krakuska86
krakuska86
  22 lutego 2017 (pierwszy post)

Ja cie krece juz nie mozna glosowac tzn dawac Tak- Nie bo dziewczyna glosowanego chlopaka ci nap wiad jeszcze grozac. Masakra. Co jest z nimi?

niezalezna
niezalezna
  22 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja cie krece juz nie mozna glosowac tzn dawac Tak- Nie bo dziewczyna glosowanego chlopaka ci nap wiad jeszcze grozac. Masakra. Co jest z nimi?


Prawdopodobnie osoba którą oceniłaś i ta która urządza ci jazdy na pw, to niestety, ale to ta sama osoba która się w ten sposób zabawia

d83ddc4f dla niej/niego, bo musi mieć zajebiście emocjonujące, bogate i ciekawe życie realne d83dde04
krakuska86
krakuska86
  22 lutego 2017

Ach Niezalezna masz racje. Dasz Tak to zle dasz Nie to jeszcze gorzej. Masakra.

krakuska86
krakuska86
  22 lutego 2017

Wiesz ci tez tak mysle ale juz go zabl i mam spokoj

niezalezna
niezalezna
  22 lutego 2017

Za całej swojej tutaj bytności, może ze 2x kliknęłam tak, ale nigdy pierwsza :))) Powiem ci jak ominąć system i nie sprowadzać sobie zje... na profil. Wybierasz konkretne zdjęcie i klikasz w ocenę, a nie w serduszko. Nie oceniasz całości, tylko konkret. Tym samym wilk syty i owca cała, a najlepiej nie oceniaj :)

Pjotrek
Pjotrek
  22 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Pjotrek: normalnie daj mu jeszcze zakochane prezentyNormalnie, to nie wierzę w to, że pisze to ogarnięty moderator :) Chyba, że ja czegoś tutaj nie ogarniam

hm hm bardziej podniesie ciśnienie tej zazdrosnej dziewczynie ;>
niezalezna
niezalezna
  22 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Pjotrek
Pjotrek: hm hm bardziej podniesie ciśnienie tej zazdrosnej dziewczynie ;>


Podejrzewam,że nie ma żadnej dziewczyny :) Ot, ktoś się w ten sposób zabawił i pisze z drugiego konta,ale to jedna i ta sama osoba. Chyba żadna kobieta nie jest na tyle walnięta, by za ocenę kogoś wyzywac?! No proszę Cię, bo do reszty zwątpię w rozum niektórych kobiet:) Tym bardziej powinna cieszyć się z tego, że ma przystojnego faceta którego inne kobiety oceniają pozytywnie i jej zazdroszczą :) A tu masz ci babo placek.... baba bluszcz haha
Pjotrek
Pjotrek
  22 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Pjotrek: hm hm bardziej podniesie ciśnienie tej zazdrosnej dziewczynie ;>Podejrzewam,że nie ma żadnej dziewczyny :) Ot, ktoś się w ten sposób zabawił i pisze z drugiego konta,ale to jedna i ta sama osoba. Chyba żadna kobieta nie jest na tyle walnięta, by za ocenę kogoś wyzywac?! No proszę Cię, bo do reszty zwątpię w rozum niektórych kobiet:)

oj sa różne przypadki na tej fotce ,pamiętam jaki był płacz o ocenę 1 lub tez później o 2 własnie wtedy zrezygnowałem z oceniania kogokolwiek,za bardzo brały wirtualna ocenę do siebie i taki pewnie tu jest przypadek ,strach przed poderwaniem chłopaka;)
niezalezna
niezalezna
  22 lutego 2017

Jedna oburzona, bo jej faceta, bez jej zgody mieli tupet i odwagę ocenić xD i druga oburzona, bo się jej za ocenę oberwało :))

niezalezna
niezalezna
  23 lutego 2017
Pjotrek
Pjotrek: oj sa różne przypadki na tej fotce ,pamiętam jaki był płacz o ocenę 1 lub tez później o 2 własnie wtedy zrezygnowałem z oceniania kogokolwiek,za bardzo brały wirtualna ocenę do siebie i taki pewnie tu jest przypadek ,strach przed poderwaniem chłopaka;)


Według mnie oceny, to był, są i pewnie będą kiepskim pomysłem który psuje ten portal, ale ja się na tym nie znam:) Prowadzą do wielu niesnasek i niepotrzebnych kłótni. Kiedyś, kiedy jeszcze intencja tego portalu była zupełnie inna, ocena oznaczała ocenę zdjęcia, nie osoby. Teraz granice się zatarły i mamy to co w tym temacie:) Baby się wirtualnie pozabijały :)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezu czlowieku ja tylko glosowalam.

A on(a) Ci tylko nawrzucał(a), w czym problem? Jesteś od wczoraj w internecie? Piszę w dwóch rodzajach, bo dopuszczam sytuację o której mówił faceless void:
niezalezna
niezalezna: Prawdopodobnie osoba którą oceniłaś i ta która urządza ci jazdy na pw, to niestety, ale to ta sama osoba która się w ten sposób zabawia
Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  23 lutego 2017
Eldim
Eldim: A ty


Nie bądź taki do przodu, bo ci z tyłu braknie :)
Memory
Memory
  23 lutego 2017

Idz z tym na policje jak Ci grozila i masz wiadomosci jako dowod. Grozby sa karalne :d sie przejmujesz jakas szajbuska, ktora ma na tyle zanizone poczucie wlasnej wartosci ze cie obraza za to ze zaglosowalas na jej chlopaka xD

Memory
Memory
  23 lutego 2017

Jesli te grozby mialy wiesz naprawde jakis chamski charakter bo takie zwykle hejty to tam wiesz kij w to...

Memory
Memory
  23 lutego 2017

W sensie jesli grozila ze cie zabije czy cos xD a jak nie przekroczyla pewnej granicy to tez ja tylko zwymyslaj i tyle :d kwita.

veni00
veni00
  23 lutego 2017

Szczeryjakzloto: gdzie na fonie masz pomiń??? Bo chętnie bym skorzystał zamiast na siłę głosować.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.