął życie/ducha. Obojętnie jak bede poniewierany zła się nie ulękne bo Pan jest ze mną, na dobre i na złe, orzeźwia moją duszę gdy potrzebuję Jego łaski. Dziwne, że w Piekle można stawać się lepszym człowiekiem, a przynajmiej walczyć o dobro :))

JozekZpolska
JozekZpolska
  2 marca 2017

moja wiara będzie prosta,
będę odbierał sercem,
będę wojownikiem Pana Jezusa,
będę pościł,
będę cieszył się z tego co proste, jak deszcz czy słońce :)
bo jest to dane od Boga,
żadny wytwór ludzkich rąk nie dorówna temu co stworzył Stwórca, czytaj przyrodę i zwierzęta,

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.