ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Dobrze ,że kaczki lubią cienisto ,trawiaste ,drzewne okoliczności przyrody . To może uda się uratować polskie lasy . W przeciwnym razie krajobrazy będziemy mieli iście rumunskie ... goła ziemia

niezalezna
niezalezna
  25 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No taś,taś taś a jakże ty,(ja,my,wy,oni) jesteś tak "mądry"że nie wiesz które drzewo twoje i pod którym ty chcesz siedzieć, tylko kaczka musi ci powiedzieć i zdecydować za ciebie i pokazać ci na którym ona ma ochotę siedzieć i należy do niej hahah Boże dlaczego nasza wspólnota taka tępa i po kolei oddaje swoją wolność i swój rozum,a później zaskoczona, że apetyt rośnie w miarę jedzenia vel siedzenia kwa, kwa, kwa. Toż to władza musi ci powiedzieć co masz robić i jak żyć, bo ty sam, skąd to wiedzieć możesz?! hahaha Paranoja.

niezalezna
niezalezna
  25 lutego 2017

Zamiast ograniczac władzę, władzy, to wy oddajecie jej kolejne poziomy swojego życia. Ba, mało tego, to wy się o to dopominać i prosicie o to, by władza was zakuła w dyby. I gdzie tutaj rozum?! A nazwij to ciemnota galicyjską, to się obrazi :)

niezalezna
niezalezna
  25 lutego 2017

Nie ma to panie ASZABENE jak upodmiotowić drzewo i drzeć na ulicach morde o zakaz wycinki i uprzedmiotowić człowieka i drzeć na ulicach ryj, o prawo do jego zabijania. Qur.... strzelałabym do takich fajfusów

Sztumpole
Sztumpole
  25 lutego 2017
U nas są dwa miejsca teraz w sezonie zimowym gdzie moźna zaobserwować dziesiatki kaczuch a wyłamy w lodzie zrobione przez straż .
ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2017

A tak swoją drogą to faktycznie kaczki wracają idzie wiosna . A wracając do tematu to krajobraz robił się straszny ,gdzie by niespojrzec to kłody drewna ,nawet ich nie sprzatali bo szkoda czasu było ,tylko następne i następne padały .

Memory
Memory
  25 lutego 2017

Akurat to uwazam za najdurniejsza zmiane PIS-u, wszystkie wczesniejsze mi odpowiadaly ale powrot do tego... to dno. I popieram Cie niezalezna. Bo to chore ze bez zgody nie mozna bedzie znow wyciac drzewa, ktore samo sie zasadzilo i w dodatku na wlasnej ziemi. I to szczera prawda ze te wszystkie rzady do niczego nie prowadza dobrego, dziadostwo i tyle. Kiedys dawno temu nie bylo podatkow od ziemii teraz od wszystkiego podatki im plac, mam nadzieje ze Bog ich kiedys ukarze za ta ich pazernosc...

ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2017

A już myślałem ze Beata lubi piękne okoliczności przyrody ,a tutaj proszę bardzo ,pełne przyzwolenie na ogolocenie naszej ziemii.

Memory
Memory
  25 lutego 2017

Bo akurat zabawa Jarka w janosika, ktory zabiera bogatym, ktorzy sie dorobili w nieuczciwy sposob mnie bawila ale... ale jednak racja ze za daleko to wszystko sie posuwa, ze nawet na swoim nigdy nie bedziesz Panem i zarzadca bo wszystkie prawa ci odbieraja i zdzieraja z Ciebie na kazdyn kroku. Te wszystkie rzady to by i bezdomnemu pewnie ostatni grosz wydarli z reki.

Memory
Memory
  25 lutego 2017

Lubie, jeszcze zalezy jak oni skoryguja ta ustawe.. . Widzisz kolo mnie ekspresowke buduja tez ogolocili lasu troche slabo to wyglada chwilowo no ale coz. Ale np. uwazam ze na wlasnej dzialce powinno dalej tak byc ze mozna wyciac sobie drzewo owocowe, choinke czy co tam kto sobie przed laty posadzil.

Memory
Memory
  25 lutego 2017

Czy brzoze czy cokolwiek innego :d

ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2017

Najlepiej sprywatyzowac lasy ,lub tak jak Ci dac pełne przyzwolenie na wycinkę wszystkim . Ci najbogatsi już się cieszyli kupowali las za lasem i cieli przy pniu ,a drewno w cenie . Jak potrzebowałem wyciąć drzewo ,wystarczyło złożyć podanie (nic mnie to nie kosztowało po za czasem )i nigdy nie spotkałem się z odmową ,także nie przeginajmy z tym odbieraniem wolności .

ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2017

Drzewa owocowe ciąć możesz do woli na to zgody nie potrzeba

ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2017

A w tym tempie za 10 lat grzyby do bigosu będę musiał w markecie kupować ,bo u nas już nie będzie gdzie zbierać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.